DocBrown

Emmet Brown

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 18.6.2018  21:01

Když před tím bylo Kontinuum kdykoli schopné odebrat schopnosti Q, tak co je tohle za kravinu? A Rikerova neodolatelnost je už taky trapná, s takovým ksichtíkem by jistě měla velký problém najít lásku. Abych parafrázoval sometimes I think the only reason I give stars is to listen to these wonderful speeches of yours

• 17.6.2018  13:01

Konečně víme, jak to vidí transportovaná osoba. Jen ten Barcley by nemusel tolik přehrávat.

• 15.6.2018  22:44

Zase potencionálně dobrá epizoda utopená v technoblábolech

• 10.6.2018  17:35

Mark Twain byl sympaťák. Pamatuju, když jsem to viděl poprvé, zdál se mi povědomý a bylo jasné, že takhle nalíčená musí být nějaka slávná osobnost, ale nemohl jsem ho uhádnout. V další vedlější roličce karbaníka Marc Alaimo, který akorát nastupuje do DS9

• 10.6.2018  11:45

Tohle už se nedá, Troi v dalším fakanském díle, posledně jsem vymáčkl aspoň jednu, ale znovu fakt ne. V TOSce měli celkem dvě takové epizody, v TNG během jediné série už třetí.

• 10.6.2018  00:36

Otřesné, chvíli jsem fakt nevěděl, zda koukám na Star Trek nebo Teletubbies. Sestříhat epizodu tak na 15 minut. Wlezley v minulém díle se najednou ve stínu Alexandra nejeví tak protivný. Horko těžko aspoň tu jednu.

• 8.6.2018  22:14

Samozřejmě jedna z nejkultovnějších epizod, člověk nestvořil mnoho lepších věcí.

• 8.6.2018  00:34

Jistě výborný námět, ale že by to byl takový kult (např přímý odkaz ve Family Guyi) a druhá nejlepší epizoda dle IMDB, to asi ne. Bohužel Picard "ztrostkotal" na poněkud nudné planetě. Až konec je poměrně dojemný, jak ten život rychle letí, že ... Syna Picarda hrál skutečný syn Patricka Stewarta.

• 4.6.2018  21:27

Takhle to Wlezleymu sluší, na lavici obžalovaných. Pěkná čočka od Picarda a výborná zpráva na konec, na Enterprise se jen tak nevrátí. Zato Duncana McNeilla si ještě užijeme.

• 3.6.2018  22:10

Tak tenhle den byl Gruber nejšťastnější člověk na světě.

• 3.6.2018  15:15

Už vím, jaký dárek si budu letos přát k vánocům. Famke Janssen je krásná i po 25 letech od natočení této epizody. Měla hrát Jadziu, ale nakonec to odmítla a dali to Terry Farrell. Těžká volba kdo je lepší. Ty skvrny pak použili pro Trilli, kteří před tím vypadali jinak. I'm really quite dull ... I'm just trying to be as dull as possible

• 3.6.2018  11:47

Jé, taková společnost by se dnešním moderním liberálům moc líbila. V Londýnském metru už se nehlásí Ladies and Gentlemen, ale Hello everyone. Už žádná těhotná žena, pouze těhotný člověk. Nicméně Sexmise byla daleko zábavnější, z Rikerova tokání už se stává nekoukatelné klišé, to mu vážně stačí, že se zasměje jeho vtipům?

• 1.6.2018  22:44

fingernails4cash. Nejvíce k popukání je ta americká představa o Švédsku

• 31.5.2018  22:37

Skvostný MP začátek

• 29.5.2018  20:20

Na Hromnice o Enterprise více. No s těma 3 v kartách to poněkud přehnali. Ale i přes pár děr dám za pět, to jak se neustále mírně měnil děj bylo dokonalé. Kapitán z minulosti už velel na ponorce v Down Periscope.

• 27.5.2018  22:01

Helga nejdřív člověka tak vzruší a pak vyleze Herr Flick a mně málem upadne.

• 25.5.2018  23:01

Tak tady přeložit Kocoura bude slušný překladatelský oříšek.

• 25.5.2018  22:59

Kdo někdy volal na "anglické" call centrum, tak konečně lecos pochopí

• 25.5.2018  20:47

To je Crusher padlá na hlavu? Tohle snad není pro Klingona žádné morální dilema, aspoň že Picard uvažuje zcela normálně. No a ten konec jak ze stupidního hollywoodu, za to * dolu.

• 24.5.2018  20:45

Tak Geordi s Ro by Krotitele duchů dělat nemohli.

• 24.5.2018  20:34

Zajímavé, v epizodě TNG Power Play to měli Miles a Keiko přesně naopak

• 23.5.2018  21:08

Po několika podprůměrných konečně výborná epizoda. Skoro až plný počet, ale vzhledem k jejich schopnostem poněkud překombinované. A Riker už mě taky sere, ten si vždycky na misích nejvíc užije, aniž by se snažil, snad ještě víc než Kirk. Závist.

• 22.5.2018  22:53

Ty technobláboly mě fakt už nudí, až na konci se něco děje. Na hraně mezi 2 a 3*, protentokrát (opět) nahoru kvůli Picardovi.

• 21.5.2018  22:47

Se smrťákem to teda bylo lepší

• 20.5.2018  22:55

Sbohem Hansi

• 19.5.2018  23:43

Druhá holoepizoda a jedna z těch nejlepších. Tuhle laťku už nepřesáhne prakticky žádná další holoepizoda (krom Our Man Bashir). Zprvu parodie na milovaného Holmese se mění ve vážnou epizodu, kdy hologram získá vědomí, vlastně podobně jako v budoucnu Doktor. Škoda, že nevyužili tu šanci a Moriarty se ve VOY neobjevil s mobilním holoemitorem. Daniel Davis je opravdu výborný. A díky Doylovi jediná zmínka o Čechách ve Star Treku, a velvyslanec je hned okradený cikány. Dal bych i plný počet, ale nedám za ten nesmysl s vyneseným papírem a hlavně že po počátečním pokusu nikdo nesnaží simulaci ukončit či vypnout elektriku. Picard v cylindru a Riker na Worfa: You'll be a big hit in London

• 19.5.2018  21:56

Van Halen!

• 18.5.2018  22:18

Až na super začátek, dost ohrané téma.

• 18.5.2018  20:54

Druhá dětská epizoda v řadě? Co se to děje? Scénář o kousek lepší než ten minulý, kluk imitující Data může být pár minut zábavný, ale na celou epizodu to nestačí.

• 17.5.2018  22:46

brrr, fuj