me_george

Česko

2 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 12.5.2019  17:05
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Oproti Ďáblově lsti posun vpřed.

• 14.4.2018  02:11

Příběh a schopnost udržet pozornost asi vcelku OK. Horší je to již s trochu jednodušším provedením (jak animace, tak chování postav). A nejhorší je to s product placementem - trochu nechutné, vzhledem k tomu, že to má být pro děti. Jdu raději zkouknout, jak se povedly na pohyblivé obrázky převést myšky Anča s Pepíkem :-)

• 9.5.2019  00:51
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Podobně jako u Strachova Labyrintu, ale zde ještě výraznější a tedy hvězdička dolů: Výborný námět (nebo aspoň pro mě osobně zajímavý), dobře zahráno atd., ale je to hrozně "cheesy". Hacker, který se vláme kamkoli do pěti sekund. Něco kradu, přelstívám policii, ale nezajímá mě, že všude nechávám otisky. Schematické postavy. Opravdové nadpřirozeno! (na rozdíl od Labyrintu). To všechno mi na tom vadí. No jo, ale pořád bych shlédnutí doporučil, nedá se nic dělat. Českých mystery thrillerů moc není a české reálie mají prostě velké kouzlo.

• 3.12.2017  00:45

Přijde mi, že ve srovnání třeba s Argentem je to o dost slabší jak v atmosféře a scénách, tak v ději. Nedělo se zde prakticky nic než vraždy a to k mé spokojenosti nestačí. V podstatě to byla skoro nuda.

• 28.10.2010  21:27

Trochu alibistické hodnocení. Některé aspekty se mi líbily, ale zase na druhou stranu žádný zázrak. Žel, film jsem viděl dávno, tak to nemohu dostatečně rozvést :-)

• 3.10.2010  00:36

Vtipný film. Že příběh bude stát za nic, to bylo jasný. Ale že bude postrádat i logiku, to jsem nečekal. Jinak Seagal jede tak na 20% toho, co dřív, což sice může být zlepšení oproti jeho posledním filmům, ale jelikož jsem je neviděl, nemůžu být shovívavý :-) Jedna hvězdička za to, že jsem to přežil.

1 2 3 4 5 6 následující >>