Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Sci-Fi
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Recenze (1 916)

plakát

Jamie Cooks Italy (2018) (pořad) 

To je známé, že jídlům od babičky se nevyrovná sebelepší Michelinský kuchař. Tenhle pořad je pojatý skvěle, se zajímavým Jamieho twistem no a Gennaro to posouvá na plný počet. Má babičko, moc ti děkuju, nikdy jsem ti to neřekl.

plakát

Tony Robinson's History of Britain (2020) (seriál) 

Miluju Baldricka a mám rád Robinsonovu intonaci, dokument ale moc povedený není, příliš mnoho rádobyvtipných animací

plakát

Great British Menu, The (2006) (pořad) 

Sice vaří kvalitní a zajímavá jídla, ale pořad je příliš povrchní, bez jakékoli šance se nechat inspirovat postupem, často ani nevíme co všechno do toho dávají. Ani jako soutěž to moc dobře nefunguje protože narozdíl od Bake-off jsou ty jídla hodně odlišná a tak těžko můžou srovnat kvalitu provedení.

plakát

Pod pokličkou (2000) (pořad) 

Příjemný český pořad o vaření, žádná kuchařská extáze to není, ale poučné a miluju vložky pralidí, za to ta čtvrtá

plakát

Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (pořad) 

Divím se místnímu špatnému hodnocení, viděl jsem zatím jen pár dílů ale zapsal několik krásně nezdravých receptů. Lepší než většina českých pořadů, na britské samozřejmě nemá ale je to příjemná změna od našich bratiů. Fledermouse plukovníka Vopršálka je výborný.

plakát

Guy's Grocery Games (2013) (pořad) 

Nepříliš inspirativní variace na bake-off, většinou s levnými americkými blafy z kupovaných prefabrikátů. Jsou tam ale příjemné vyjímky, např asijský speciál byl super.

plakát

Michel Roux's French Country Cooking (2021) (seriál) 

Příjemný kulinářský pořad s Michelem Rouxem a jeho zjednodušenou (v jeho restauraci La Gavroche vaří daleko rafinovanější jídla) francouzkou kuchyní, často s britským "twistem", občas se uchyluje až ke kravinám (mám radši legendy jeho otce a strejdu viz The Roux Legacy), ale jde to.

plakát

Johnny English znovu zasahuje (2018) 

Nebyl to žádný zázrak ale bylo tam pár momentů, které opravdu potěšily, zejména Atkinsonovo pohrdání hi-tech a výběr auta. Nejlepší asi jeho nechtěný únik z virtuální reality no a také návrat Bougha a jeho drahá. 72%

plakát

Čaj, káva, čokoláda (2019) (TV film) 

Skvělý dokument o milovaných nápojích. Krásné, jak dávají do souvislosti vývoj jejich dovozu a výroby s politickými událostmi, zejména válkami. Tohle by měli promítat na škole v dějepisu.

Ovládací panel
36. nej uživatel Velká Británie
14 bodů

Reklama

Reklama