luksatka

okres Vsetín

Skype: luksatka

<< předchozí 1 2
    • 29.7.2018  23:15

Nemusíte být křesťanem či věřit v něco jiného, aby vás tenhle film alespoň trochu nezasáhl a nedonutil vás se zamyslet nad smyslem svého života.

• 9.7.2017  21:06
    The Circle (2017)

Možný spoiler Knihu jsem nečetl, takže budu hodnit pouze pocit z filmu jako takového. Popravcdě, nápad, který v dnešním světě sociálních sítí není vůbec nepředstavitelný, mě přinutili, abych se na film podíval. Bohužel pro mě, snímek se začal rozjíždět až ve své 2. polovině, kdy už jsem neměl ani moc touhu dál na film koukat. Určitě se začátek filmu daleko více zredukovat. Blíže konci se napětí začínalo ztupňovat a to i ve mě, bohužel s koncem, který byl vlastně překvapující, ale moc rychlý. S filmu se daleko určitě vytěžit a ani herci typu Toma Hankse a Emy Watson to nezachránili.Za mě 50 %

• 26.2.2017  21:10
    La La Land (2016)

Moc jsem tomu šanci nedával, slaďáky a milostné romance nejsou mým šálkem kávy, ale jsou asi jen 2 možnosti: buď se budete nudit a po chvilce ten děj přestanete vnímat nebo vás celý příběh naprosto pohltí a vy si budete přát, aby to jen tak neskončilo. Skvělá hudba, skvělí herci a skvělé písně ("city of stars" jen tak z hlavy nevymažu).

• 20.11.2016  13:46

Gibson se dokázal opět překonat! Po Statečném srdci či Umučení Krista přichází film, který mě některými svými až realistickými vyobrazeními naprosto uchvátil. Vyobrazení válečného pole za 2. sv války v Pacifiku jasně ukázalo podmínky vojáků, kterým museli čelit, a z kterých mi v kině až lezl mráz po zádech. Přiznám se, že jsem do té doby neznal A. Garfielda, ale po tomhle filmu jeho jméno tak snadno nezapomenu. Role mu vyloženě sedla a nevím, zda by film dosáhl takové kvality být na jeho místě někdo jiný (pro mě kandidát na Oscara za hl. mužskou roli).

• 15.9.2016  18:51
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Skvěle zpracovaná série.

• 22.7.2016  10:03
    Pátá vlna (2016)

Hned v úvodu filmu jsem si říkal, další středoškolačka a fotbalista, to bude asi další „Cancer“. Později jsem trochu změnil názor a říkal si, že by to mohl být vskutku kvalitní sci-fi/katastrofický film, zajímavě zpracována loď vetřelců a i katastrofy byly pojaty personalisticky. Jenže další průběh mě jen přesvědčil, že to bude pěkná volovina, která se dá při troše snaze lehce předpovídat. Máme tu klasický zamilovaný trojúhelník, holku která se v některých záběrech tváří jako by se ji tenhle film vůbec netýkal a nepřátele, kteří místo toho, aby lidi jednoduše vymýtili z povrchu zemského, tak si s nimi hrají. Prostě další se sérií, Divergencí, Hunger Games, Labyrintu a jim podobným. Za mě 45 %.

• 13.11.2015  23:10
    Ronaldo (2015)

Jako čekal jsem od toho daleko více. Ti, kteří se o fotbal tolik nezajímají, museli mít v tom strašný chaos, jelikož jednou tam bylo např. utkání z roku 2014, po němž následovala třeba krátká pasáž, kdy v roce 2003 Ronaldo přestupoval do United. No a myslel jsem si, že mi třeba tenhle dokument ukáže Ronalda v jiném světle, než v jakém jsem ho dosud viděl (namyšleného arroganta s žádnou sebezáchovou). Bohužel po zhlédnuti dokumentu nechuť k němu z mojí strany ještě vzrostla. To co tam kecal za nesmysly a scéna se ztraceným Lamborginim, to bylo už moc. Samozřejmě tam byly i hezké momenty, kdy jde vidět, že rodina a hlavně jeho syn jsou pro ním naprosto vším a jsou pro něj důležitější než fotbal. Dokument mě téměř nezaujal, dávám 40 %.

• 31.7.2015  21:05
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Tak na takový to seriál jsem čekal už dlouho! Děje filmů, dokumentů nebo seriálů s heslem „Co by se stalo kdyby“ zbožňuji. I když pilot nemusel být úplně dokonalý a určitě se mi tam nějaké věci nelíbily, tak má tenhle seriál velkou šanci prorazit, jelikož seriálů podobného typu moc nevzniklo. Za pilota 85 %.

• 24.7.2015  08:18

Skvěle natočený dokument, u kterého jsem během sledování nezůstal ani minutku nepozorný a znuděný. Jako člověk, který tuto éru hokeje nikdy nezažil, jsem byl uchvácen, jak vše probíhalo a jaké měli hokejisté v Sovětském svazu nelidské podmínky pro život. Opravdu emotivní dokument, který musel kdekoho uchvátit.

• 13.5.2011  07:46
    Dlouhá cesta (TV seriál) (2004)

Hrozně super. miluju motorky a tenhle pořad je pro mě úplně dělaný :D

• 2.4.2011  19:11

Čepičku nechci !!!! Ale musíme dát čepičku !!!!! No Irenko toto Nemožete !!! :D:D:D klasika

• 1.4.2011  17:45
    Partička (TV pořad) (2009)

Konečně něco pořádnýho, Slováci pořád neuměli dělat humor až teď ........... Moc se mi to líbí :D:D:D

• 31.3.2011  12:45
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Typická britský humor............je vtipný :D

• 29.3.2011  11:36
    Xena (TV seriál) (1995)

Mě to trochu připadá, že je mezi Xenou a Gabrielou víc než přátelství. V nějakých dílech se k sobě tulili, mají k sobě blízký vztah, koupají se spolu nahaté a zabíjení je vzrušuje. Podle mě to jsou L***y.

• 29.3.2011  11:33
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Jeden z nejlepších seriálu Historie ...... je aspoň vtipný, zábavný, ale i smutný a napínavý :D

• 29.3.2011  11:32
    Moje rodina (TV seriál) (2000)

Typický britský humor :D ale celkem ujde

• 27.3.2011  20:53

Od první dílu až po teď e toho hodně změnilo. Zatím co 1. díl byl takový rodinný a dětský, tak teď je to spíš Fantasy až Krvák

• 27.3.2011  20:52

Adam Sandler je můj nejoblíbenější herec a v tomto filmu to dokázal, jak udělá z bandy blbců ve vězení super tým, který porazí dozorce.

• 27.3.2011  20:51

Co bych dodal, prostě netypická americko-kanadská komedie, která může zaujmout jen huliče a nadržené chlapy ...... Nejlepší scénka byla asi, jak jeli na tom gepardovi si myslím :D

• 27.3.2011  20:48

V té době to asi byla nejlepší hororovka. Sice nechápu, proč T-virus z nich udělá Zombíky......, proč třebá z nich neudělá radši nějaké zmutované obludy s meči a ostrými drápy :d

• 27.3.2011  20:46

Milla Jovovich zazářila v hlavní roli ........ Nejlepší scénka z toho filmu byla, jak na ten konvoj zaútočili vrány (krkavci), kteří byli nakažení T-virem, protože jedli mrtvé Zombíky.

• 27.3.2011  20:43
    2012 (2009)

Dalo se na to koukat, ale nic moc

• 27.3.2011  20:42
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Nic pro malé děti...........a taky je to parodie na Simpsonovi

• 27.3.2011  20:41
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Nejlepší byl díl, jak si sestavovali to svoje vlastní auto.......taková obluda z kovu :D

• 27.3.2011  12:52
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Dobrý díl byl ten, jak tam byl ten pořad o policajtech. Jak si pořád lidi stěžovali na Joy jak tam nadáve a je na střeše. Nebo jak byl Rendy na tom stromě a jak ukradl Earl to policejní auto a nebo jak utíkal krabaťák s tou trávou :D.

• 27.3.2011  12:49
    Futurama (TV seriál) (1999)

Minulý díl byl dobrý, jak cestovali tím časem až do konce světa a jak profesor zabil Hitlera....prostě good seriál :D:D:D

• 27.3.2011  12:48
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Nej seriál...........

• 26.3.2011  17:33
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Konečně nějaká pořádná intošská americká komedie. Nejlepší je Radjesh.......nemůže když má mluvit se ženou a pak ještě když je namol :D

• 26.3.2011  17:27

Já jsem nevěděl, že se dá tak pěkně zdůraznit život sov

• 25.3.2011  20:19
    Partička (TV pořad) (2011)

Je to úplně super.Tak dlouho jsem se už nepobavil a nechápu ty, kteří dávají odpad a 1 hvězdičku asi nemají smysl pro humor (je mě vás líto).

<< předchozí 1 2