Sestra (2018)

Po zaujímavom začiatku s famóznou hudbou a Valakom v plnej kráse som bol navnadený na vlnu conjuringu, no čakali na mna zombíci, hady, brokovnica a silený humor. 2 hviezdy za skvelú hudbu a Warrenovcov na konci.

Sněhulák (2017)

Tých 119 minút by sa dalo kľudne skrátiť do 20 minutového videa. Neskutočne zdĺhavé a zbytočne prekombinované, aby to vyústilo do nijakého finále. Čo ma však udržalo pri filme do konca, bolo sympatické prostredie na ktoré bol fajn pohľad.

Hora mezi námi (2017)

Romantický survival hmm, koniec mi pekne zvýšil hladinu glykémie, ale inak to nebolo až tak dotieravé.

Lesní rituál (2017)

Les, chata, blúdenie toto ja môžem. A byť inak spracovaného rozuzlenia, bolo by to na plný počet.

Zlo nikdy nespí (2016)

Zopár slušných momentov sa tu nájde,ale inak hodnotím somniu ako slabší priemer. Po viacerých stránkach zaostáva. Dúfal som aspon v záverečné rozuzlenie, ktoré ma prebudí z driemania, ale nič výnimočné neprišlo.

Leatherface - zrození (2017)

Žiaden zázrak to nebol,ale po tých výtvoroch čo za poslednú dobu vyšli som si tento masaker fakt užil. Značné množstvo brutality nechýbalo a hororového fanúšika leatherface určite poteší.

Maniak (2012)

Woodovi som toho psychopata úplne žral. Nedivil by som sa keby mal doma v pivnici nejaké tie figuríny. A soundtrack to celé iba podčiarkol. Spokojnosť.

Neutečeš (2014)

Čakal som niečo úplné iné. Postavy ma vytáčali svojim správaním, no páčilo sa mi ako bola bolo napätie budované cez atmosféru a zábery na pomaly sa blížiace "prízraky". Trochu netradičné, ale priíjemná zmena.

Jigsaw (2017)

Nebola to taká tragédia akej som sa obával. Naopak, celkom milé prekvapenie. No ťažko už očakávať od série ktorá už mala byť dávno ukončená, nejaké zázraky.

Zabiják & bodyguard (2017)

Jednoduchší film, ale slušná akcia a aj humor funguje. Tiež prijemná dvojka v hlavnej role pobavila.