Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Dobrá pohodovka. Želvy slušně hláškujou, má to štýlo. Jenom z Třísky udělali malinko blbečka. 6/10.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Po dokonalý šestce, kterou se nebojím nazvat etalonem akčního žánru, přijde cheesy sedmička s nefungující Haley Atwell, dvojicí směšných agentů CIA, ještě směšnějším vedením CIA a divnou zápletkou, kterou tvůrci jakoby neumí uchopit. Nechápu, co tím pánove Cruise a McQuarrie mysleli, ale spíše mě to minulo. Jinak samozřejmě akce vynikající, ale kvůli chabému scénáři si to člověk nějak neužije.

Náhlý úder (1983)

Jednoznačně nejlepší díl série. Řemeslně bezchybné, Clintova soustředěná a přesná režie ani chvilku nenudí. Zároveň nejzajímavější zápletka. Dneska by to asi zakázali, Clint zabije několik černochů a ubalí jedné nepříjemné paní pěstí. Konec brilantní.

Domino (2005)

Klasický Tony, kamerové a střihové hrátky na nejvyšší úrovni, ale jinak je to strašně dlouhá a nudná slátanina.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Zkusím totální mega frázi: Ten film má duši a srdíčko. :D :D :D P.S.: Chodící mozky zatím nejlepší scéna roku. :D

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Slabší než jednička. Docela napínavý. Tom utáhne i slabší produkci a běhá nejlíp ze všech.

Creed III (2023)

Taky 4 hvězdy, ale krapet horší než jednička.