MyrnaAlec

kraj Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 26.5.2019  09:16

Pro zoufalce, co nevědí co mají dělat a čekají, že jim to někdo vysvětlí. Rychlokurs pro Američanky.

• 27.4.2019  21:34

Na tak dobrou stand-up komičku fakt slabé. Zábavy pomálu a ideově se to furt opakuje ve věčném kruhu krása=sebevědomí.

• 27.4.2019  21:32

Zdánlivě banální vyprávění o nevychovaných dětech v sociální nouzi, na další pohled vyprávění o přežití. S účastí civilního pana Dafoa.

• 14.4.2019  10:36
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Herce to bavilo a mě taky.

• 14.4.2019  10:23
    Černé vdovy (TV seriál) (2019)

Bavilo mě to, hlavně díky Jitce Čvančarové, které role maximálně sedla. Finské předlohy se to moc nedrží, ale aspoň tu zůstala zahraniční hudba, takže žádný Míša David, díky. Dějová linka nic moc, ani linka vyšetřování za moc nestojí, o nějakém napětí nejde mluvit, jde prostě o komedii.

• 14.4.2019  10:17

Škoda posledních 15ti minut, l=pe by bylo držet se knižní předlohy než z toho udělat Živé mrtvé.

• 7.4.2019  13:44
    Psí ostrov (2018)

Animovaný a z Japonska ? Krása.

• 7.4.2019  13:43
    1945 (2017)

Další skvělý maďarský černobílý film z vesnice, kde z vlaku vystoupí dva Židé a místní jsou najednou konfrontováni se svou minulostí.

• 31.3.2019  21:12

Není mnoho tváří, na které se dá koukat hodinu a půl. Zima, medvěd a boj o přežití.

• 31.3.2019  11:18

Malebné záběry české krajiny a k tomu spousta klišé. Místy to bylo zcela nekoukatelné, ale v zájmu zachování objektivity jsem to poctivě dala celé.Všechno polopatické, žádný nápad, jen snaha o divácky úspěšný film.

• 24.3.2019  17:59

Bylo to tak akorát na sobotní odpoledne, kdy se člověku nic nechce.

• 24.3.2019  17:58

Obsazení, kulisy, hudba - perfektní. Zobrazeni všech myslitelných rasových stereotypů už méně. Bylo to natolik uhlazené a předvídatelné, že vyprodané kino plné důchodců odcházelo spokojené, nezasažené žádnou myšlenkou.

• 17.3.2019  10:00

Že byl MJ divnej, to bylo všem jasný, že BYL pedofil, to je naprosto jasný teď, po výpovědích těch kluků, neprůstřelných a detailních popisech jejich "vztahů". Obdivovaná hvězda si vždycky na rok nějakého kluka oblíbila a pak ho vyměnila za jiného, za aktivní účasti uplacených rodičů. Mediální obraz milovníka všech dětí. V 7mi letech je seznamoval se sexem a pak to kamufloval známými řečmi o spoluvině. Oba zpovídaní protagonisté to nějak přežili, mají rodiny, děti, ale nikdy už nezapomenou. Smutný, silný dokument i jako varování pro zbožštění umělců, kteří ničím jiným nevynikají. MJ se jedné matky vážně zeptal, jestli by mu tam syna na rok nenechala. To už bylo i na ní moc a odmítla to. A odpověď : já vždycky dostanu co chci. Jistě. Money talks. Pro vylepšení svého mediálního obrazu se MJ neváhal ani oženit. I ty děti si pořídil. Naštěstí už zemřel, takže už nemůže zneužívat další.

• 17.3.2019  09:50

Taková slátanina hitem ?! To black komunita musí mít sebevědomí na nule, když se jí tohle líbí. Black is beartiful, ale Spike Lee to umí mnohem líp.

• 17.3.2019  09:48
    Babí léto (2001)

Tohle se mimořádně povedlo. Geniální herecká sestava a silné téma.

• 10.3.2019  15:07
    Fargo - Série 1 (série) (2014)

Především sranda, jako všude, kde hraje Mr. Freeman.

• 10.3.2019  15:06
    Fargo - Série 3 (série) (2017)

Úplně jiná řada, míň akce. ale stejně kvalitní kus. Padoucha si pamatuju ze sociálních filmů Kena Loache, a jeho držka je věru nezaměnitelná. I tady hrají prim ženy ve složení : šerifka, strážnice a kráska. A Leland s koťatkem ? Fakt dobrý.

• 10.3.2019  15:01

Hromada brutálního násilí a všemu tomu kraluje skvělý Clive Owen.

• 1.3.2019  21:06
    Padesátka (2015)

Ono to mělo být komedie ? Nebo parodie na všechny špatný vtipy, horaly a hnusné osmdesátky ? Když si odmyslím tohle všechno, herci se možná občas i bavili.

• 1.3.2019  21:04
    MOST! (TV seriál) (2019)

Za odvahu i vtipy a skvělého Luďana.

• 1.3.2019  21:03

Ztratí se dvě děti. Najde se jen jedno. A začne hledání druhého, holčičky. Vyšetřování sledujeme ve třech časových rovinách stejně jako v první sérii. Parťáci jsou běloch a černoch, větší prostor má blackman - bývalý voják, hrdý i nejistý. Jako starý muž má poruchy paměti spojené se zjeveními své mrtvé ženy, která je v příběhu nejlíp vykreslenou a domyšlenou postavou. Děj se poměrně vleče, dlouhé dialogy někdy uspávají. Rozběhne se to až 3 poslední díly. Poslední je vcelku překvapivě happy end a zároveň ukáže i jednoduchost zápletky. Skvělá kamera, obsazení, lokace , ale něco prostě chybí - ta magie první řady, větší zaťatost postav, geniální hlášky nihilisty.

• 17.2.2019  18:40
    Nox (TV seriál) (2018)

13 metrů pod povrchem existuje paralelní svět. Velmi dobré drama se skvělou postavou matky v podání Nathalie Baye, překvapivé zvraty a uvěřitelný konec. Parádní !

• 9.2.2019  20:59
    Brexit (TV film) (2019)

Britové už 2 roky po hlasování byli schopni vyrobit tak přesnou reflexi situace kolem brexitu, zato my jsme uvázli někde u Palacha. V dnešní postfaktické době není problém zmanipulovat na základě marketingu, výzkumů veřejného mínění a statistik milióny lidí a dostat je tam, kam chcete. Ještěže u nás máme samý šašky, neschopné takto precizní práce. Nedělám si iluze, jak by se lid rozhodl.

• 3.2.2019  19:21

Z baletky zabijákem ? Proč ne, za pár měsíců je v Rusku všechno možné. Moc dlouhé, moc překombinované.

• 27.1.2019  19:20

Politická satira celkem o ničem, ovšem Rudolf Hrušínský ji pozvedl téměř k dokonalosti.

• 26.1.2019  11:06
    Složka 64 (2018)

Poslední dobrá kniha od autora, a ve srovnání s předchozími filmy slabší. To, co funguje, je fenomenální pojetí Cara M. v podání Kaase, to je fakt pokerface, místy hodně vtipná. Dánové se rádi bičují za minulost, tentokrát přišla na řadu sterilizace podle původu, i když 11000 případů už za knihu fakt stojí.

• 19.1.2019  18:37

Všude žijí v podstatě stejný lidi, i v Teheránu. Írán není Satan, jak tvrdí jeho nepřátelé, ovšem nějakou revoluci tu si místní budou muset zařídit sami. Narodit se tam jako žena je určitě výzva na celý život.

• 19.1.2019  18:33
    Divoši (2012)

Napsat takovýhle scénář v pubertě je ještě v pořádku, u režiséra tohle natočit je ovšem výmluvná výpověď o nedostatku dobrého vkusu a mravnosti. Nevycházela jsem z údivu témeř celý film.

• 29.12.2018  09:54
    Aquaman (2018)

Ani vizuální orgie nemůžou popřít, že to je dějově slabé, stopáž je přepálená a vrazit to do 90ti minut by byl skvělý nápad, BUT je tam Jason, překvapivě i Dafoe, který umí fakt zahrát cokoli a pár krásných záběrů se taky najde.

• 26.12.2018  15:44

Pár hlášek by tu bylo, skvělá Janžurová, bezesporu i Sovák, ale těch podnikových záběrů bylo až příliš.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23