Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 893)

plakát

Polda - Zlatý důl (2021) (epizoda)

Kladenští havíři jsou minulostí jako ti ostravští. Díl je slabší a nechápu nelibost Michala nadcházející svatby jeho šéfa. Ale aspoň je zde něco nového, co Polda objevil jako v případě prvních dvou řad - zde minipivovary a raw jídlo :-).

plakát

Polda - Pomsta (2021) (epizoda)

Případ nic moc, ale posunujeme se v osobním případu Břízy dále a to otevřeně.

plakát

Polda - Měl jsem je všechny (2021) (epizoda)

Tak nakonec se pokračuje dalšími díly ve 4.řadě. Producent pornofilmů píšící paměti a fakt tam obtáhl kdejakou.

Aquaman (2018)

Nic nového, ale bavilo mě. Původ Aquamana neznám, ale určitě neplatí hláška z The Big Bang Theory: "Aquaman is socks" :-). Momoa mi v roli sedí, je tu i trochu vtipu, efekty a vodní živočichové pěkně zpracované.

plakát

Přes noc třicítkou (2004)

Co jsem viděl podobné filmy, tak se cestuje časem zpět a ne dopředu, ale může být. Koukatelný průměr, kdy je jasné, jak to skončí, ale jako jednorázová oddychovka to obstojí.

plakát

A co když je to pravda? (2005)

Tahle romantická komedie nijak zásadněji nevybočuje z žánru, obsahuje řadu žánrových "standardů", ale celkově jde o poměrně sympatickou podívanou. Motiv si to bere zčásti od Ducha, zčásti z Domu u jezera, ale i tak neokoukané téma.

Jedna za všechny (2014)

Vcelku dobře udělaná komedie o pomstách milenek a manželky. Ale ten konec přepískli hlavně, co se rozbíjení skla týče.

Kurs sebeovládání (2003)

Napsal bych jiný komentář nebýt toho konce. Vcelku zábavná "sandlerovka" s Jackem Nicholsonem.

Nabarvené ptáče (2019)

Drsný film se zajímavou zahraniční hereckou účastí. Přesto nechápu, kteří citloši museli během promítání odejít kvůli hrůzným scénám. Já s přítelkyní to dal v pohodě navíc to nejdrsnější (útok krys) není vůbec vidět. Tmavý Žid to teda neměl vůbec lehké a takový průběh filmu jsem očekával - vcelku nuda s násilnými scénami, podivným střihem, bez hudby a s minimem mluvení. Natočeno je to však dobře, kromě násilí je zde pedofilie, zoofilie a nymfomanie neznámo kdesi na Ukrajině a Polsku, kde obyvatelstvo vypadá negramotně a dementně. Hlavní hrdina nejdřív trpí, nakonec i sám páchá zločiny a pak to naštěstí skončí.