Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (378)

plakát

Spolu (2022) 

Všechno hodnocení jde Kozubovi a Žilkové. Některé scénáristické linky to extra kazí. Stejně jako další herci. 70%

plakát

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) 

Homofobní blbečkové, tohle byla jedna z nejlepších seriálových epizod všech dob. Vydalo by to za celý top film. Neskutečná práce maskérů a všech herců.

plakát

Jan Žižka (2022) 

První dvě minuty a poslední dvě minuty perfektní. Jákl dokáže udělát atmosféru, vzít skvělé téma... A pak to celé zkazit. To se vážně z největšího příběhu naší historie stala plytká podívaná s trochou akce a love story? Co to mělo být s tím lvem? Strašný, to přece všichni museli vidět, jak potenciál zničili a přesto to pustili ven? Hezký obal, ale uvnitř úplně prázdné. Obří zklamání. 50 %

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda) 

Takhle by to asi šlo. Velmi dobré! Skřetí rasa je moc fajn, u hobbiti linky jsem se ještě nerozhodl, jestli se mi líbí. Trochu se to táhlo, ale krvavé boje jsou příjemné překvapení.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda) 

Slabší oproti první epizodě. Ta mořská linka mi přijde úplně zbytečná. Zbytek si drží tempo a hlavně linie se skřetem je působivá.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) 

První epizoda je velmi dobrá, daleko před neoprávněnou kritikou. Vizuál je fantastický a celé pojetí trochu odlišného světa od toho Jacksonova a koneckonců i Tolkienova mě vůbec neurazí. Dialogy nejsou silné, je co zlepšovat. Ale ve finále skvělý start. A to říkám jako fanoušek Tolkiena. Všichni rádoby znalci Silmarillionu dezolati rasové segregace jsou samozřejmě mírně nervózní.

plakát

Top Gun: Maverick (2022) 

Vlastně to dějově není nic extra. A ani se to nečeká. Co mě doslova uchvátilo, je úvodní část filmu s testováním rychlosti. Na velkém plátně to bylo úchvatné. Stejně tak jako zbytek leteckých scén. Tohle musí být viděno v kině. Skvělé.

plakát

Dovolená za trest (2014) 

Po sto padesáté ohraná témata. Ale kupodivu to funguje.

plakát

The Gray Man (2022) 

Ty scény z Prahy potěšily, ne že ne. Vždy jsem beztak chtěl vidět, jak Goslinga srazí jedničkový Superb a za zvuků německých houkaček ho sebere Policie ČR. Ale vážně - bylo to špatný, ani toho Goslinga to nebavilo. Potenciál tam byl dobrý, ale nejde to vůbec brát vážně, protože se z toho Avengers pro dospělé (skoro dospělé). Nereálné, nelogické, zbytečně dlouhé. Ale mohla z toho být fajn komedie. Stačily maličkosti. Třeba aby si Gosling po ošetření na veterině vzal po dezinfekci pro psy a injekci ještě za odměnu piškotek. Pak by to bylo o něčem úplně jiném, protože by to skvěle zapadlo do dalších nechtěně úsměvných situací.