DocBrown

Emmet Brown

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 20.4.2019  20:30

Hopkins je teda výbornej, to ví každej, ale dějově to teda žádná sláva není, dost naivní. Možná protože to osekali jak píše Monolog. Čtvrtou až za ten konec.

• 20.4.2019  15:11

Posvítíme laserovým ukazovátkem na krystal a tím se tam uloží všechny data. Já se tak bavím, že nevím zda 5* nebo odpad.

• 15.4.2019  21:37
    Cesta do neznáma - Série 5 (série) (1999)

Nikdy není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř. Ve čtvrté sezoně bylo aspoň pár dílů ke koukání, tohle už je ale tak strašné, že to nestojí za to to mít puštěné na pozadí. Taky asi proto se nikdo neobtěžoval udělat k těmhle splaškům titulky. Quinna jsem nějak extra nemiloval, ale proti tomu kdo ho nahradil byl zlatej. A černá sexy vědkyně, to je stupidní klišé na entou.

• 14.4.2019  11:11

Fantastický Garak v hlavní roli. On je snad ještě lepší "vedlejší občasná" postava než Q. (V budoucnu dokáže, že skutečně je). Odo je taky výborný, takže jedna z nejlepších epizod seriálu. Doposud nejlepší, ale budou ještě lepší. Druhý díl už je trochu slabší, ale stále za 5*.

• 11.4.2019  21:02

Na začátku Quark prohlásí, že tohle je konec Ferengské civilizace. Ani neví, jakou bude mít pravdu! Jediné pozitivum epizody je, že se tu poprvé mihne i Brunt. A odkaz na maďarské jídlo.

• 6.4.2019  20:46

Tohle už bylo opravdu o ničem. Sice docela vtipné, ale až moc hrané a zbytečně dlouhé. Pěkná byla jen Jamesova hospoda.

• 6.4.2019  14:08

Kdo by to byl řekl, že Shakespear byl takový gurmán?

• 1.4.2019  21:54

Prime Directive. Zase po dlouhé době jeden díl jak ze starých časů. Navíc, celou epizodu se mi zdál Lipschitz velmi povědomý, až na samotném konci mě to konečně koplo. Arne Darvin z obou Tribblů!

• 30.3.2019  20:29

Ten příběh s Xindy byl dobrý, hlavně když se do toho namontovali Andoriané. Škoda, že si neodpustili klišé ošklivých zlých plazů a hmyzáků a hodných lidoopů a humanoidů. Vodní byli nejzajímavšjí, ale moc prostoru neměli. Nejhorší na sérii je neustálé fňukání Tuckera a T'Pol. Tucker tady už dosáhl nejvyššího stupně nesnesitelnosti "Wlezley". Otravné je taky občasné ukončování epizod uprostřed akce, aby naládkali diváky na další epizodu.

• 27.3.2019  21:39
    Cesta do neznáma - Asylum (S04E10) (epizoda) (1998)

Sprostá urážka Margaret Thatcher. Nějaký levičácký scénárista si musel ulevit, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale epizoda je lejno i bez toho, ten stupidní závěr s magickým vyléčením mě v odpadu jen utvrdil. Ano, skutečně se mi to podařilo dokoukat do konce a měl bych za to dostat Purpurové srdce.

• 14.3.2019  22:00
    Cesta do neznáma - Genesis (S04E01) (epizoda) (1998)

To není jen takový odpad. To je několik let hnijící odpad plný rozkládajících se zdechlin.

• 10.3.2019  21:56
    Top Gear (TV pořad) (2016)

Evans byl příšernej, Reid jen o trochu lepší (chová se jak 18-letý vesnický tuner s hrozným akcentem), ale naštěstí je víc v pozadí. LeBlanc a Harris jsou fajn, Harris je jistě opravdový expert a umí řídit, jen neumí moc hrát, to se ale dá odpustit. O Sabine to platí dvojnásob, ta už je ale hodně nepříjemná. No-name hosté úplně k ničemu, už jen přeskakuju nebo jdu dělat čaj/kafe. Technické zpracování a kamera jsou stále na jedničku. Původní trojka je v The Grand Tour je okamžitě zašlapala do země i bez hostů a Stiga. První sezona, která pořad málem zabila **, Druhá sezona ***, Třetí sezona ***, Čtvrtá sezona (4*, 3*,4*,4*, 3*) ****

• 10.3.2019  19:52

Pugsley! Díky bohu že jsi nestravitelný

• 9.3.2019  12:50

Roztomilý šimpanz

• 6.3.2019  21:11

To je ale milé překvapení. Naposled.

• 3.3.2019  18:28

Pěkná pointa.

• 2.3.2019  22:52
    Vzpomínky Sherlocka Holmese (TV seriál) (1994)

Těžce nemocný Brett dohrává svého milovaného Holmese ze svých posledních sil. Tím se uzavírá navždy jednoznačně nejlepší adaptace Sherlocka Holmese. Geniální Brett přidával ještě něco navíc, takže seriál často předčí předlohu.

• 2.3.2019  22:08

Velmi brzo na začátku 3. série je zřejmý naprosto tragický propad kvality seriálu. Do produkce se víc namontoval Fox a úplně změnil původní smysl seriálu. Občas to vypadá, že si "timer" spletli se zařízením z Dvou nosáčů a video. Snaha kopírovat známé filmy té doby je hrozná, ale ještě horší je zapojování magie, kouzel a pohádek, a za pomoci extrémně levných počítačových efektů. Všechny pozitvní vedlejší postavy musejí být mladé a krásné. A co nejhůř, ze seriálu se postupně vytrácí humor a nadsázka, takže na polovinu dílů se prakticky už nedá koukat. Ve třetí sérii je jen pár světlých vyjímek. Není divu, že na Foxu seriál skončil.

• 2.3.2019  21:59

Tak to já si spoiler rozhodně neodpustím, protože posední vývoj seriálu mi už hodně hýbal žlučí a tohle byla poslední kapka. Při úpadku třetí série se vůbec nedivím Rhys-Daviesovi, že už v tomhle dál nechtěl účinkovat, protože seriál se dostal už opravdu hluboko pod jeho úroveň. Viz například zde ultranesmysl s nějakým klasterem pulsarů (=hvězd) prolétající kolem Země. Zcela nepochopitelné je ale jeho nahrazení Kari Wuhrer, která je jako "vojanda" naprosto směšná, hlavně když drží zbraň nebo se dokonce snaží střílet. Pravděpodobně bylo účelem přidat nějaké to klišoidní "jiskření" s Quinnem, jinak je tam prakticky jen na okrasu. Jenže v době kdy se tam Wade začala daleko více svlíkat, tak jediné čím se liší, že má daleko větší (silikonové) kozy. Kdyby seriál skončil tady, tak bych pokrčil rameny s povzdechem pozdě, ale přece. Dál už je to tak špatné, že už to jen nechávám na pozadí a nestojí mi to ani za komentáře.

• 2.3.2019  21:41

Pěkná myšlenka, já osobně bych byl bez obav.

• 1.3.2019  22:42

Nádherná připomínka nejlepšího závodníka všech dob. Neobvykle Hammondově příspěvku zatleskal i Jeremy s Jamesem. Jen se sluší připomenout, že tehdá v Silverstone 65 měl Graham Hill problémy s brzdami. Takže s trochou nadsázky to byl závod mezi autem, kterému nefungoval motor proti autu, kterému nefungovali brzdy.

• 27.2.2019  21:42

Zoufalá variace na Dunu

• 27.2.2019  21:16

All-righty. Tahle potřeštěná epizoda se ještě dá kvůli humoru.

• 27.2.2019  21:09

Garak! Ten předčí i interakci Oda s Quarkem.

• 26.2.2019  22:28

Už jsem si naivně myslel, že se seriál vrací ke kořenům. Ani né 5 minut. Pak se tam objevil stupidní brouk.

• 25.2.2019  22:38

Nejhanebnější slátanina, která mě dokonce donutila zvednout hodnocení některým předchozím epizodám.

• 24.2.2019  20:04

Ne příliš zajímavý "politický" díl, ale ta irská atmosféra je příjemná.

• 24.2.2019  17:28

Brett zase koncertuje a Hardwicke mu krásně nahrává. Jak si užili to zjevení. Až se tají dech.

• 23.2.2019  20:10

Toustuji, tedy jsem.

• 23.2.2019  11:51

Tak po dracích a Rumburakovi tu máme ohnivé mužíčky. Navíc ty efekty byly hooodně slabé. Kua, kdyby radši lépe zpracovali ropný steampunk.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53