DocBrown

Emmet Brown

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 25.2.2018  13:04

Třetí série snad nemůže začínat hůř. Detailním pohledem na beďarovitý ksicht Wlezleyho. Marně si snažím vzpomenout, která vesmírná rasa byla víc nechutná.

• 24.2.2018  23:31

Kdyby prvně panu ministerskému předsedovi ukázali tu zrku, tak by si mohli ušetřit spoustu námahy.

• 20.2.2018  20:21

My great-grandfather once got bit by a rattlesnake. After three days of intense pain, the snake died. Hle, Rikerův pradědeček byl asi Chuck Norris. Prvně jsem si říkal, proč má ta epizoda tak špatné hodnocení (zejména na imdb), protože první třetina byla dobrá. Cpát sestřihy na konec druhé série je opravdu hodně špatné. Dr. Pulaski víceméně vyhodila Picarda, tak dostala padáka, škoda.

• 19.2.2018  23:21

Další Fereng Armina Shimermana

• 18.2.2018  15:55

Tak nevím, jestli je Suzie Plakson víc sexy jako Vulkánka (The Schizoid Man) nebo Klingonka. Průměrný díl, ale závěrečné Worfovo vystoupení stojí za to.

• 18.2.2018  12:54

Nejstupidnější rasa ve vesmíru

• 18.2.2018  00:44
    Méďa 2 (2015)

Neřekl bych, že je to znatelně horší než jednička. Ona nebyla nikterak skvělá, ale zachraňoval ji Flash Gordon. Začátek dvojky byl teda hodně špatný, dokud nedorazily do spermobanky. Pak začíná příběh, který je určitě zajímavější než jednička. Protože jsem stejný nerd jako McFarlane, tak mi je zcela jasné, že opsal TNG: The Measure of a Man. Kromě zmiňovaného začátku je tu i několik hodně hluchých míst, chvílemi ale zase s Teda stříká genialita a to vrcholí na Comic Conu (Michael Dorn převlečený za Klingona), za který tu čtrvtou hvězdu.

• 17.2.2018  21:02

A zase Garak, tentokrát jeho temná stránka.

• 17.2.2018  14:18

Než začala ta recyklace, tak to bylo super, hlavně pivní výbuch.

• 16.2.2018  23:06
    Grand Prix Driver (TV seriál) (2018)

Dokument, na kterém jsem se taky nepatrnou měrou podílel. Když se začínal natáčet, tak si nikdo ani v tom nejčernějším snu nedokázal představit, jak to nakonec dopadne. Vidět to po roce bylo jak sypat sůl do ještě nezahojených ran. První dvě epizody byly poněkud zdlouhavé a ve čtvrté pak není už žádné místo na začátek sezony. Debrief po zimních testech a pak střihem rovnou do září. Do té mezery by se daly nacpat klidně další dvě epizody, ale v tom už se asi nikdo nechtěl dát rejpat.

• 15.2.2018  21:48

Kapitán si musí umět poradit v každé situaci!

• 12.2.2018  21:30

Tak tohle "morální dilema" už bylo hodně mimo. A fracek dostane velení jen tak aby se nenudil? WTF

• 12.2.2018  21:15

Když jsem jí sledoval poprvé, ještě jsem si nemohl uvědomit, že tohle je přelomová epizoda Star Treku, navždy rozdělující Star Trek na dobu před setkání s Borgy a po setkání s Borgy. Sice tu nemají ještě svoje hlášky jako Resistance is futile, ale toho si ještě užijeme až až. Většina vlastností Borgů je definovaná už zde a tak považuji tuhle epizodu za jednu z nejlepších ve ST, čistě stoprocentní. Samozřejmě i díky pár vtípkům Q, a to jak to Picard vyřešil, prostě paráda.

• 12.2.2018  00:01

Jackpot!

• 11.2.2018  14:06

Worf to umí s Wlezlym nejlíp. Bohužel to bylo tak jediné co stálo za pozornost v téhle epizodě. Vata.

• 11.2.2018  11:58

Iconianský portál byl poprvé v TNG:Contagion

• 11.2.2018  11:56

CTR+ALT+DELETE, řešení, které funguje v jakékoli civilizaci

• 10.2.2018  00:24

Škoda, že nejeli do Prahy, kam chtěl Stewie

• 9.2.2018  00:12

Ten vedlejší příběh s Quagmirem byl hódně slabý

• 4.2.2018  00:26

Ukázka toho, jak něco co by fungovalo kdysi v TOS (bez fracka), je o dvacet let později neskutečně naivní. Z fracka Wlezleho se ještě snažili dělat hlavní postavu a budoucí hvězdu. Naštěstí na popud nelibosti diváků byl postupně ze seriálu vypsán, a nakonec vykopnut. Ale zpět k epizodě ... poletíme na myšlenky! No a zase chlap v sukni. Tak tudy teda ne. BTW Specielně pro tvůrce Voyageru: we're passing warp ten

• 3.2.2018  19:33

Druhá série je dost velký skok, v drtivé většině pozitivní. Samozřejmě Tasha bohužel odešla už na konci první série, bez náhrady, ale její role byla sloučena s Worfovou. Vrací se O'Brian, který se v první sérii jen mihl, sice zůstává vedlejší rolí, ale začne se objevovat pravidelně, než dostane pořádnou příležitost v DS9. Konečně byla obsazena role šéfinženýra, kam se přesouvá Geordi, na jehož židli na můstku si zase sedne Wlezley. Ačkoli ten je tak na obrazovce stále hodně vidět, naštestí už daleko méně slyšet a jeho role se konečně posouvá mezi ty vedlejší, kde už není tak otravný. Další výrazná výměna je v ošetřovně, ne příliš výraznou Beverly Crusher nahradila dočasně doktorka Pulaski. Asi nebyla obecně moc oblíbená, mě osobně ale vůbec nevadila a připadala mi daleko charismatičtější než Beverly. Navíc, dáma kolem padesátky je mezi hlavními postavami Star Treku poněkud rarita. Ale asi moc připomínala McCoye. A pak je tu ještě menší přírůstek, budoucí hvězda Whoopi Goldberg jako tajemná Guinan. Ještě důležitější než personální změny je ale celé pojetí seriálu, který postupně opouští Roddenberryovské výsadky a jde konečně svojí vlastní cestou. Navíc se výrazně zlepšil rozpočet, což je znát jak na daleko lepším audiu, tak i CGI. Jo a definitivně zmizely sukně.

• 31.1.2018  21:20

Jedna z nejlepších epizod s Rikerem v hlavní roli.

• 29.1.2018  21:02

Pěkný komorní, takřka TOSkovský díl. Zbraně mají konečně pravou sílu, ale časem se tam zase budou jen válet po zemi.

• 29.1.2018  20:17

I thought you didn't like people ... Women aren't people. They're women.

• 28.1.2018  22:41

Janeway je ze stejného města jako Henry Blake :-O

• 28.1.2018  20:54

Dobrá myšlenka, nakonec to bylo natočené pouhé dva roky po prvním jaderném testu Sovětů. Velmi dobře natočený i začátek, to tavení tanků laserem bylo na svou dobu fakt hodně dobré. Mám rád stará sci-fi a nevadí mi, že MZák byl člověk a že zbytek filmu byl téměř bez efektů. Vadila mi ale ta neskutečná naivita, jak ho hlídali, jak ho hledali resp. nehledali, jak chránili loď před zvědavci resp. nechránili. No pak to nejdůležitější, jak se zastavila země, vypadla elektrika, ale ne nemocnice, zastavili se spalovací motory, ale ne letadla, to už bylo fakt na béčko. A to všechno jen kvůli pár větám na konci. Tak jen za tři. 65%

• 28.1.2018  14:37

Ačkoli se Data a Okona moc snaží, ten jediný vtipný je tu nakonec Worf. A kde se vzala, tu se vzala, Teri Hatcher

• 25.1.2018  00:34

Oh Reginald, I disagree!

• 22.1.2018  20:55

Ne zrovna povedený začátek druhé série. A takový nešťastný konec.... Chudák Beverly, chudáci diváci. Ale všimněte si té výrazně lepší zvukové stránky proti první sérii.

• 21.1.2018  23:43

Remake smrti Henryho Blakea :-O