kocik1

kocik1

L. Novotná

okres Pardubice

15 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
  • 5.3.2018  23:31

  Jeden vtip na 96 minut filmu je na komedii fakt málo.

  • 4.3.2018  16:55

  Nevtipná komedie o chlapíkovi v odporně žlutých plavkách, v níž trapnost se pohybuje bezpečně po přechodu a rozhodně neopustí svoje trapné limity.

  • 28.2.2018  04:03

  Film o týrání, smrti a převlékání kabátů. Lze vůbec odpustit a zapomenout? A je to odpuštění správné? Výborná konverzačka, jejíž slabinou je jistá bezemočnost, takže si divák nedokáže vytvořit k hrdinům nějaký vztah a v podstatě jen čeká, jak to dopadne. Co se týče hodnocení, jsem na vážkách, jestli se ručička přehoupne k trojce nebo čtyřce, takže dodám později.

  • 25.2.2018  19:43

  Romantická reklama na značkový hadry a lichvářské a nebankovní půjčky. Všechno je tak báječné, akorát místo exekutora nakonec přijde happyend.:-(

  • 25.2.2018  07:52
  Poupata (2011)
  *****

  Zachránit někomu život a pak mu ho vzít.... Omylem...., za ten svůj zpackanej. Michal David, který frčí v jistých kruzích do dneška....Viděno svého času v kině, scénář možná trochu nadsazený a možná ani ne. Každá mzdová účetní už dávno ví, že nejlíp oháknutí bývají ti, na něž chodí nejvíc exekucí.

  • 21.2.2018  21:10
  Inspektor Max - Hračka (E01) (epizoda) (2018)
  odpad!

  Za co panebože, za co....????

  • 21.2.2018  19:39

  Čipovat si můžete psy nebo kočky, ale nezkoušejte to proboha na děti. Zajímavé téma, i když z mého úhlu pohledu celkem nevytěžené. Příběh, kteří si autoři zvolili, je ten nejméně konfrontační a nejméně překvapivý, jaký si mohli vyybrat. Mnohem zajímavější by mi přišel úhel pohledu, jak se bude bránit čipované dítě (které neuvidí zlo) třeba nějakému útočníkovi nebo psovi. A jak se snaha ochránit obrátí proti ochraniteli. No, třeba se ještě dočkám v další sérii.....

  • 19.2.2018  20:43

  Cesta do Star treku jako neverending story má sice pořád ještě přesný tah na branku, ale začíná být vidět, že už se vaří na boostler, a tak takové ty nuance, které by si příběh zasloužil, nejsou úplně dotažené. No ale na 4* to pořád ještě bohatě stačí.

  • 14.2.2018  22:56
  Vzteklina (TV seriál) (2018)
  *

  Mohl to být opravdu dobrý dvoudílný psychologický film. Kdyby ovšem tvůrci vynechali vzteklinu a všechno to, co se točilo okolo ní. Kdyby se postavy chovaly tak, aby to odpovídalo aspoň IQ 100. Nebo i 90. To by celkem stačilo k tomu, abych byla spokojená.

  • 14.2.2018  21:34
  Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

  Jak jsme začali, tak jsme skončili aneb jakej šel, takovou dostal. Jak jsme už u Vztekliny zvyklí, ani poslední díl započatou linii nepřerušil, a tak postavy kráčely vstříc nepříteli jako kuřata na porážku a namísto, aby volaly policii, raději hledaly kysličník kvůli pár kapkám krve. Panu Stehlíkovi doporučuji, ať se napříště na nějaké psaní scénářů vykašle a pokud už bez toho vážně nemůže být, ať si je ukládá do šuplíku. To je to místo, kam patří.

  • 11.2.2018  13:32

  Bývalas Ágnes jak mladý víno, při prvním polibku se každej zpil....., jenomže Agnes, tak mizernej scénář, ten tenhle film úplně potopil.

  • 9.2.2018  16:08

  Hrátky s city nejsou jako hrátky s čerty. Vždycky někde zanechají nezacelitelnou díru. Komorní melodrama, v němž jistá patetičnost vůbec nevadí.

  • 7.2.2018  21:02
  Vzteklina - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2018)

  Očkovaný pejsek má vzteklinu a nikoho nenapadne aspoň prověřit zvěrolékaře nebo původ očkovací látky. Nene, demence bují jak v policejních řadách, tak i v Hádkově roli. Mimořádná opatření také veškerá žádná. Scénář, scénář, scénář......, scénáristům asi v českých zemích mnoho neplatí a to jsou ty výsledky. V kontextu toho, že jinak je seriál natočen dobře, je ta nelogičnost, která mi brání brát děj vážně, strašná škoda.

  • 31.1.2018  21:08
  Vzteklina - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)
  *

  Tak jsme se dočkali. Medvěd, který by s tak mizernými bezpečnostními opatřeními, dávno vyvraždil půlku Šumavy, byl nalezen těsně před zdechnutím. Postavy se i nadále chovají jako debilové. Vážně mi chybí před označením Krimi/Thriller mnohem příhodnější komedie.

  • 24.1.2018  21:40
  Vzteklina - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2018)
  *

  Rozlité mléko na lince ala podobné scény třeba z Breaking bad nebo Volejte Saula. Jenže zatímco tam to působí zajímavě, umělecky, dokonale, tady je to jen rozlitý mlíko, co teče scénáristům po bradě. Postavy se chovají hloupě a nelogicky a pokus o skandinávské napětí naprosto selhává. Otvírání hrobů už může předcházet jen to, že příště vstanou z hrobu samotné mrtvoly. Na co už, jsem na to připravená.

  • 19.1.2018  22:56
  Svět podle Daliborka (2017)
  odpad!

  Celkem nudný pokus o studii blba. Otrávená bych z takové společnosti byla, i kdybych ji jen potkala v hospodě sedět u vedlejšího stolu, tak proč na to koukat na obrazovce? Zvlášť když je to hraná nuda bez jakéhokoli závěru? Snad jen proto, že i tací mají volební právo? No, mají no, kdyby ho totiž neměli, tak se chováme jako vůdce. Jenže takový ani žádný jiný závěr tento pseudodokument bohužel nenabídne. Chuť zakrouti Daliborkovi krkem jen proto, aby ta agónie v Osvětimi už konečně skončila, mi jako důvod k natočení těchto blábolů fakt nestačí.

  • 17.1.2018  21:51
  Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

  Přehlídka zbytečnosti aneb díl, který, kdyby nebyl natočen, divák to ani nepozná. Jediná relevantní informace - výskyt lišky ve stodole. Zbytek byla jen vata místy připomínající strašidelný hrad na poutích. Třeba to toulání se neozbrojen o samotě v lese, když vím, že jsem v teritoriu vzteklého médi Bédi nebo děcko, které přímo před rodiči vleze do roury k lišce i podruhé, joj, to bylo napětí. Skoro sexík s mokrou hlavou jen, aby vzniklo milostné nedorozumění..... Fakt, dneska je ten scénář na nejlíp natočený český odpad roku.

  • 16.1.2018  21:49

  Za prachy je v Praze dům a dokonce i český volič se dá koupit. No nekupte Andreje do české vlády! Nevyrovnané, jednostranné, tendenční. Ale strašně potřebné. Jen se bojím, že divák, který by to měl vidět, to stejně neuvidí, protože ho to nezajímá a radši se zahryzne do Vodňanského kuřete.

  • 14.1.2018  07:59

  Mrtví z Breaking bad tu pomaleji, tu rychleji vstávají z hrobu a válka mezi bratry, z nichž jeden je za 18 a druhý bez dvou za dvacet, nabírá na obrátkách. Moc se mi líbí, že nic není černobílé. Jimmy je opravdu malý příštipkář, který hledá svoje zkratky a neváhá občas někoho využít. Narozdil od mstivého nesmiřitelného, i když evidentně nemocného, Chucka má ale měkké srdce a tak , pokud je něco opravdu přes čáru, dokáže to napravit i za cenu své osobní újmy. Každopádně, žít bych nechtěla ani s jedním, a tak jediné, co v seriálu opravdu nechápu, je vztah mezi Jimmym a Kimberly, vždyť ta by s ním nemohla vydržet. Ale co, zkusím zavolat Saulovi, třeba mi to vysvětlí.:-)

  • 9.1.2018  18:09

  Po nemastné neslané první sérii se tvůrci opět dostávají do formy a stejně jako v BB koření svoje dílko v dokonale vyvážených dávkách. Saulův příběh mě teď už chytnul naplno a oceňuji, že jsme se opět dočkali dokonale promyšlených nečernobílých postav a divák si rozhodně nemůže stěžovat, že by příběh byl předvídatelný. Předvídat se tady dá jedině to, že známé postavy nemůžou umřít.:-)) Pro mě osobně je velmi zajímavý vztah Chucka a Jimiho a jsem zvědavá, proč Chuck na bráchu tak strašně žárlí a nenávidí ho. Přitom ten k němu svým zvláštním způsobem vzhlíží jako ke svatému obrázku.

  • 9.1.2018  18:08

  Když nevíte kudy z nudy, brnkněte Saulovi. On vám to rád a hned zvedne. Teda jestli nebude mít zrovna telefon strčený v poštovní schránce.:-)) To se občas některým právníkům stává:-)). První série seriálu se rozjíždí pomalu a ve srovnání se starším bráchou z toho nevychází úplně nejlépe. Má několik hluchých míst, kdy se děj celkem zbytečně rozmělňuje a natahuje jak žvýkačka Pedro, když jste s ní chtěli být světoví. A pak mu chybí mnohovrstevnatost, což je to, co dělalo Breaking Bad výjimečným. Je zkrátka a dobře vidět, že zatímco příběh BB se rodil pomalu a byl díky tomu do detailu promyšlen, BCS vznikl "na objednávku" po úspěšném a nedostakovém produktu. Přesto to není seriál špatný, ve srovnání se současnou TV produkcí drží laťku pořád ještě dost vysoko a závěrečný díl mě dokonce přivedl na myšlenku, že se možná více vrstev ještě dočkáme. Kdo ví?

  • 5.1.2018  20:27

  Jih proti severu jsem svého času viděla v kině. Ne, nejsem tak stará, fakt to nebyla premiéra.:-) Nicméně, ať je vám dvacet, čtyřicet nebo padesát, pomalu ani nevnímáte rok vzniku.

  • 5.1.2018  20:26

  Zkrocení zlé ženy pro teenegery. Ve svém žánru celkem fajn, ale proč pro boha ty trapnosti se zpíváním na stadionu ? No tfujtajbl.

  • 1.1.2018  22:57
  Marie Terezie (TV film) (2017)
  **

  Marie Terezie se navzdory mezinárodnímu obsazení od počátku potápí ve sladké domácí limonádě. Nic není, jak by mělo být, vyjukané Marušce by nikdo nesvěřil ani vládu nad kuchyní a do Františka by se zamilovala leda kuchtička. Co ale nejvíc vadí, je "dobová" řeč. Je fajn, že my jí v 21. století rozumíme dokonale, pochybuji ale, že by jí rozumněla tehdejší šlechta. A jako jo, kdyby to měl být romantický film o fiktivní císařovně z Horní Dolní, budu spokojená. Jenže toto je co do tématu tak strašně promrhaný potenciál, že ještě zapřemýšlím, jestli tu druhou hvězdu nesundám taky.

  • 1.1.2018  11:36

  Nadine není na stejné vlně s matkou ani s bráchou a jako správná puberťačka místy ani s divákem. Každopádně film má své nesnesitelné kouzlo.

  • 31.12.2017  21:27
  Velká hra (2017)
  ****

  Tak trochu Vlk z Wall street v andělském ženském podání. Ale na rozdíl od Vlka mě tenhle film mnohem víc bavil.

  • 31.12.2017  12:44

  Dobrá herečka nepraští s rolí po úspěšné premiéře. Což je v případě Ingrid Bergmann i Goldie Hawn jedině dobře. Naprosto průměrný příběh, který nahoru vyzvedla nadsázka, vtipný scénář a dokonalost hlavních protagonistů. Romantická komedie? A proč ne?

  • 28.12.2017  11:44
  Westworld (TV seriál) (2016)
  **

  Velké navoněné nic. První a poslední díl a mezi nimi 8 dílů vaty.

  • 28.12.2017  08:25

  Tam, kde je Popelka krev a mlíko a kde i přichcíplá Nasťa, válcovaná od začátku do konce životnou Marfuškou, projeví trochu života, nabízí kráska Bella jen pomalé kýčovité umírání. Jako chápu, že pro prince, který čeká už "tisíc" let, je ta rychlost OK a určitě si ji užívá, ale pro diváka je to prostě KO.

  • 28.12.2017  07:08

  Pýcha předchází pád. To platí o téhle pohádce beze zbytku. Pyšná princezna totiž s dostatečným předstihem předchází pádu českých pohádek.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace