Darth Revan

okres Litoměřice
jedi a sith v jednom

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 15.11.2018  00:09

Ajaj! Ač jsem to vůbec nečekal, nová JKR je překvapivě vynikající blockbuster, kterej mě až na pár výjimek dost bavil. Zatímco první díl je příšerná nuda, ve který hraje prim blb Redmayne, dvojka se vydává dál a do popředí staví i další charaktery. Nad celým osazenstvem ční dvojka Law a Depp, která perfektně láká na svůj budoucí velký souboj a překvapivě fajn byla i Kravitzova dcera, která skvěle ztvárnila další příslušnici rodu Lestrange. Hodně se mi líbili i noví parchanti, který si blb Redmayne strká do kufříku a krásný krajinný záběry Bradavic, Paříže, Londýna a taky jednoho místa v Rakousku. A i když nejsem nějak extra velkej Potterhead, tak oceňuju i tu snahu o propojení mytologií, byť teda Minervu si mohli odpustit... Co mě ale fakt nejvíc rozsekalo, je závěrečná půlhodina, ve který se Grindelwald chová jako Adolf a skvěle manipuluje s davem, jemuž ukazuje zničení Hirošimy i Overlord. Zní to neuvěřitelně, ale jelikož se přestalo v nejlepším, chci hned další epizodu. Snad tenhle storyline neposerou... Edit Asi jsem se trochu unáhlil, podruhý jsem se sakra nudil. Slabší trojka.

• 3.11.2018  20:56

Herci fajn (největší radost mám z malýho Tima, nesežrali ho dinosauři, tak to dotáhnul do Queenů), ale jináč z toho mám rozporuplný pocity... Je to někde mezi trojkou a čtyřkou, ale jelikož mě strašně píchá, že to místní nesoudný idioti dotáhli až takhle vysoko na žebříčku, dám 3*.

• 17.10.2018  08:30
    Halloween (2018)

Vlastně hlavně variace na jedničku, která do děje přidává ještě dvě generace Lauriiných potomků, přičemž slečna vnučka taky umí pořádně zařvat. Je tu tuna odkazů na Carpenterův majstrštyk, vzpomíná se na mou nejoblíbenější postavu Dr. Loomise a hlavně, v šedesáti letech je Myers na svém vraždícím vrcholu. Škoda jen trošku akčnějšího a pompéznějšího finále, jinak se mohlo jít i na pětku. Takhle jsou to čtyři a díky soundtracku od pana tvůrce celý série se to tý jedničce aspoň přiblížilo. 4*

• 5.10.2018  23:35
    Toman (2018)

Setsakra kvalitní film, kterej dojíždí jen na svou pekelnou délku. Jinak mu snad nejde nic vytknout. Nabízí herecké koncerty současného domácího hereckého výkvětu a i ta méně sexy moderátorka Herbáře předvedla vynikající výkon. 4 und Halb *.

• 4.10.2018  23:23
    Venom (2018)

Dobrej oldschoolovej komiks, kterej se vymyká současnýmu stylu těchhle filmů. A za to jsem sakra rád. Škoda jen toho nižšího ratingu, mohlo to třeba bejt ještě lepší. Pomocný školy, který to na jinejch webech odsoudili dřív (zdravím kokoty z MovieZone), neberte vážně a jděte do kina. 4*

• 13.9.2018  23:15

Zajímavej sequel, kterej nedělá ostudu žádnými dřívějšímu dílu. Nechápu, co na tom všem těm "kritikům" vadí. Naserte si! Tohle byla kurevsky dobrá jízda! Do pětky tomu sice něco chybí, ale i tak je to jeden z akčních vrcholů roku a dost možná i desetiletí, protože takovýhle filmy už dnešní připosránci netočí. Díky, Shane. 4*

• 5.9.2018  23:07
    Sestra (2018)

Poloremake Vymítače ďábla: Zrození, kterej je přesunutej z Keni do Rumunska, místo Skarsgarda má Bichira a jako ďábel je tu jeptiška, kterou drží v šachu jen svatej grál, jenž ale vypadá úplně jinak, než jsme zvyklí. Je tu pár slušnejch lekaček, ale to je všechno. S celým Conjuringverse asi končím, není pro mě :)). 1*

• 28.8.2018  22:33
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Byl jsem na dvou koncertech a zatímco ten v roce 2017 byl pořadateli nezvládnutý, tomuto hodnocenému škodila jen absence mateřštiny u hlavního účinkujícího. Příště mluv německy, Hans! 5*

• 25.8.2018  22:49
    Falco Symphonic (koncert) (2008)

Bůh s orchestrem za zády kraloval i čtyři roky před smrtí. A jak! Sice jsou na něm už vidět stopy slušnýho koksu, chlastu a dalších drog, přesto si to všechno dává na jedničku. Film Festival Wien 2018. 5*

• 2.8.2018  22:07

"I'm Walker, by the way." Vynikající epizoda, který vévodí nepřekonatelný narvaný hovado Cavill. Slušnej příběh, napětí, překvapení a už zmiňovanej Cavill to vystřelujou na pětku.

• 5.7.2018  16:50

A kurňa! Po loňským Ragnaroku přišel další vynikající marvelovskej nářez s kupou komediálních scén a neskutečným hereckým obsazením. Vidět Douglase hádat se s Laurencem je naprosto skvělý, stejně tak Gogginse při smlouvání. IW byla epická, to ano, ale letošní nejmenší marvelovskej projekt si ji strká do kapsy. Jasná pětička!

• 25.6.2018  06:12

Prachsprostá vykrádačka všech předchozích dílů (hlavně teda dvojky), která ovšem ve výsledku pořád náramně baví, i když teda Bryce neběhala v lodičkách. Jen ten Jeff se mohl ukázat na delší dobu. 4*

• 4.6.2018  22:17
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Po první sérii 3*. Oproti jiný tvorbě Novy je to samozřejmě vynikající, ale kvalita dílů značně kolísá.

• 31.5.2018  22:14
    Falco: Everything (video kompilace) (2000)

Falco pro mě vždycky byl a bude největším hudebním bohem (s tím, že Lindemann je jeho nástupcem, ale velikosti Hölzela ještě nedosáhl) a tahle kompilace mi výrazně pomohla při oslavách splnění zkoušky z němčiny. 5*

• 13.5.2018  20:58
    Troy: Fall of a City (TV seriál) (2018)

První díl parádně navnadil, po něm však kvalita povážlivě padala. Velká škoda, neboť pořádnou adaptaci Illiady na filmovém plátně či televizní obrazovce nemáme. Tahle měla potenciál, leč kvůli křečovitosti scenáristů místo majestátních bitev a tragických osudů postav rozvíjela debilní přidané dějové linky, čímž se sama zdehonestovala. Kvůli zajímavému pojetí Olympanů i perfektnímu Odysseovi dávám 2*, mohlo to však dopadnout mnohem lépe.

• 26.4.2018  01:52

I když tam je hora píčovin, některý dějový linky jsou vynikající (hlavně ta Thorova :)). Navíc tu máme pořádnýho zaporáka i Samuela s motherfuckerem. Takže nakonec přeci jen pětka!

• 12.4.2018  19:40

Rock se nebere vážně a po postřelení lítá s bouchačkou v rukou bez větších problémů po Chicagu, aby to nandal přerostlým zvířatům. Občas hodí hlášku a v doprovodu Deana Morgana a Naomie Harris přináší skvělý film, který je asi nejlepší videoherní adaptací, bez prdele. Jen škoda malého využití Joea Manganiella, mohli si to rozdat Black Adam a Deathstroke :)). Ale i tak 5*.

• 23.3.2018  11:07

Další variace na Transfery 5, ve které nemohla chybět čtrnáctiletá předčasně vyspělá buchta, hláškující černoch a německý vědec. Scotty Eastwood pak jde v otcových stopách a pokud stejně jako kdysi Clint po střetu s obřími monstry dostane šanci v úspěšném westernu, tak se zrodila nová legenda. Ideální odreagovačka. 3*.

• 22.3.2018  20:00

Feministický podání nejslavnějšího příběhu všech dob neuspělo. I když byla Máří strkána do každého záběru, tak si stejně většinu scén ukradl pro sebe JP jako vynikající Ježíš, případně nečekaně dobrý Ejiofor coby Petr. Mělo to grády, detaily na krásnou sicilskou krajinu a CGI Jeruzalém. Mně z toho vychází pěkné 4*.

• 20.3.2018  10:17
    Tlumočník (2018)

Jste senilní starý paroháč a neumíte ani dobře slovensky, ani dobře německy? Nechte se nabalzamovat, vezměte Toni Erdmanna a vyrazte na trip po Slowakei. Tlumočník stojí na výkonu pana Simonischeka a paradoxně ukazuje, jak je český film v hajzlu, když už i bratia umí natočit něco lepšího. Příběh má však zajímavý a ukazuje, že většina Rakušanů nemá o dění v sousedních zemích během vojny nejmenší tušení. Nad tím by se ti Germáni mohli zamyslet :). 3*

• 15.2.2018  21:21

Tenhle film se chce tvářit jako průkopnická záležitost, ale vychází mi z toho jen to, že Panther se většinu stopáže chová jako padouch, Jordan je největší rasista světových dějin a zbytek ansámblu včetně kmene, který připomíná opice je naprosto k ničemu. Nad tímto cirkusem pak ční dva bílé body, tedy Freeman a Serkis, kteří si s celým snímkem vytírají prdel a zvedají jej aspoň na dvě hvězdy.

• 7.2.2018  16:59

Ha! Kinnear kopíruje našeho Marka v úpravě vousů :). Jinak je tenhle divnofilm parádní sondou do nerdí duše a rovněž i potvrzením toho, že Claire Danes neumí hrát. Ale co, jakmile je na scéně nejlepší voiceactor všech dob, samotný Hamill, získává film nový náboj a hlavně konec je koncertem Markova fantastického hlasu. Silné 4*.

• 24.1.2018  22:57

Ridley stárne a jeho filmy ztrácí na kvalitě. Tak špatný jako Covenant sice Prachy nebyly, ale jistý pokles úrovně oproti mistrovým dalším snímkům tu samozřejmě je. Ve světě se mluví hlavně o přetočení Spaceyho scén, což je paradoxně asi to nejlepší, co se filmu mohlo stát, protože Plummer do role pasoval naprosto parádně a po většinu stopáže mě udržel v bdělosti. Další herecké výkony stály za pendrek, Wahlberg se na tohle vůbec nehodí a Michelle Williams mě nečekaně zklamala. Děj byl hrozně rozbitý, za což mohly hlavně nekonečné flashbacky na začátku a vůbec se na konci už vařila voda navíc. Takže z toho máme krásné 3* a znova tenhle film vidět nemusím.

• 22.1.2018  11:18
    Guardians of the Galaxy: Inferno (hudební videoklip) (2017)

Hoff se předvedl v celé své kráse a zařídil mi nové vyzvánění na mobil. 5*

• 31.12.2017  01:52
    Bright (2017)

Asi takhle měl Ayer natočit Suicide Squad. Bright je vynikající erkový výplach, kde se to krví a nadávkami jenom hemží. Díky Netflixi! 5*.

• 6.12.2017  22:57
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

Já nevím, pár dílů má spád a celkem ucházející zápletku, zbytek ovšem przní naší posvátnou ságu nesnesitelným způsobem. Což je jev, na který si kvůli Disneyho dalším plánům se SW nejspíše budeme muset zvyknout. Slabší 3*.

• 16.11.2017  19:45

Tak konečně! Duo Hřebejk/Jarchovský konečně pochopilo, že sračky jako byly předchozí epizody, nikoho nezajímají, a konečně se vrátili ke kořenům své tvorby. Nápadník je tak jasně nejlepší film z celé trilogie. Proč mu teda nedávám vyšší hodnocení? Kvůli nesmírně debilnímu konci, jenž působil extrémně uspěchaně a také kvůli zabitému potenciálu jednoho z nejlepších českých herců Karla Dobrého. Takhle jsou to bohužel jen lepší 3*.

• 16.11.2017  03:22

Tak jsem asi kurva divnej. Největší guilty pleasure všech dob! 5* ;).

• 29.9.2017  00:49

Honza Hřebejk definitivně klesl na samotné dno. Jinak si totiž tento špatně sestříhaný paskvil bez pořádného děje nedovedu vysvětlit. Trapná 1*! P.S. Potitulková scéna v "marvel stylu" je posledním hřebíčkem do rakve.

• 29.7.2017  20:28
    Baby Driver (2017)

Pořádná nálož kvalitních songů a kvalitních herců dotáhla tenhle gangsterský muzikál až k 5*. P.S. Hamm si po záporákovi z Města vylepšil reputaci hlavní kladnou postavou celého filmu :))).

<< předchozí 1 2 3 4 5 6