Lux Æterna (2019)

Kus starého švédského filmu s čarodějnicí, rozhovor dvou hereček, chaos v natáčení , citace režisérů a stretoskopy. Epilepsii jsem z toho nedostala, ale orgasmus taky ne.

Q: V oku bouře (2021) (seriál)

Fascinující i děsivé. Jak je reálné zmanipulovat dezinformacemi pitomce? To jsme mohli pozorovat loni v USA. Autor se snažil rozklíčovat kdo je Q. Podle něj to je administrátor serveru 8chan. Okolo se hemží podivné figurky jako jeho otec i sympatická figura na vozíku. Mozky ovšem nepředěláš a tak se jistě dočkáme pokračování.

Cesta za oceán (2020) (seriál)

Takhle se tvoří národní hrdost. Se Ságou a agentem Cooperem.

Diana (2013)

Nezajímavý děj značně vylepšili hlavní protagonisté.

Recept na lásku (2020) (seriál)

Moje první telenovela. Hyper luxusní prostředí a hezcí lidé. Před spaním parádní relax. Can Yaman je turecký Jason Momoa.

Boj se Satanem (2015)

Místo k psychologovi rovnou za exorcistou, to dá rozum aneb sláva ateismu !

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Strašný příklad toho, jak to dopadne, když dojdou hercům peníze. Jako by nestačilo, že jen pozorovat umělou tvář hlavní hrdinky je vpravdě utrpení, k tomu ještě sadističtí autoři dodali vrchovatou lopatu trapných dialogů.

Charlieho andílci (2000)

Dvacet let po premiéře je to úsměvný pokus o akční film s ženskýma. Nikoho ovšem nenapadlo, že by kromě designu měly mít i nějakou osobnost.

Léto s gentlemanem (2019) odpad!

Raději nějakou tureckou telenovelu s pěknými lidmi.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Dej mi svoje boty, šaty a motorku ! Viděla jsem letos prvně, v rámci doplnění filmového vzdělání a nebylo to špatné. Akční kousky tenkrát určitě stály hromadu dolarů a místy to bylo i vtipné.