Earl_23

Earl_23

Pavel Buňat

okres Havlíčkův Brod
student, nadšenec do sportu a filmu

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 15.5.2020  23:33
    Baby Driver (2017)

Kupodivu skvělé (a to jsem se dlouho bránil), přesto promarněné. Čtvrtá hvězda je možná navíc za Wrightuv skvělý styl. Mělo to skončit v bistru o cca 20 minut dříve, a to ve stylu Drive. Pak by byl potenciál naplněn.

• 11.5.2020  21:31

Pěkná akce, ale to je asi tak všechno.

• 3.5.2020  21:25
    Gentlemani (2019)

Klasický Ritchie. Moc pěkně natočené, tradičně svérázně odvyprávěné, ale opět se nemůžu zbavit dojmu, že to nebylo nic extra. Z kina bych odešel zklamaný, doma to byl příjemný film na večer, proto 4*. I když zase mnoho povyku pro nic extra.

• 12.4.2020  11:03
    Vybíjená (2015)

Je to překvapivě moc dobrý příběh složený z několika povídek, ale na plátna kin se nikdy dostat neměl. Sokol se Suchankem do filmů taky nepatří.

• 6.4.2020  22:37

Zatím nejlepší. Tohle pátá série snad ani nemůže trumfnout. Necháme se překvapit, konečně jsou peníze Netflixu dobře zužitkovane.

• 27.3.2020  23:44

Skvělé téma, ale slabší zpracování.

• 19.3.2020  20:57
    Párty Hárd (2019)

Slabota Řezníku. Nebýt Huga, tak to nestálo za nic. Mnoho povyku pro další Martyho sragoru.

• 2.3.2020  20:50

Druhá polovina epizody je naprostý top.

• 30.1.2020  09:49

Hrůza. Žádný děj, hrozné postavy, rádoby dramatické vsuvky. Dneska stačí mít k natáčení filmů kameru, vyrazit do pěkného prostředí a přemluvit pár herců, aby se ztrapnili. Tohle nemohlo bavit ani je samotné.

• 26.12.2019  00:07

Bohužel závěr je nakonec zklamání. Velmi dobrá epizoda, ale z knižního potenciálu zde bylo využito tak 60%

• 10.12.2019  20:38
    Klaus (2019)

Perfektní, dokonalé. Ještě nikdo nezpracoval dané téma s takovým umem a grácií - pro malé, starší i dospělé. Poklona, a to hlavně za vizuální stránku. Díky.

• 26.11.2019  12:31

Skoro masterpiece. Tenhle návrat ke kořenům mě hodně bavil. Škoda, že nezůstalo u původních postav a první sto padesátky.

• 6.10.2019  00:23
    Slunovrat (2019)

Ari Aster už podruhé napsal a natočil zajímavý film. Sk univ je mnohem lepší než Heritage. Ale... Udelal to zase... Zase naprosto zazdil finále filmu a udělal z toho nic neříkající WTF moment. Škoda, tohle mělo obrovský potenciál.

• 6.10.2019  00:13
    Joker (2019)

Joker je filmem, který naprosto jednoznačně podtrhuje, proč mám rád DC a těžce nemusím řadu Marvelek. Superhrdinové od Marvel jsou pro děcka, DC je značka, která přináší silné filmové zážitky pro běžného diváka. Nikdy bych nevěřil, že o Phoenixovi budu přemýšlet jako o jednom z nejlepších mužských hereckých výkonů, co jsem viděl. A stejně tak jsem nevěřil, že by se někdo mohl vyrovnat Heathovi a možná ho i překonat.

• 9.9.2019  21:56
    Teroristka (2019)

Hodně jsem se těšil, hodně jsem si po traileru sliboval. Ale ve finále to je jak dva díly Ulice dohromady. Velké zklamání, to nemohlo bavit ani herce. Skvělý námět, ale naprosto zničený scénářem a režii.

• 19.7.2019  20:44

Říká se, že tenhle svět je v prdeli. Minimálně podle filmového vkusu současných diváků určitě jo. Vydržel jsem 30 minut, víc by ve mně asi vyvolalo epilepticky záchvat. Poslední dobrý (vyjma Deadpool) Marvel hrdina je zničený.

• 6.7.2019  19:40
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Asi největší seriálová dávka toho nejlepšího, co si od seriálu přát. Dokonalé po všech stránkách.

• 11.5.2019  21:42

Kašlete na rádoby hity tipu Avengers a točte Pokémony, protože potenciál je neuvěřitelně vysoko. Doufám, že Detective vytriska hodne peněz a studio do toho půjde znova. Objektivně 75 %, subjektivně 90 %. Nebyt slabšího finále, byla by to pecka.

• 20.2.2019  15:55

Zatímco fanoušci brečí a kritika jasa, radim se na stranu kritiky. Od pěti hvězd nebylo daleko. Perfektní režie, vizual a hudba. Nebýt obyčejného konce, byla by to pecka, a to obyčejně Marvelovky nemám rád. Nominaci na Oscara rozumím a do jisté míry fandím.

• 27.11.2018  09:46

Kdo by to byl řekl že vyplňkovy film ke SW bude aspirovat na nejlepší díl v celé sérii. Moc dobré, tenhle dospělý styl by seděl všem dalším filmům.

• 26.11.2018  22:20

Nejhorší Star Wars a obecně možná nejslabší Howarduv film. Ale jsou to pořád SW a Chewie je Chewie.

• 27.8.2018  22:24

Jedna hvězdička za kameru a atmosféru (a urazenou hlavu, to jsem se opravdu nasmal). Vše ostatní přebíjí pozitiva, asi nerozumím většině hodnotících (71 %). Myšlenku film špatnou neměl, ale já se musel posledních 20 minut jenom spát nad komicnosti scén a nad debilitou všech zúčastněných na tomhle počinu.

• 9.7.2018  23:46

Nikdy jsem naplno neocenil Spielberga, ale tentokrát položil všechny na lopatky. Mistrovské dílo plné poct filmům a her. Jedním slovem perfektní.

• 26.12.2017  19:29
    Popelka (2015)

Kupodivu o kus lepší než náš pseudokult.

• 24.12.2017  14:43

Nevím, jestli 5* je objektivní, ale vzhledem k finále nemůžu jinak. Hlavní dějová linka je nejlepší z celé série. Škoda dlouhé stopáže a zbytečných odbočení. Skok do hyperprostoru a celá druha polovina gradujici ve velké finále jsou nejlepší, co zatím sw nabídly. Objektivně by to bylo asi na 4* už jenom kvůli pomalé první půlce a teatralni scéně Carrie vracející se na loď (wtf?). Ale tentokrát chci vidět jenom to dobré. To dobré, co naprosto překonalo potenciál.

• 9.12.2017  10:13

Oproti jedničce dospelejsi, jednodušší, vtipnejsi. Strach natočil krásnou pohádku, ale nevypravi ji tak dobře jako v prvním dílu. Navíc dvojka není vánoční, ale mikulášská. I přesto ale člověk musí hodnotit čtyřmi hvězdičkami, protože na naše poměry vysoký nadstandard.

• 24.9.2017  20:09

Do jisté míry je nový Kingsman klasickou dvojkou - něco se musí pohřbít, něco vykopat a nejlépe se přesunout do jiného prostředí. Kdyby film pokračoval ve stejném duchu jako prvních pět minut, byl by to průšvih, ale Kingsman je doslova zpět. Zlatý kruh navazuje na jedničku přesně stejným humorem a vizuálem a na plátně to byla jednoduše pecka. Silné čtyři hvězdičky!

• 21.7.2017  00:16
    Dunkerk (2017)

Pět hvězd je u Nolanovy režie celkem jasná věc. Tentokrát to ale je jenom pět hvězd, ne pět plus, jak bývá zvykem. Dunkirk nemá onen wow efekt jako Interstellar, Inception and Dark Knight(s). Přesto z vlastně jednoduchého příběhu udělal dechberoucí podívanou, která se zařadí mezi nejlepší válečné filmy vůbec. Příběh je vyprávěn zajímavě třemi liniemi, které jsou občas složité, ale nebyl by to Nolan, aby si nehrál s časem, že? A nakonec se mu to podaří. Hardy je skvělý, i když vlastně ve filmu nehraje, jenom mluví. Kamera opět prvotřídní. Už v předchozích filmech ukázal režisér, že letecké scény umí. V Dunkirku si vyhrál skoro naplno, a přesto bych snesl víc. Vzhledem k povaze filmu je to hodně odlišné Nolanovo dílo, ale přesto v řadě ohledů s jeho typickým "rukopisem". Proto opět za pět hvězd.

• 8.7.2017  15:00

Filmařsky to kupodivu nebylo vůbec špatné a místy jsme se u filmu docela dobře bavil (tentokrát už nesmál, ale dobře bavil). Objektivně by to bylo na tři hvězdičky, ale oproti prvnímu dílu byl scénář neskutečně slabej. V podstatě sledujete úplně stejný příběh jako v prvním díle, jenom s rádoby zápletkami a dramatickými momenty, které jsou maximálně nelogické a trapné, ale určitě ne dramatické. Škoda, dokud se to nesnažilo hrát na příběh, nebylo to vůbec zlé.

• 18.6.2017  22:47

Je to jednoduché. Vezměte ze hry skvělý scénář, skvělé postavy, skvělé prostředí a vyměňte ho za trestuhodně očesaný a průměrný scénář, zcela jiné a neatraktivní prostředí a de facto všechny postavy zavrhněte. Asi takový je Assassin's Creed na filmovém plátně. Zcela nedůstojný. Bojové scény byly fajn, ale víc se řeší Abstergo a Animus. Jaká škoda - opět! Jediné velké plus dostává závěr filmu, který byl hodně stylový. Ale že by toto mělo být zlomem v natáčení filmů podle her? Kdepak, jenom další zklamání.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11