Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

plakát

Nečum na mě show (2021) (TV pořad)

Roxtar bude těžko všechny přesvědčovat, že už nefrčí na piku, ale na druhou stranu, proč ne...? Byly tu rozhodně horší pořady.

První člověk (2018)

Chazelle je génius. Nejlepší z nové generace režisérů. Pod jeho taktovkou vznikl nejlepší film o dobývání vesmíru. Neamerický, lidský, dechberoucí.

plakát

Zaklínač - O hostinách, parchantech a pohřbech (2019) (epizoda)

Hodnocení po druhém zhlédnutí: Lopezovi neměli režii už brát. Luxusně odvyprávěná povídka. Linka Yen trochu zbytecnejsi, ale nebyla vůbec špatná. Při druhém zhlédnutí mi dokonce Brokilon nepřišel vůbec zlý.

plakát

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

Hodnocení po druhém zhlédnutí: Nejlepší epizoda, Lopez měl točit celý seriál. Poprvé a zatím naposledy byla překonána předloha. Linka se strigou je na smeknuti klobouku. Část s Yen mírně slabší, ale s extrémně působivou proměnou.

plakát

Zaklínač - Čtyři marky (2019) (epizoda)

Hodnocení po druhém zhlédnutí: Lepší než na první pokus, tentokrát se mi o dost více líbila linka s Yen. Bohužel konec světa je trestuhodně nevyužit.

plakát

Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Hodnocení po druhém zhlédnutí: Perfektní úvod, velmi dobře vykreslen Zaklinacuv svět, byť ho bylo vidět málo. Scény v Cintre nejsou kdovíjake, ale linka s Renfi je super.

plakát

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Slyšel jsem, že patří mezi ty povedenější pohádky. Nadšení nesdílím ani trochu. Zajímavý námět, kupodivu dobře zahrané, ale to he vše. Hloupé dialogy, hloupý příběh a hlavně žádný pohádkový dojem.

Předvánoční večer (2019)

A vlastně proč ne. Příběh sice jednoduchý, místy hloupý, ale zároveň hezky natočený. Čekal jsem podprůměr, ale byl to milý vánoční film.