Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 895)

Milionový závod (2001)

Závod plný šílených situací s komediálními herci a zápletkou, která stačí na to, abych se dobře bavil.

plakát

Obušku, z pytle ven! (1955)

Opět klasika, kterou mám rád a patří k Vánocům nebo spíš k Silvestru a Novému roku. Hlavní postava je dost naivní, ale nakonec se na něho štěstí usměje a vše se zdárně vyřeší. A pak, že je násilí k ničemu - s některými to po dobrém nejde.

plakát

Najednou jsme rodina (2018)

Myšlenkou a zpracováním dobře pojatý film. Ačkoliv americký a český systém se může v mnohém lišit, tak základní podstata je stejná a zde to nakonec dobře dopadlo, ač když o lidech a rodině rozhoduje soud není úplně v pořádku.

Strašidla (2016)

Pobavilo, ale je to na jedno podívání. Nápad je dobrý, herecké výkony na úrovni. Sara jako víla nemá chybu.

Hon na ponorku (1990)

Akce sice až na konci, ale napínavosti to neubírá. Skvělé výkony Conneryho, Baldwina a Neila jen podporují příběh, který by se mohl stát

Psí poslání (2017)

Myšlenka dobrá, ale dala se mnohem lépe zpracovat než jen o návratu zpět k prvnímu majiteli byť o mnoho let později.

Dámský klub (2018)

4 kamarádky, které mají hodně přes 60 a i takové si chtějí užívat nebo nejen vyprášit kožich. Já říkám a proč ne, když je průměrný věk dožití u žen kolem 80 let. Film se povedl a sedl mi.

Princ a Večernice (1978)

Kromě Mrakomora princ na cestě potká jen své švagry, kteří si jej otestovali. Proto mu pomohli, to jen pro zdejší kokoty, kteří nechápou podstatu této pohádky. Jinak samozřejmě jde polemizovat o tom, jak by se to odvíjelo po jeho robotě v hostinci.