MyrnaAlec

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 24.7.2020  21:45
    Bod zlomu (2015)

Tohle vidět pod vlivem THC, tak je po mě! Takovou ptákovinu svět neviděl. Číňani dostáli svému jménu, obrázky bez obsahu.

• 24.7.2020  21:40
    Hellboy (2019)

Vtipný.

• 11.7.2020  21:37

Až na podivnou praxi odpouštění zločinu rodinou poškozeného pro mě nebyl film v ničem šokující, standardní drama.

• 11.7.2020  21:26

Překvapilo mě, že to byla místy dost komedie. Nakonec mi došlo, že ztrátu dramatické linky nemohli nahradit jinou. Takže už vím, že je Jasse na Aljašce. Dost mě rušilo, že herec hrající blba Toda byl od pohledu o dost starší než v době natáčení seriálu, působil tedy jako nová postava.

• 14.6.2020  19:57

Hodně postav, rychlá kamera, předvídatelný úspěch.

• 14.6.2020  19:56
    Tělo (2003)

Tarantino prostě není Polák.

• 14.6.2020  19:53
    Ženy v běhu (2019)

Nejnavštěvovanější film loňského roku ? Dala jsem tomu šanci a dokoukala to, stálo mě to hodně úsilí. Takovou snůšku naprosto nic neříkajících klišé a hezkých obrázků můžou pouštět každému bez potřeby použít mozek. Troška je proti tomu mistr dialogu.

• 24.5.2020  15:13

Když někomu nevadí, že mu po zádech hopsá skoro nahý plešatý trpaslík...taky jsem byla na pár lekcích, kvůli licenci pojmenovaných jinak, sestava totožná. Místní požadavek, že není možné NIKDY opustit hodinu během cvičení, mi zaváněl poněkud manipulací. Dokument je zábavný i děsivý, nakonec pro hlavního slizouna nic neskončilo. Ženy, trochu sebeúcty ! Cvičení není všechno.

• 24.5.2020  15:09
    Aggressive Retsuko (TV seriál) (2018)

Komedie to rozhodně není. Brilantní popis kancelářského pekla pro ženy v Japonsku více ocení znalci tamních reálií.

• 24.5.2020  15:08
    Fauda - Série 3 (série) (2019)

Nejlíp psychologicky napsaná série a koncem, který Doron nikdy nezapomene.

• 10.5.2020  19:57

Zabili to posledním ubrečeným dílem. Jinak vtipné. Pan Holopainen ukázal, že hrát umí, nejenom v komedii. Pro fanynky doporučuji HEAVY TRIP.

• 1.5.2020  23:58
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Hrdinkou seriálu je Pervin, která bojuje až do konce. I Fatima v dresu policie jede na vlastní pěst. Naivní puberťačky ze Švédska ukazují jednoduchou a přímou cestu k radikalizaci. Studie rodiny, která je nedokáže zastavit. Realita a absurdita idealistickýho státu. Ten, kdo verbuje, se sám nezabíjí. Naprosto aktuální kousek. K dokreslení faktů doporučuji knihu Dvě sestry o tomtéž.

• 26.4.2020  23:16
    Neortodoxní (TV seriál) (2020)

Velmi povrchní pohled do tak složitého tématu. Evidentně stačí zajet do Berlína a i prudérní žena najednou zjistí, že ji má. Pak už stačí jen squotovat ve škole, poznat partu rádoby cool muzikantů a rázem lze hodit za hlavu 18 let chasidské výchovy.

• 26.4.2020  23:12

Červená knihovna z renesanční Florencie. Historické události sice sedí, ale je to točeno pro pobavení, není to dokument. Obsazení se povedlo, zvlášť ty Italky jskou jedna hezčí než druhá.

• 13.4.2020  20:08
    Teroristka (2019)

Na českou komedii místy docela vtipné. Nebýt tam ovšem Martin Hofmann se svými hláškami, zas tak vtipný by to nebylo. Dějem se netřeba zabývat, typická bramboračka o úplatném mafiánovi a boji ubohého lidu v podání staré učitelky. Paní Tatiana zde byla zmalovaná tak, že vypadala o dost hůř než obvykle a svlékací scénu měla opět Slovenka.

• 13.4.2020  20:02

Klasický vězeňský biják s chytrým účetním a dalšími sympaťáky, co jsou zavření omylem. Proti nim sadističtí bachaři a svinský ředitel. Plus happy-end. Akorát nechápu, co tak extra skvělýho na něm všichni vidí. Natočený to bylo čistě účelově a plánovitě.

• 13.4.2020  19:59
    Fauda - Série 2 (série) (2017)

Druhá řada je líp napsaná, scénář věrohodnější a celá parta sehranější.

• 4.4.2020  09:55
    Fauda (TV seriál) (2015)

Akční seriál, kde Židi nefilosofují a rovnou střílejí. Zároveň je celkem věrohodně popsán svět na druhé straně : fanatiků i těch, co tahají za nitky. Dobré obsazení.

• 4.4.2020  09:53
    Učitel - Série 2 (série) (2017)

Hlavní postava mírně obtloustlého učitele někde pálí cígo a zírá. Ta druhá řada má dost ambicí, které nemohla splnit. Funguje vzteklá postava malé holky, školní prostředí je zaplněno cool figurkami s nevěrohodnými charaktery. Lesní šílenci jsou takoví středoevropští balíci, rozhodně ne nebezpeční teroristé. A ta linka s těhotnou ex-milenkou je vyloženě trapná.

• 4.4.2020  09:48
    Zrádci (TV seriál) (2020)

Forma zvítězila nad obsahem. Vymazlené záběry v cool interiérech nestačí. Příběh malého dealera v parádním podání Cyrila Dobrého je uvěřitelný, postava kriminalistky v podání Lenky Krobotové už moc ne. Snaha o ženskou hrdinku za každou cenu. Místy to byla celkem nuda, posledni 2 díly v léčebně ubraly na příběhu drajv. Každopádně se objevil velký talent Cyril.

• 22.3.2020  11:22
    Mapplethorpe (2018)

Pro gay S/M estetiku udělal maximum.

• 22.3.2020  11:19
    Jen žena (2019)

Každodenní realita v jakékoli ortodoxní komunitě. Jediná možnost je se totálně odtrhnout, ale je těžké, když nikoho než rodinu nemají.

• 21.3.2020  09:56
    Agent (TV seriál) (2019)

Eli Cohen, nejslavnější agent. Kohen se také zabýval sběrem informací o syrských vojenských pilotech. Znal jejich skutečná i krycí jména včetně rodinných poměrů. Existují domněnky, že tyto informace Izrael využil během Šestidenní války při syrském pokusu o bombardování Tel Avivu; když se totiž syrští piloti se svými letadly přiblížili k cíli, informoval je Mosad, že zná jejich identitu i identitu jejich rodinných příslušníků a že pokud udeří na izraelské cíle, budou jejich rodinní příslušníci zabiti. Syrští piloti prý svrhli bomby do moře a ohlásili na základnu splnění úkolu. Podle bratra Maurice Kohena byl Eli dokonce třetí v pořadí mezi nejvážnějšími kandidáty na funkci syrského prezidenta.

• 15.3.2020  12:21
    Outsider (TV seriál) (2020)

Vražda malýho kluka a prokazatelné důkazy o tom, kdo to byl, akorát že ten člověk byl na dvou místech zároveň. Mysteriózní a především skvěle natočený, super atmosféra.

• 8.3.2020  19:30
    Čističi (2018)

Pádné argumenty proč nebýt na sociálních sítích. Naivkové, kteří si myslí, že cenzura neexistuje, to stejně neuvidí. Tristní je, že čističi v Indonésii jsou proti nahotě, ale nejsou pochopitelně schopní posoudit kontext.

• 8.3.2020  19:28
    Učitel (TV seriál) (2016)

Učitel polštiny pátrá po vrazích své tajné dcery v kulisách maloměsta. které ovládají místní mafiáni a zkorumpovaný šéf policie. Vsadím se, že tvůrci viděli Twin P. Nechybí místní Jednooký Jack, drogy mezi středoškoláky, učitel teda samozřejmě není agent Cooper, ale jistým charismatem vládne. Plus ekologická zápletka a absence mysteriózního pozadí. Vyústění příběhu není nijak dramatické, víc než vypátrání vraha mě bavilo budování atmosféry.

• 4.3.2020  10:27

Kdo to poslouchá a pamatuje si tu dobu, musí ocenit věrohodnost zpracování. Obsazení typově přesné, Euronymus vychází jako poměrně sympatickej týpek. Varg jako totální magor, což souhlasí i ve skutečnosti. Věc, který se aktivně zúčastnilo pár lidí, se pak nafoukla do obrovských rozměrů. EMPEROR ovšem zůstali. HAIL SATAN !

• 16.2.2020  18:32

Prvních 10 minut sranda, pak se to zvrhlo v jakousi výukovou verzi o humanitě.

• 2.2.2020  10:50
    Favoritka (2018)

Místy zábavné, hlavně ovšem opulentní výtvarná záležitost.

• 19.1.2020  19:10
    Rebelka (2012)

Krásný a feministický kousek pro holčičky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26