Darth Revan

okres Litoměřice
jedi a sith v jednom

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.6.2018  22:17
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Po první sérii 3*. Oproti jiný tvorbě Novy je to samozřejmě vynikající, ale kvalita dílů značně kolísá.

• 31.5.2018  22:14
    Falco: Everything (video kompilace) (2000)

Falco pro mě vždycky byl a bude největším hudebním bohem (s tím, že Lindemann je jeho nástupcem, ale velikosti Hölzela ještě nedosáhl) a tahle kompilace mi výrazně pomohla při oslavách splnění zkoušky z němčiny. 5*

• 13.5.2018  20:58
    Troy: Fall of a City (TV seriál) (2018)

První díl parádně navnadil, po něm však kvalita povážlivě padala. Velká škoda, neboť pořádnou adaptaci Illiady na filmovém plátně či televizní obrazovce nemáme. Tahle měla potenciál, leč kvůli křečovitosti scenáristů místo majestátních bitev a tragických osudů postav rozvíjela debilní přidané dějové linky, čímž se sama zdehonestovala. Kvůli zajímavému pojetí Olympanů i perfektnímu Odysseovi dávám 2*, mohlo to však dopadnout mnohem lépe.

• 26.4.2018  01:52

I když tam je hora píčovin, některý dějový linky jsou vynikající (hlavně ta Thorova :)). Navíc tu máme pořádnýho zaporáka i Samuela s motherfuckerem. Takže nakonec přeci jen pětka!

• 12.4.2018  19:40

Rock se nebere vážně a po postřelení lítá s bouchačkou v rukou bez větších problémů po Chicagu, aby to nandal přerostlým zvířatům. Občas hodí hlášku a v doprovodu Deana Morgana a Naomie Harris přináší skvělý film, který je asi nejlepší videoherní adaptací, bez prdele. Jen škoda malého využití Joea Manganiella, mohli si to rozdat Black Adam a Deathstroke :)). Ale i tak 5*.

• 23.3.2018  11:07

Další variace na Transfery 5, ve které nemohla chybět čtrnáctiletá předčasně vyspělá buchta, hláškující černoch a německý vědec. Scotty Eastwood pak jde v otcových stopách a pokud stejně jako kdysi Clint po střetu s obřími monstry dostane šanci v úspěšném westernu, tak se zrodila nová legenda. Ideální odreagovačka. 3*.

• 22.3.2018  20:00

Feministický podání nejslavnějšího příběhu všech dob neuspělo. I když byla Máří strkána do každého záběru, tak si stejně většinu scén ukradl pro sebe JP jako vynikající Ježíš, případně nečekaně dobrý Ejiofor coby Petr. Mělo to grády, detaily na krásnou sicilskou krajinu a CGI Jeruzalém. Mně z toho vychází pěkné 4*.

• 20.3.2018  10:17
    Tlumočník (2018)

Jste senilní starý paroháč a neumíte ani dobře slovensky, ani dobře německy? Nechte se nabalzamovat, vezměte Toni Erdmanna a vyrazte na trip po Slowakei. Tlumočník stojí na výkonu pana Simonischeka a paradoxně ukazuje, jak je český film v hajzlu, když už i bratia umí natočit něco lepšího. Příběh má však zajímavý a ukazuje, že většina Rakušanů nemá o dění v sousedních zemích během vojny nejmenší tušení. Nad tím by se ti Germáni mohli zamyslet :). 3*

• 15.2.2018  21:21

Tenhle film se chce tvářit jako průkopnická záležitost, ale vychází mi z toho jen to, že Panther se většinu stopáže chová jako padouch, Jordan je největší rasista světových dějin a zbytek ansámblu včetně kmene, který připomíná opice je naprosto k ničemu. Nad tímto cirkusem pak ční dva bílé body, tedy Freeman a Serkis, kteří si s celým snímkem vytírají prdel a zvedají jej aspoň na dvě hvězdy.

• 7.2.2018  16:59

Ha! Kinnear kopíruje našeho Marka v úpravě vousů :). Jinak je tenhle divnofilm parádní sondou do nerdí duše a rovněž i potvrzením toho, že Claire Danes neumí hrát. Ale co, jakmile je na scéně nejlepší voiceactor všech dob, samotný Hamill, získává film nový náboj a hlavně konec je koncertem Markova fantastického hlasu. Silné 4*.

• 24.1.2018  22:57

Ridley stárne a jeho filmy ztrácí na kvalitě. Tak špatný jako Covenant sice Prachy nebyly, ale jistý pokles úrovně oproti mistrovým dalším snímkům tu samozřejmě je. Ve světě se mluví hlavně o přetočení Spaceyho scén, což je paradoxně asi to nejlepší, co se filmu mohlo stát, protože Plummer do role pasoval naprosto parádně a po většinu stopáže mě udržel v bdělosti. Další herecké výkony stály za pendrek, Wahlberg se na tohle vůbec nehodí a Michelle Williams mě nečekaně zklamala. Děj byl hrozně rozbitý, za což mohly hlavně nekonečné flashbacky na začátku a vůbec se na konci už vařila voda navíc. Takže z toho máme krásné 3* a znova tenhle film vidět nemusím.

• 22.1.2018  11:18
    Guardians of the Galaxy: Inferno (hudební videoklip) (2017)

Hoff se předvedl v celé své kráse a zařídil mi nové vyzvánění na mobil. 5*

• 31.12.2017  01:52
    Bright (2017)

Asi takhle měl Ayer natočit Suicide Squad. Bright je vynikající erkový výplach, kde se to krví a nadávkami jenom hemží. Díky Netflixi! 5*.

• 6.12.2017  22:57
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

Já nevím, pár dílů má spád a celkem ucházející zápletku, zbytek ovšem przní naší posvátnou ságu nesnesitelným způsobem. Což je jev, na který si kvůli Disneyho dalším plánům se SW nejspíše budeme muset zvyknout. Slabší 3*.

• 16.11.2017  19:45

Tak konečně! Duo Hřebejk/Jarchovský konečně pochopilo, že sračky jako byly předchozí epizody, nikoho nezajímají, a konečně se vrátili ke kořenům své tvorby. Nápadník je tak jasně nejlepší film z celé trilogie. Proč mu teda nedávám vyšší hodnocení? Kvůli nesmírně debilnímu konci, jenž působil extrémně uspěchaně a také kvůli zabitému potenciálu jednoho z nejlepších českých herců Karla Dobrého. Takhle jsou to bohužel jen lepší 3*.

• 16.11.2017  03:22

Tak jsem asi kurva divnej. Největší guilty pleasure všech dob! 5* ;).

• 29.9.2017  00:49

Honza Hřebejk definitivně klesl na samotné dno. Jinak si totiž tento špatně sestříhaný paskvil bez pořádného děje nedovedu vysvětlit. Trapná 1*! P.S. Potitulková scéna v "marvel stylu" je posledním hřebíčkem do rakve.

• 29.7.2017  20:28
    Baby Driver (2017)

Pořádná nálož kvalitních songů a kvalitních herců dotáhla tenhle gangsterský muzikál až k 5*. P.S. Hamm si po záporákovi z Města vylepšil reputaci hlavní kladnou postavou celého filmu :))).

• 1.6.2017  19:13
    Wonder Woman (2017)

Jedna z nejlepších komiksových adaptací, které vévodí krásná Gal Gadot a sidekick Chris Pine. Jedinou chybou v castingu je Áres s knírkem, horšího herce si do role boha války nejde představit. Jinak o.k. 5*

• 25.5.2017  17:16

Perfektní plavba, která dává zapomenout na podivné vlny. Pobaví, dojme a dá lekci z řecké mytologie. Kvůli několika zbytečnostem to však není na plnou palbu. Silnější 4*. P.S. Počkejte si na potitulkovou scénu! Nebuďte mrzkou lůzou, jež odchází ještě před nápisem "directed by"!

• 9.5.2017  23:56
    Diablo (2015)

Po zhlédnutí filmu mám jasno: Scott Eastwood je to největší herecké poleno současného Hollywoodu. V tomto trapném "westernovém" pseudothrilleru ukázal, že fotrovi nesahá ani po kotníky. Jméno mu však několik dalších angažmá určitě zajistí. Ale u toho už po dnešním skvělém zážitku rozhodně nebudu! Odpad!

• 9.5.2017  21:05

Předvídatelné "mysteriózní" melodrama s Emiliou Clarke, která se zase jednou svlékla. Slabší 2*.

• 9.5.2017  00:58

Další film o záchraně světa, který je tentokrát zasazen do neurčité doby lidských dějin. Příběh klade důraz na spolupráci bělochů a Číňanů, kteří společně bojují s docela pěknými příšerkami připomínajícími jeden druh parchantů z Mlhy. Vizuálně je to pěkná podívaná, bitky jsou fajn a dobře se kouká i na čínskou armádu. Z herců nejvíce zaujala vycházející hvězda Tian Jing, naopak zklamal tragický Willem Dafoe. Celkově mi z toho vychází celkem slušivě 3*.

• 7.5.2017  00:57

Fantasy béčko, které do popředí staví ženy. Akce je ucházející, holky pěkný, Hemsworth prkennej. Největším plusem rozhodně je skvělý vypravěč Liam Neeson. Slabší 3*.

• 24.4.2017  01:52
    Ochránci (2017)

Naprostá ulítlost, která kopíruje celé schéma Avengerů. Plyne však rychle a nějak zvlášť neurazí. A navíc obsahuje neskutečně sexy vojandu :))). 3*.

• 20.4.2017  17:43

Skvělá podívaná, která kromě objevování ztracené civilizace řeší i předsudky vůči domorodcům či práva žen zasahovat do vědeckých objevů. Na plátno se navíc vrátili dva herečtí velikáni. Django a Lord ze Sith jsou zpět! Oba dva se sice jen mihnou, ale jejich camea opravdu potěší. 5*

• 18.4.2017  20:11
    Drzá čela (1958)

Tento film musel v době svého vzniku působit jako naprosté zjevení. Brutální nahánění banditů nebylo tehdá ve zvyku a jen málo jedinců si trouflo takovýto western natočit. Henry Kingovi se to povedlo dokonale. Gregory je jako mstitel vynikající a skvěle jej doplňuje rodák ze Sázavy i mrcha z Dynastie. 5*

• 13.4.2017  17:07
    Rychle a zběsile 8 (2017)

Po slušných prvních dvou dílech se série pokazila a až skvělý závěr šestky ji vrátil lesk. Sedmička taky ušla, ale její rejža Wan zběhnul k Aquamanovi, proto studio sáhlo po pro mne neznámém Gay Gayovi. A tento mistr zběsilé skvěle zkurvil. Hlavní obsazení složeně ze snědého plešouna, hory svalů a Clintova bastarda předvádělo otřesné výkony. Skvěle je doplnila Charlize ve své nejhorší roli. Příběh byl očekávaně debilní, ovšem člověk se u takovýchto hovadin chce především bavit, což se mi u tohoto skvostu nestalo. Trapně zvolené vtípky mne extrémně iritovaly a ani jednou jsem se jim nezasmál. Osmička ukázala, že šťávu celé sérii dodával Walker, který sice taky neuměl hrát, ale bylo na něm cosi výjimečného. Bez něj jsou zběsilí naprostou sračkou, kterých se ročně natočí stovky. Akorát nejdou do kin, ale rovnou do půlnočního vysílání béčkových tv stanic. Odpad.

• 10.4.2017  01:13

Krásná a dojemná pohádka, která se mi nečekaně líbila. 5*. P.S. Redford je pořád borec.

• 8.4.2017  10:25
    Barbar (2009)

"Na počátku byl jen člověk a příroda. Ale pak přišli lidé nesoucí kříže, kteří zahnali pohany až na kraj světa!" Příběh filmu Valhalla Rising, u nás dementně překládaného Barbar, je strhující brutální podívaná, která je k tomu všemu nesmírně artová. Hlavní hrdina s tváří jednoho z největších borců současnosti, Madse Mikkelsena, nemusí říkat vůbec nic a stejně z něj stříká charisma na všechny světové strany. Příběh, který symbolizuje pád starých bohů a kultů mne dojal natolik, že jsem díky němu přečetl Eddu i Ságu o Ynglinzích, abych si rozšířil znalosti nordické mytologie. Díky Reifne, díky Odine Mikkelsene! 5*

<< předchozí 1 2 3 4 5 6