U pěti veverek (1944)

Dědictví a nějaké to investování i podvod tu je. Zajímavostí je zdejší herci Pešek a Pivec opět hrají umělce, kteří mají hluboko do kapsy (jako v Hotelu Modrá hvězda). A malování je jen jedno písmenko od milování :-).

Zelená míle (1999)

Zajímavý film a o době nedávné, který by mohlo zatracovat i vychvalovat zvrácené rasistické hnutí BLM.

Prázdniny pro psa (1980)

Tohle mě opravdu nebaví - socialistická tvorba o ničem s přeceňovaným Holým v hlavní roli.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Letošní nové trio vánočních pohádek je průměr až nadprůměr, možná za mé hodnocení může korona. Dá se na to dívat. Záporačka je zde kvalitní.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Ne moc oblíbená pohádka, ale po letech jsem si jí připomněl a mohu srovnat v remakem z roku 2015. Mnohé z ní jsem zapomněl, ale pár scén v hlavě zůstalo a zůstane napořád.

Sedmero krkavců (2015)

Takhle verze je zdařilejší a propracovanější než ta "hororová" z roku 1993. Akorát ta dřívější Bohunka se mi líbí více.

Prstýnek (1944)

Ano, i dříve se šukalo bokem. Tady se vlastně problém nevyřeší a nakonec není.

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2020) (pořad) odpad!

Nemám Klause rád, ale Zeman je ještě horší prezident. Haterství opravdu do vánočního poselství nepatří a nějaké povzbuzení to bych od vepřové hlavy chtěl asi hodně. Jako správný alkoholik celé své představení zakončil sklenkou. Snad do roku 2023 už nenapáchá tolik škody. Nejlepší nabádat k očkování a sám nejít.

The Perfect Kiss (2018)

Mnoho scén zde hraničí s trapností. Ale když tehdejší manžel Vondráčkové, hokejista Plekanec zaplatil, tak se umístí Lucka a natáčí se romantická sračka v Kanadě s pro mě neznámou Adamcovou.