kocik1

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 18.10.2017  19:22
    Jasper Jones (2017)

Kdyby scénář napsal Shakespeare, nazval by ho možná Mnoho povyku pro nic, i když se vlastně stalo mnohé. Chladně natočené drama, které si nedokáže plně získat diváka.

• 16.10.2017  19:47

Nápaditý scénář, který si ale přesto dokázal zachovat jistou civilnost a nevykalkulovanost a kromě detektivky nabízí divákům i přesah do soukromí. Těším se na další sérii.

• 16.10.2017  19:44

V posledním díle scénáristovi trošku došel dech, ale co už... do cíle doběhl i tak.

• 14.10.2017  21:31
    Mečiar (2017)

Kdyby Češi měli takového politika, na rukou by ho nosili, povídal tam jeden starší pán. . No, tak nám jednoho takového Slováci importovali. Dokument asi není příliš vyvážený, ale beru ho jako pohled mladé "holky" na dobu nedávno minulou. 70%

• 14.10.2017  18:56
    Tetinka (TV film) (1977)

Nadčasová role Flasty Fabianové o opičí lásce a citovém vydírání. Scénář nic moc, paní Fabianová z něj ale dokázala vytěžit maximum. Když to člověk vidí zvenku, nechápe, jak to někdo může nechat zajít až tak daleko a málem by tetinku zabil, horší je to ale, když je uvnitř a přes slzy a pláč manipulátorky nevidí, jaké by to mohlo být, kdyby se vymanil z její náruče. 55%

• 14.10.2017  16:05
    Eastonská soukromá (TV seriál) (2009)

Vždycky jsem si myslela, že označení "odpad" znamená dno kinematografie. Jenže Eastonská střední je ještě mnohem, mnohem níž. Proboha, u toho se nedá ani žehlit!!!!

• 14.10.2017  12:07

To nejlepší na celém filmu jsou nádherné zasněžené svahy. Zbylých 100 minut filmu je naprosto zbytečných.

• 14.10.2017  07:52
    Crazy Heart (2009)

Lehce (ne)výchovný film pro celou rodinu, ve kterém se alkáči nejenže neválí ve zvratkách, ale dokonce o ně mají zájem i pěkné o 30 let mladší kočky. Pokud nejste fandy country music, ani to nezkoušejte sledovat, tklivá hudba se do vás zavrtá jak zubní vrtačka do kazu a co vám vlastně film za odměnu dá? Stokrát omletý příběh, který navzdory slušnému hereckému obsazení jede jen v obvyklé šabloně, která ani za mák nepřipomíná Ikarův vzestup ani pád.

• 13.10.2017  21:29
    Život je život (2015)

James Bond mě nebaví ani v originále, tak proč bych se proboha chtěla dívat na jeho ušmudlanou zaprděnou kopii? Fňukna alá Simona Stašová mě taky neuchvátila. Jestli tohle je život, tak jsem ráda, že si žiju nějakej jinej.

• 9.10.2017  20:22
    Učitelka (2016)

Dokonale promyšlený systém službiček a protislužbiček, takový to tenkrát bylo a ne že ne. Na Hřebejka tudíž dost dobrý počin, i když kvalit Kawasakiho růže zdaleka nedosahuje. Možná je příliš divadelní, možná příliš návodný, možná chybí větší invence.

• 9.10.2017  19:03
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Tak tohle by měli povinně pouštět manažerům v korporátních firmách, aby si uvědomili, že zaměstnance je třeba příliš nepřeplácet, když jejich práci klidně zastane kdejaká blbka za pomoci barevných grafíků stažených někde na obrázky google. Z tohohle úhlu pohledu je pak řemeslně dobře zvládnutá filmová stránka, lehkost a občasný vtip jen mrháním peněz, protože příběh sám je blbost na entou.

• 8.10.2017  14:46
    O líném Honzovi (TV film) (1977)

Nádherná studie počínajícího mamánkovství v České republice v podání kouzelného Marka Ebena a Dany Medřické. Jen bych chtěla ty, kterých se to týká, upozornit, ža na mamánka obvykle nikde žádná princezna nečeká a už vůbec o něj nebude bojovat ani s drakem, ani s milující maminkou:-)..

• 8.10.2017  11:46

Lewis evidentně ztratil zbytek pudu zebezáchovy, když vršil jednu chybu za druhou a přizdisráč Kevin dostal to, co si zasloužil. Jako minus beru to, že i jen průměrnému diváku detektivek muselo být na začátku dílu jasné, na koho, co si Tommy bude brousit zuby na konci.

• 7.10.2017  11:11
    Popelka (TV film) (2011)

Němci zřejmě chtěli mít Popelku hravou. Vyšla jim ale spíš uřvaná, umíněná a mírně panovačná šmudla, která děti seznámí nejenom s tím, proč se říká, že je někdo špinavý jako prase, ale i s počátkem soubojů v blátě. Inspirace našimi "ořechy" je víc než zřejmá, bohužel jim ale tahle Popelka nesahá ani po kotníky.

• 7.10.2017  08:27

Film, ve kterém věčný americký úsměv dostal na dršku. Tom Cruise ve své životní roli.

• 1.10.2017  06:40
    Klec (TV film) (1974)

Kdyby tam nebyl Menšík, tak snad dám i odpad. Proboha proč bylo nutné točit tento pořad?

• 30.9.2017  22:17
    Padesátka (2015)

Film, který divákovi dokáže, že v krmelci nemusí chytit jenom blechy, ale klidně i syfilis.Otázkou zůstává, jestli zrovna tohle je to, co potřeboval vědět a vidět.... / Jinak upřímně film opravdu žádný zázrak není, ale ten minimalistický styl vyprávění měl něco do sebe a za něj jedna hvězda.

• 28.9.2017  21:46
    Wind River (2017)

Žít v indiánské rezervaci ve Wyomingu musí být peklo bez ohledu na to, jestli je tam sníh anebo ne. Rezervace totiž už jen z podstaty toho slova nebude o svobodě, ale spíš o přežívání. Přežívání a občas i o přežití. A to je i to, co skvěle ztvárnil tenhle film. Frustrovanost, beznaděj, prostě bílé peklo se všímšudy. Nicméně i tak mám k příběhu jednu připomínku. Sakra, Matte, copak je možné, abys netušil, co je to za kumpány, se kterými žiješ? Copak bys připustil, aby tam za tebou chodila jakákoli žena? 75%

• 28.9.2017  08:09
    Big Eyes (2014)

Strach má velké oči a protože Margaret není zrovna symbol odvahy, začne na obrazech ztvárňovat velké oči svojí dcery. Walter strachem očividně netrpí, ten trpí spíš velikášstvím a megalomanstvím a o tom je celý příběh o umění, jakého najdete na Karlově mostě dvanáct do tuctu.:-). Film sám je prostě stejně jako Margaretiny obrazy klasický hezounký průměr. Můžete u něj pracovat na PC, žehlit anebo se jenom koukat a valit bulvy.:-) Jak je libo. 50%

• 24.9.2017  08:31

Catherine jsem měla za zlé, že kolegům nenahlásila, kde je. Anně jsem měla za zlé, že tedy hned nezavolala aspoň ona, no a Tommymu Lee jsem měla za zlé, že vůbec existuje. Prostě je to pořád zlý.

• 24.9.2017  08:02
    Eva Nová (2015)

Excelentní Emília Vašáryová v nepříliš excelentním filmu. Vašáryová dokázala dát postavě Evy Nové lidskost, emoce, smutek i zahořklost, takže rozhodně stojí za to se na její studii stárnoucí alkoholičky podívat. Příběh filmu sám nepřináší nic nového, nabízí nám jen a pouze Emilíi Vašáryovou, nic a nikoho jiného.

• 23.9.2017  08:20
    Nápadník (TV film) (1979)

Vtipný příběh vypadá trochu jinak, i když, jak už tu někdo píše, ten žlutý Skopalův nátělníček za jednu hvězdu stojí.:-)

• 17.9.2017  14:56
    Disturbia (2007)

Strach má velké oči stejně jako pěkná holka nebo soused od vedle. Teď jde jen o to, čí oči jsou pro Kala a jeho kámoše zajímavější.:-)) Dětský thriller o teenagerech, kteří neumí zvednout telefon, který drží v ruce, a zavolat poldy, když je to potřeba, zato lézt tam, kde nemají co dělat, jim jde pěkně. No a to je taky zdrojem veškerého napětí.:-)

• 17.9.2017  11:34

Pro mě zatím nejlepší díl seriálu. A co se týče Kevina, který zodpovědnost za svůj díl viny přehodil srabácky na svou ženu, tak doufám, že mu scénáristé připravili podobně šťavnatý osud jako nebohé Ann.

• 17.9.2017  11:25

Když tě chlapec nežere, nelez mu do pr...le.:-)) I tak by se dal poněkud cynicky shrnout obsah tohoto filmu, který ukázal pár známých pravd o tom, že čím chci víc, tím dostávám míň. Ale ani nejlépe rozehrané postavě Gigi jsem její happy end nakonec nevěřila, protože ta by svou úmorností odradila nejenom každého chlapa, ale dokonce i mě. Takže za mě potenciál filmu nevyužit a až se jednou vyspím, nebudu vědět, na co jsem se to vlastně dneska dívala.

• 13.9.2017  06:00

Taková Julie Lescaut z Velké Británie, to bylo první, co mě napadlo, když jsem slyšela televizní dabing..:-)) Zdá se ovšem, že Catherine Cawoodová je propracovanější a výrazně zajímavější. Uvidíme....

• 10.9.2017  18:32

Jestli je Mary v tomhle filmu nesnesitelná, tak Charlene je přímo na přes hubu. Film, který se snaží ukázat nám, jak často končívají holčičí přátelství odkudsi ze základky, pokud si holky včas nedokáží přiznat, že každá už je jednou nohou někde jinde a zdvořilostní pokec u kafe jednou za 2 roky úplně stačí. Je to dobře zahrané, má to atmosféru, ALE....pokud byla Mary zavřená půl roku a svět kolem ní se změnil jako by uběhlo 5 nebo 10 let, je něco špatně. Ona by se z Charlene taky nestala taková sebestředná kráva ze dne na den. Mě tedy ten časový nesoulad očividně iritoval. Ten film je zmařená šance, přitom stačilo jen víc si pohrát se scénářem.

• 9.9.2017  13:34

Toho dne se možná změnilo všechno, ale natočením tohoto filmu se nezměnilo vůbec nic. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je knížka, který podporuje představivost a fantazii a ta Burtonova je samozřejmě fantastická a obrazově dokonalá. Bohužel, to je to jediné, co tady funguje. Postavy jsou studené jak psí čumák a příběh nedokáže vtáhnout.

• 23.8.2017  22:22

Přehlídka nekorektního černého humoru, která si vzala na mušku věčný americký úsměv, nechala ho zamrazit v mrazáku a pak rychle roztát tak, aby vynikla jeho neupřímnost a rozplizlost. Normální je totiž být negativní.

• 23.8.2017  22:21
    Talisman (2012)

Předvídatelná romantika na sobotní odpoledne. Nic víc než vyplněná šablona, ale aspoň se při ní žehlička paní domu smýká jako o závod.:-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21