DocBrown

Emmet Brown

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 20.11.2017  22:27

Kam se hrabe Bay na MacFarlanea (75%/40%/95%)

• 20.11.2017  20:44

Ten pohled na Kima hrajícího si na kapitána, když odmítali poslouchat jeho rozkazy, byl k nezaplacení. Jak když děcku seberete hračku.

• 19.11.2017  17:02

Reklama na Obamacare? Doktor zase nemá zálohu, když už jí v jednom díle měl?

• 5.11.2017  13:51

Vypadalo to na další klišoidní morální dilema, ale pointa nakonec velmi dobrá. První půlhodinu mohli zkomprimovat do deseti minut.

• 4.11.2017  14:16

Herci důležitých vedlejších postav DS9 Jeffrey Combs (Weyoun, Brunt) a J.G: Hertzler (Martok) se už nudili, tak jim VOY věnoval taky jednu epizodu. No hrají prakticky totožné postavy co v DS9, jen s jiným maskováním. A k tomu Dwayne Johnson. Sice poněkud klišé, jak je modelka nejchytřejší, a navíc každého stříská, v bojových scénách jí totiž najednou narostou ramena (body double Dana Hee hrála i tu první bojovnici), ale na obě herečky se kouká dobře. Pěkný dvojsmysl, když Combs přejíždí Sedmé hrudník nějakým sensorem, a říká Borgy vylepšená fyziologie.

• 1.11.2017  21:01

Jestli ještě něco ve Voyageru funguje, tak je to humor. Nevadilo by mi, kdyby tahle posádka vystřídala Voyager na pár epizod.

• 31.10.2017  20:59

No to bylo tak milounké, teta Katka je tak hodná. Vůbec jsem nečekal, co se stane a jak to dopadne, nikdo totiž neměl červené triko. No a taky by se ta epizoda asi jmenovala jinak. Doporučuju úplně přeskočit první půlku.

• 29.10.2017  23:14

Quark se zamaskovaným Cochranem

• 29.10.2017  17:35

Takže zase nějaká praporčice, co byla kdysi zabitá, ačkoli o ní před tím žádná zmínka nebyla a dokonce dohnala Voyager po všech těch skocích (třeba katapult). Námět by nebyl ani takový problém, kdyby u toho nebyl Kim, který ještě vyčítá její oživení. Za něj jedna * dolů a druhá za zbytečné a otravné děcka.

• 29.10.2017  14:06

Moje pocity se dají vyjádřit takto: John Hurt leží ve Spaceballs na stole, leze mu z břicha vetřelec a křičí OH NO, NOT AGAIN!. Odkdy je potřeba k editace simulace lést dovnitř, odkdy holovýstřel při zapnutém bezpečnostním protokolu může poškodit simulátor a odkdy nejde ze simulátoru transportovat? A tentokrát to dokonce nejde vypnout, to se snad ve Star Treku ještě nikdy nestalo :-O. Soutěž ho nejhorší epizodu dostává žhavého favorita, laťka opět posunuta výš (a nebo níž?).

• 29.10.2017  11:54

Jediná sekunda ledního hokeje ve Star Treku! A tím pozitiva končí a začíná recyklace dílu Remember (se špetkou Nemesis). Díky názvu epizody byla pointa jasná po deseti minutách.

• 29.10.2017  11:01

Ve Star Treku je takový zvyk cpát do každého seriálu dětské epizody a tahle je z nich asi tak nejméně otravná. Bohužel, tu otravnost si nechali na další epizody.

• 28.10.2017  17:49

U většiny odpadních epizod je aspoň nějaké napětí a motivace to dokoukat, zda to bude skutečně odpad nebo aspoň *. Ale tady, to bylo jasné už po 10 minutách a vydržet do konce bylo obrovské usilí. Ani tu šukací scénu Katka neukázala. Myslel jsem, že Threshold je bezkonkurenčně nejhorší epizoda Star Treku, ale vypadá to, že byla trumfnuta.

• 28.10.2017  00:01

No ten vnitřní Rimmer mohl dostat větší šanci.

• 24.10.2017  08:37

Samotný přesun do Londýna na film nestačí. Chybí postavy jako byl Azaria nebo Amelie z dvojky a Lancelot takovou postavou není, neexistuje aby taková postava byla záporná. Rozhodně nesdílím nadšení nad tlustou hlídačkou.

• 23.10.2017  22:27

Ještěže se tohohle už West nedožil (zde ještě ze záznamu)

• 22.10.2017  18:05

První půlka tradičně zábavná, po "doktorsku", tentokrát sekunduje B'elanna. Pak přijde to totálně nesmyslné rozhodnutí. Jak už bylo v epizodě Silent Witness, program samozřejmě lze bez problémů duplikovat. A i kdyby ne, mohli by spustit původni EMH. Následuje deset minut totálních blbostí a "morálního dilema", naštěstí to nakonec vyřeší logicky Qomariané sami.

• 22.10.2017  14:37

Čekal jsem poněkud údernější pointu než sentimentální blábolení o "děkuji" za romantické hudby. Škoda potenciálu, Janeway si mohla jít s Chekotayem víc po krku.

• 17.10.2017  22:08

Ještě štěstí, že Brokolice nevěděl, jak vypadá Sedmá. Kdyby tu měl v simulaci, tak už toho moc nevymyslel.

• 17.10.2017  19:51

Neelixova otravnost probudí i mrtvého

• 15.10.2017  21:31

Další epizoda na obehrané (ačkoli zábavné téma) jako např. Alliances, Night nebo Favorite Son. Chystal jsem se dát i lepší hodnocení, ale ten konec zase pohnojili, jak se asi Tuvok mohl transportovat, když Voyager potřeboval štíty když byl pod palbou a v radioaktivní atmosféře (to bylo řečeno na začátku). Navíc před tím nemohli na dálku zaměřit ani zbraně. No ta ten boost, to byla taky pěkná volovina.

• 15.10.2017  12:08

Kde by byl Voyager bez Doktora? Loď zničená a seriál nekoukatelný. Tahle vtipná epizoda má navíc narozdíl od jiných i smysl a s přihlédnutím k tomu, že Sedmá ukázala aspoň něco, tohle je nejlepší epizda Voageru. Jedna z nejvtipnějšich epizod celého Star Treku. "We are the Borg."- "I know very well who you are. Stand down your weapons."- "State your designation."- "Emergency Command Hologram... at your service."- "Designation unknown."- "Not for long!"

• 14.10.2017  17:43

Ještěže máme Hatefree i na csfd, aby nás poučili, jaká epizoda je nedoceněná.

• 14.10.2017  17:30

Ani Sedmá ani blonďatá kormidelnice nenažhaví Kima tak jako kapitánské křeslo. V takovém opojení udělá takovou věc, za kterou by ho doživotně měli vyhodit ze Star Fleet. Bohužel se to neubírá stylem Čísla 5. Nakonec ale to nejhorší na epizodě je to, že je to recyklát pouze tří let staré epizody Dreadnought. To nejlepší je ten veselý mimozemšťan, ale Katka by zase radši nechala zničit celou svou posádku, než dát někomu zbraň.

• 12.10.2017  23:07

Ze všech Hitlerů, co jsem kdy viděl, tenhle byl ten nejhorší. Hlavně že to má logiku.

• 10.10.2017  21:01

Další epizoda se zajímavým námětem a zmršeným závěrem. John Fleck předvádí další ze zábavných postav ST.

• 9.10.2017  23:34

Family Guy prostě cetování časem umí. A upozornit na kontrast první prvních dílů si jen tak nějaký seriál netroufne :-D

• 8.10.2017  23:58

Pár minut po odvysílání této epizody na BBC (opakování) se svět dozvěděl o sebevraždě Robina Williamse.

• 8.10.2017  13:09

To jak druhý Doktor hned věděl, jak deaktivovat emitor (B'elanna a Kim to nebyli schopní udělat po celý předchozí díl), a jak ho bez problémů pustili, to bylo docela trapné.

• 6.10.2017  21:03

Už jsem si říkal, že B'elannu po příchodu Sedmé hodně upozadili. Konečně zase mohla dostat šanci, to by ale scénář nesměl psát nějaký náboženský fanatik (už s tím začínali na konci DS9). Ateista Roddenberry se musel otáčet v hrobě. Musím se hodně přemáhat, abych dal aspoň tu jednu.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39