Mulholland Drive (2001)

Hodnotit nebudu, protože to se nedá - přecenění nebo nedocenění. Nejdřív jsem si říkal aha, poslední půlhodina vysvětluje minulost abychom se dostali skoro na začátek filmu, ale co když to probíhalo paralelně a jedno bylo sen a druhé realita (schizofrenie) anebo poslední možnost parafráze pokračování.

Rallye smrti 2 (2010)

Solidní prequel k jedničce, která bylo lepší. Děj jednoduchý, ale na co nad takovýmto filmem přemýšlet. Prostě se střílí, mrtvoly přibývají a na konci je odplata. Mimochodem můžete se podívat na štáb a chlapy s hasičákama ve 13. minutě a 26. sekundě.

Než si pro nás přijde (2007)

Ač je film dalo by se říct o ničem (dva staříci postižení rakovinou není žádné terno), je to velmi dobře natočené a to já uznávám. Uprostřed to trochu vázne, ale závěr je dobrý.

Hancock (2008)

Naštěstí to neskončilo romantikou mezi "superlidmi". Jinak pohodová oddychovka, kde ani není ústřední padouch s úžasným hrdinou, který na začátku chlastá, nadává lidem a dělá bordel, i když přitom chytá zločince.

Ženy v pokušení (2010)

Tak nakonec za čtyři ale s "přimhouřeným okem". Po nudném začátku se na to dobře dívalo a člověk se i zasmál, i když se dalo leccos předvídat a nakonecd to bylo mladý s mladou a střední věk.

Líbáš jako Bůh (2009)

Česká romantická komedie. Nic víc, nic míň. Je to úsměvné a u sledování jsem se nenudil, ale naopak dobře bavil.

Global Metal (2007)

Zajímavý dokument, který zobrazuje země metalu nezasllíbené (kromě Japonska) a divákovi z pohledu muzikantského i mnohdy neznámé. Film je plný zajímavostí, postřehů a sem tam i vtipných hlášek. Povinnost pro všechny metalisty, kteří se trochu zajímají i mimo hudbu.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovní sci-fi sitcom, který není jen o zábavě, ale je v něm i něco z astrofyziky. Skvělý a trochu jiný britský humor než ho známe z jiných britských sitcomů, z tohoto seriálu dělají klenot.

Americký gangster (2007)

Dost dobrý film o newyorském narkobaronovi. K plnému počtu bodů, chybí jen kousek, ale myslím si, že osobní život policisty, který ho dostal, nemusel být zobrazován viz. soudní tahanice o dítě. A trochu to během děje ztrácelo napětí.

Hung - Na velikosti záleží (2009) (seriál)

Je to slabé, často nudné, tohle se HBO nepovedlo a to většinou mají velmi dobré seriály. Pár zábavných momentů by se našlo, ale pak zas přijde nuda. Děj se vleče a nikam se neposouvá.