MyrnaAlec

kraj Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 6.7.2018  20:44

Soldato je třetinovým tempem i atmosférou svého prvního kousku.. Zápletka nic moc a logicky se další děj nevyvíjí. Potěšila dedikace JJ. Bez aktivní ženské hráčky to bylo další macho cvičení, i když uznávám, že ty helikoptéry jsou fakt boží.

• 15.6.2018  18:07

"Venku zuří válka, buďte na sebe opatrní." "Nejste nějaký drzý, sturmbannführere ?!" A Potměšil zde hajluje na 150%.

• 15.6.2018  18:04
    Annihilation (2018)

Za výtvarno a Natálii. Koncem to bylo hodně snově filosofické.

• 15.6.2018  18:03
    The Terror (TV seriál) (2018)

První 3 díly bomba, vizuální i herecká, pak to žel sklouzlo do stereotypu.

• 15.6.2018  18:02
    The Circle (2017)

Kniha je jen o fous lepší.Tady rovnou škrtli sex i všechny ostatní komplikace a zbyl jen nudný popis.

• 15.6.2018  18:00
    Jako dým (1999)

Začíná to jako normální film a končí jako zvláštní trip. Už tady bylo jasný, že Kate bude mimořádná herečka.

• 1.5.2018  20:01

Povinné k shlédnutí v ruských základních školách s patřičným komentářem. To byl vtip. Prostě komedie/parodie na známé postavičky kolem generalissima. Obzvlášť Chruščov, Berija a Žukov se fakt povedli .

• 1.5.2018  19:59
    Hastrman (2018)

Film rovná se vyprávění obrazem. V této pohádce se to povedlo. Obsazení skvělé : Dobrý by mohl od minuty hrát v německém expresionistickém filmu, k tomu má charismatu plný kotel. Simona Zmrzlá má k vtipnému příjmení i dar věrohodné krásy bez pitvoření. Folklór nemusím, ale hudební doprovod se mi líbil. Místy byl i humor ! A dřevěná panna by se neztratila ani v Penny Dreadful.

• 28.4.2018  22:41

Skvělá kamera (na rok vzniku) super vila a fakt krásná CC i její labilní bratr. Linka příběhu moc pevná není, kritiky fašismu jsem si vůbec nevšimla.Zvláštní ospalá atmosféra v zahradě...

• 28.4.2018  22:37
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Sérii vražd za polárním kruhem přijíždí spoluvyšetřovat policistka z Francie, díky které se v seriálu řeší i její osobní (a notně nudná) historie, což notně naředí již tak chabou atmosféru. Slepenec agitky o utiskovaných Sámech, bizarní zápletka a motiv i notně plytká dramaturgie a plochost postav mě teda nenaplnila nadšením. Doufám, že to není labutí píseň žánru.Obzvlášť dva poslední díly byly k nekoukání.

• 11.4.2018  23:29
    Smrtihlav (2017)

Film, který mě ze všech o tomhle tématu natočených, urazil nejmíň. I přes zjevné nesmysly (Nehvizdy fakt nejsou jak Alpy v zimě, bydlím hned vedle), a historické mega nepřesnosti (smrt Mašína a Morávka) to má nápad, spád i dobré obsazení. Bez obvyklého cukrkandlového patosu a smyčců.

• 11.4.2018  23:23
    Nerodič (2017)

Kvalitní dokument o různých formách nerodičovství. Jedni rovnou vědí, že děti nechtějí, jiní si pořídí rovnou dvojčata a hrdinně se pustí do jejich záchrany, aby se za rok zničená a sama skoro zhroutila. Táta, který má dceru jen o víkendech a máma, co nesnáší chlapa, s kterým má syna. Velká rodina, kde každé dítě má jiného tátu a jinou mámu. Dvojice lesbiček, která se nechá oplodnit kamarádem. Neboli každému podle jeho gusta. Mě jen napadá, proč by měl větší cenu život člověka než život jakéhokoliv jiného tvora a jestli už nestačí 7miliard lidí, měřících všemu jen podle svých egoistických měřítek..

• 11.4.2018  23:14

Těžko ve stopáži celovečerního filmu udržet úroveň politické satiry.

• 4.4.2018  20:28
    Nikdys nebyl (2017)

Hodně, hodně zvláštní film. Tempem, zvukovou kulisou, ztvárněním hlavní postavy - fenomenální Phoenix. Od začátku je jasný, že tenhle chlap prostě musí udělat to, co udělá. Scéna v řece byla lyrická.

• 4.4.2018  20:24
    Most - Série 4 (série) (2018)

Důstojné rozloučení s celou sérií, hlavně oceňuju, že autoři nesklouzli k nějakému vybočení z předchozí charakteristiky postav. Saga odjiždí ve svém Porsche 911 ...

• 4.4.2018  20:21

Po Posledním Mohykánovi můj oblíbený kýč. Kdykoli to dávají, musím to dokoukat, zřejmě to brnká na moje utajené romantické struny. Pitt je tady fakt přesvědčivý.

• 4.4.2018  20:19

Před dávnými časy nás na tohle nahnali na ZŠ. Zpětným pohledem jsme to nemohli pochopit, zpracování je překvapivě dobré a Oleg Tabakov v roli Herr Kukucka vynikající.

• 4.4.2018  20:12

Smysl tohoto mi uniká. Vhodný akorát na artové festivaly, místy se na to nedá koukat (Roden zkoumající svůj exkrement) až na těžce nevěrohodné zamilování se Vlasákové. Pan režisér se snaží tepat rasismus, ale tohle tématu fakt nepomůže.

• 4.4.2018  20:08
    Bába z ledu (2017)

Konečně slušně napsaný příběh s věrohodnými postavami. Na Slámu překvapivě mainstream.

• 4.4.2018  20:07
    Omar (2013)

Hodně předvídatelná agitka o tom, jak je Israel zlý a oni za to nemůžou. A proč si jeho dívka začala s tím kámošem ?

• 4.4.2018  20:04
    Mindhunter - Série 1 (série) (2017)

Obzvláště Mr. Kemper je fakt skvělý. Dokonce se mu i podobá . https://www.youtube.com/watch?v=j8IfslxOmF0

• 2.3.2018  19:53

Něco mezi Pygmalionem a Maryšou. Daniel je pořád neodolatelný když se usměje.

• 20.2.2018  20:02

Kniha je o dost lepší a Liška jako gauner prostě nemůže být věrohodný.

• 20.2.2018  20:01
    Učitelka (2016)

Na takovou stopáž značně řídký vývar.

• 20.2.2018  20:00
    Špína (2017)

Body za věrohodné zpodobnění pocitů té holky.

• 11.2.2018  11:44

Zvláštní kouzlo bolševické estetiky a zajímavá kamera.

• 11.2.2018  11:44

Tuctová krimi, kterou nespasil ani Kenneth.

• 11.2.2018  11:41
    V pasti (TV seriál) (2016)

Tak do seriálů se pustili i na Islandu a je tu vše : zlo ze středu místních lidí, poctivý polda obětující svůj osobní život principům zákona, místní postavičky a krásná studená krajina. Plus minimalistická hudba Jóhanna Jóhannssona.

• 27.1.2018  17:17

Když vyhodím poldy, co jsou rasisti, tak mi tu zůstanou ti, co nesnáší buzny, pravil Woody coby šerif. Nekorektní humor a skvěle napsaná role pro Frances McDormand. Super scénář, dialogy a dokonce i nejednoznačný závěr.

• 27.1.2018  17:14

Mnoho blondýnek a Krasoň.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21