kocik1

L. Novotná

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 14.5.2018  20:19

Kdybych viděla aspoň půlku, tak ten odpad s klidným svědomím dám. Takhle nehodnotím, neb mě to unudilo k smrti už po 10. minutách.

• 12.5.2018  22:24
    Maratónec (1976)

Fakt nevím, jestli je to bezpečné nechat si vrtat zub, když mě nebolí, ale celý thriller mi přijde tak nesmyslný jako rozdávat koblihy na cukrářským učilišti. Uznávám sice, že nejsem správná cílová skupina, ale smysl filmu mi unikl jak svítiplyn z výroby a tak vlastně to jediné, co mě zaujalo, je to že Dustin Hoffman býval za mlada celkem fešák.

• 8.5.2018  22:23
    Baby Driver (2017)

Za zvuků hudby aneb v rytme diska zdálky zblízka.... Film, který začíná moderně a nápaditě stejně jako třeba Milionář z chatrče až na to, že postupem času v něm diváka žádné miliony nečekají. Spíš to začne být taková lehce natahovaná akční nuda. Anebo prostě nejsem správná cílová skupina.

• 4.5.2018  15:16
    Metanol (TV film) (2018)

Tady není scénáři co vytknout, neb to celé bylo "napsáno životem" a smrtí. A ať už si o nadměrném pití myslíme, co chceme, chlast tady nezabíjí, zabijí lidi. Film vypráví spíše dokumentární formou a přiznávám, že první díl mě nijak zvlášť neoslovil, na čtvrtou hvězdu ale film nakonec hravě dosáhl hlavně díky 2. dílu a vyzrálému herectví Lukáše Vaculíka a jeho předání notesu a nakonec i značně emotivnímu závěru v soudní síni. .

• 15.4.2018  08:27

Frances McDormand se po více než 20. letech vrátila k Fargu, aby si zahrála druhou stranu zákona a dlužno říct, že byla skvělá a na jejím herectví stojí půlka úspěchu celého filmu. 90%

• 12.4.2018  21:34
    Vražedný bestseller (TV film) (2016)

Thriller stejně napínavý jako jsou filmy podle Rosamunde Pilchnerové romantické. Něco mezi jednou hvězdou a smrtí, pardon odpadem.

• 9.4.2018  22:07

Film, ve kterém si na Vás sáhne smrt. Geniální počin.

• 9.4.2018  18:09

Mozartova performance ve smrtelně krutých kulisách. Absurdní černý humor je místy geniální a místy zdaleka ne. Film je ale značně nevyrovnaný a chybí mu hlubší scénář, takže i když to není vůbec špatná podívaná, druhý den už nevíte, o čem to vlastně bylo. 50%

• 8.4.2018  07:36

Pořád si lámu hlavu s tím, jaká je vlastně cílová skupina tohoto počinu. De Laclosovi čtenáři hádam nikoliv. Jeho román jsem četla ve dvaceti a do dneška je pro mě nepřekonatelný svým jemným předivem intrik a nedořečených manipulací. Tady je vše řečeno na plnou hubu, navíc ve filmu jako že pro puberťáky. No to už pro ně můžeme příště natočit klidně rovnou teen porno.

• 3.4.2018  19:19

Love story o "systému", který se chová jako bordel mamá, ale zaručeně Vám dokáže najít kompatibilní protějšek.:-) Je to pravda, je to sen? Divák bude spokojen.:-)

• 31.3.2018  11:47
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Lehce nevyrovnané, misty bizarní. Některé scény mě vynesly až na vrchol blaha (dabování osádky stojícího auta bylo nejlepší scénou seriálu) a jiné do typického marastu české televizní tvorby (petka na čurání v autě).

• 31.3.2018  11:38

V jednotlivostech vtipné, dělající si legraci ze zajetých amerických klišé, v celku však klišovité až hrůza.

• 5.3.2018  23:31

Jeden vtip na 96 minut filmu je na komedii fakt málo.

• 4.3.2018  16:55

Nevtipná komedie o chlapíkovi v odporně žlutých plavkách, v níž trapnost se pohybuje bezpečně po přechodu a rozhodně neopustí svoje trapné limity.

• 28.2.2018  04:03

Film o týrání, smrti a převlékání kabátů. Lze vůbec odpustit a zapomenout? A je to odpuštění správné? Výborná konverzačka, jejíž slabinou je jistá bezemočnost, takže si divák nedokáže vytvořit k hrdinům nějaký vztah a v podstatě jen čeká, jak to dopadne. Co se týče hodnocení, jsem na vážkách, jestli se ručička přehoupne k trojce nebo čtyřce, takže dodám později.

• 25.2.2018  19:43

Romantická reklama na značkový hadry a lichvářské a nebankovní půjčky. Všechno je tak báječné, akorát místo exekutora nakonec přijde happyend.:-(

• 25.2.2018  07:52
    Poupata (2011)

Zachránit někomu život a pak mu ho vzít.... Omylem...., za ten svůj zpackanej. Michal David, který frčí v jistých kruzích do dneška....Viděno svého času v kině, scénář možná trochu nadsazený a možná ani ne. Každá mzdová účetní už dávno ví, že nejlíp oháknutí bývají ti, na něž chodí nejvíc exekucí.

• 21.2.2018  21:10
    Inspektor Max - Hračka (E01) (epizoda) (2018)

Za co panebože, za co....????

• 21.2.2018  19:39

Čipovat si můžete psy nebo kočky, ale nezkoušejte to proboha na děti. Zajímavé téma, i když z mého úhlu pohledu celkem nevytěžené. Příběh, kteří si autoři zvolili, je ten nejméně konfrontační a nejméně překvapivý, jaký si mohli vyybrat. Mnohem zajímavější by mi přišel úhel pohledu, jak se bude bránit čipované dítě (které neuvidí zlo) třeba nějakému útočníkovi nebo psovi. A jak se snaha ochránit obrátí proti ochraniteli. No, třeba se ještě dočkám v další sérii.....

• 19.2.2018  20:43

Cesta do Star treku jako neverending story má sice pořád ještě přesný tah na branku, ale začíná být vidět, že už se vaří na boostler, a tak takové ty nuance, které by si příběh zasloužil, nejsou úplně dotažené. No ale na 4* to pořád ještě bohatě stačí.

• 14.2.2018  22:56
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Mohl to být opravdu dobrý dvoudílný psychologický film. Kdyby ovšem tvůrci vynechali vzteklinu a všechno to, co se točilo okolo ní. Kdyby se postavy chovaly tak, aby to odpovídalo aspoň IQ 100. Nebo i 90. To by celkem stačilo k tomu, abych byla spokojená.

• 14.2.2018  21:34
    Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Jak jsme začali, tak jsme skončili aneb jakej šel, takovou dostal. Jak jsme už u Vztekliny zvyklí, ani poslední díl započatou linii nepřerušil, a tak postavy kráčely vstříc nepříteli jako kuřata na porážku a namísto, aby volaly policii, raději hledaly kysličník kvůli pár kapkám krve. Panu Stehlíkovi doporučuji, ať se napříště na nějaké psaní scénářů vykašle a pokud už bez toho vážně nemůže být, ať si je ukládá do šuplíku. To je to místo, kam patří.

• 11.2.2018  13:32

Bývalas Ágnes jak mladý víno, při prvním polibku se každej zpil....., jenomže Agnes, tak mizernej scénář, ten tenhle film úplně potopil.

• 9.2.2018  16:08

Hrátky s city nejsou jako hrátky s čerty. Vždycky někde zanechají nezacelitelnou díru. Komorní melodrama, v němž jistá patetičnost vůbec nevadí.

• 7.2.2018  21:02
    Vzteklina - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2018)

Očkovaný pejsek má vzteklinu a nikoho nenapadne aspoň prověřit zvěrolékaře nebo původ očkovací látky. Nene, demence bují jak v policejních řadách, tak i v Hádkově roli. Mimořádná opatření také veškerá žádná. Scénář, scénář, scénář......, scénáristům asi v českých zemích mnoho neplatí a to jsou ty výsledky. V kontextu toho, že jinak je seriál natočen dobře, je ta nelogičnost, která mi brání brát děj vážně, strašná škoda.

• 31.1.2018  21:08
    Vzteklina - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)

Tak jsme se dočkali. Medvěd, který by s tak mizernými bezpečnostními opatřeními, dávno vyvraždil půlku Šumavy, byl nalezen těsně před zdechnutím. Postavy se i nadále chovají jako debilové. Vážně mi chybí před označením Krimi/Thriller mnohem příhodnější komedie.

• 24.1.2018  21:40
    Vzteklina - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2018)

Rozlité mléko na lince ala podobné scény třeba z Breaking bad nebo Volejte Saula. Jenže zatímco tam to působí zajímavě, umělecky, dokonale, tady je to jen rozlitý mlíko, co teče scénáristům po bradě. Postavy se chovají hloupě a nelogicky a pokus o skandinávské napětí naprosto selhává. Otvírání hrobů už může předcházet jen to, že příště vstanou z hrobu samotné mrtvoly. Na co už, jsem na to připravená.

• 19.1.2018  22:56
    Svět podle Daliborka (2017)

Celkem nudný pokus o studii blba. Otrávená bych z takové společnosti byla, i kdybych ji jen potkala v hospodě sedět u vedlejšího stolu, tak proč na to koukat na obrazovce? Zvlášť když je to hraná nuda bez jakéhokoli závěru? Snad jen proto, že i tací mají volební právo? No, mají no, kdyby ho totiž neměli, tak se chováme jako vůdce. Jenže takový ani žádný jiný závěr tento pseudodokument bohužel nenabídne. Chuť zakrouti Daliborkovi krkem jen proto, aby ta agónie v Osvětimi už konečně skončila, mi jako důvod k natočení těchto blábolů fakt nestačí.

• 17.1.2018  21:51
    Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Přehlídka zbytečnosti aneb díl, který, kdyby nebyl natočen, divák to ani nepozná. Jediná relevantní informace - výskyt lišky ve stodole. Zbytek byla jen vata místy připomínající strašidelný hrad na poutích. Třeba to toulání se neozbrojen o samotě v lese, když vím, že jsem v teritoriu vzteklého médi Bédi nebo děcko, které přímo před rodiči vleze do roury k lišce i podruhé, joj, to bylo napětí. Skoro sexík s mokrou hlavou jen, aby vzniklo milostné nedorozumění..... Fakt, dneska je ten scénář na nejlíp natočený český odpad roku.

• 16.1.2018  21:49

Za prachy je v Praze dům a dokonce i český volič se dá koupit. No nekupte Andreje do české vlády! Nevyrovnané, jednostranné, tendenční. Ale strašně potřebné. Jen se bojím, že divák, který by to měl vidět, to stejně neuvidí, protože ho to nezajímá a radši se zahryzne do Vodňanského kuřete.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23