me_george

Česko

2 body

• 29.1.2011  01:24
    Spy Game (2001)

Je to zvláštní, ale film na mě zapůsobil hlavně tím, že jsem se přesně dokázal vcítít do Redforda a Pitta a chápal přesně co se jim v hlavě odehrává.

• 25.1.2011  23:59
    Lekár umierajúceho času (TV seriál) (1983)

Výborné zobrazení života na počátku 17. století a stavovského povstání. Jen škoda, že jsem občas přestával rozumět o co tam vlastně jde a v takových chvílích jsem musel startovat Wikipedii a opakovat si dějepis. Tak nějak jsem to opakování očekával spíše od tohoto seriálu. Chtělo to méně věcí vynechat a klidně prodloužit na dvojnásobek

• 17.1.2011  19:05

občas moc utahané na úkor kompaktnosti děje. Navíc pár zbytečných úmrtí film paradoxně ředí a realita by se dala jistě popsat více působivě. Viz komentář uživatele Flipper

• 10.1.2011  02:28
    Hombre (1967)

Dobrý western, napínavý i nejednoznačný, jen to povrchní moralizování to trochu sráží. Viz komentář uživatele Tsunami_X

• 9.1.2011  23:43
    Nepodepsaný knoflík (TV film) (2003)

Takové trochu nedotažené, ale nápad dobrý. 2.5*

• 3.1.2011  01:57
    Carnivale (TV seriál) (2003)

výborná hudba a Clancy Brown jako father Justin. Opravdu z něj šel strach.

• 2.1.2011  04:21
    Nebe a dudy (1941)

Je to dost naivní, ale docela dobře se na to koukalo

• 2.1.2011  01:13
    Salton Sea (2002)

Val Kilmer umí i hrát. Téměř výborná meditativní i dynamická rovina filmu, pouze v jejich prolnutí to skřípe. A sám za sebe bych té meditace i přidal. 70%

• 1.1.2011  14:35

Viz komentář k jedničce

• 1.1.2011  14:34

Viz komentář k jedničce

• 1.1.2011  14:34

Bohužel na mě vůbec nefunguje ten styl humoru, kde se mám smát tomu, že je někomu trapně.

• 1.1.2011  14:32
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Občas se tam najde vtip, který se povede a nedělá z nikoho trapáka. Ale teda jen občas.

• 1.1.2011  14:30

Dost přeslazené, je vidět, že předlohou byl nějaký román pro dívky a ženy. Ale překvapil mě Otomar Korbelář, o kterém slyším poprvé v životě. Jeho herecký projev mi na svou dobu přijde příjemně civilní.

• 1.1.2011  14:21
    Derrick (TV seriál) (1974)

Zajímavé, že všechny postavy jsou důchodci.

• 1.1.2011  14:20
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Do teď mi to přijde roztomile vtipné (ne že by to tak tvůrci zamýšleli). Ale je to snad jediný seriál, kde hlavní postavě (zde psovi) v každém díle přeji, aby ho přejel parní válec, kdežto vrahovi, aby utekl nebo na něj nepřišli. Možná to bude tím, že všichni vrahové a břídilští podvodníci mají česká příjmení. Všimli jste si? Je to samý Polacek, Novotny, Merunka. Kdežto všechny kladné postavy se jmenují hezky německy (vlastně rakousky). Za to jde ještě jedna hvězdička dolů.

• 1.1.2011  14:13
    Navarro (TV seriál) (1989)

Z francouzských krimiseriálů rozhodně ten lepší.

• 27.12.2010  03:31
    Zahrada (TV seriál) (1974)

Ta tajemnost Zahrady se mi vždycky líbila a i ve třiadvaceti to pořád funguje :-)

• 26.12.2010  23:57
    Mercury (1998)

Toho kluka bych zastřelil i já, vůbec se těm padouchům nedivím. Zato Brus Vyliž nějak vyměknul.

• 18.12.2010  04:01

Moc o Avoyovi, málo o Aminovi a Uganďanech. Pokud vás zajímá jak to s Idi Aminem bylo a chcete cítit na vlastní kůži, jaké to bylo žít v Ugandě za jeho vlády, máte smůlu. Naturalistické scény prakticky žádné, obyčejní lidé také necháni naprosto bez povšimnutí. Klidně by se Uganda mohla nahradit USA, diktátor mafiánským kmotrem a doktor gigolem a nic by se nestalo. Prostě asi moc Hollywood :-) Herecké výkony bezva, o to víc promarněný potenciál zamrzí. Jo, taky bych býval raději viděl nahoře bez Gillian Anderson než ty černošky.

• 15.12.2010  16:06
    Na doživotí (TV seriál) (2007)

Výborné obsazení, výborný nápad, zpracování pokulhává. Zajímavé momenty a nápady zabíjí konvenční zpracování konvenční americké provenience (CSI apod.) a krátká stopáž, kdy je pak všechno jako z rychlíku. Ale koukatelné to je.

• 12.12.2010  03:28
    Hrabě Monte Cristo (TV seriál) (1998)

Neviděl jsem to celé, ale přišlo mi to takové prvoplánovité a jednoduché

• 9.12.2010  00:04
    Generace X (2005)

Tak teda nevím. Nejdříve jsem v tom filmu hledal nějaký hlubší smysl, který by vysvětlil to vysoké hodnocení. Já ho tam nenašel, nenašel jsem ho dokonce ani na google. Nakonec jsem zjistil, že ten hlubší smysl není totiž vůbec hluboký, ale že tam opravdu jde jen o to odcizení ve společnosti, které z toho přímo sálá. No a teď co s tím. Takže co se vlastně ve filmu děje? Nic zajímavého a na to je nabaleno to odcizení. Nechci vypadat přemoudřele ani hloupě, ale tohle mi teda opravdu nestačí. Děj sám o sobě nuda, jen je trochu divný. Postavy nudné, jen jsou trochu divné. Kdybyste si odmysleli tu divnost, tak by to bylo asi tak zábavné jako telenovela. Nechápu, jak to, že to ostatním hodnotícím stačí, vždyť v tom filmu není vůbec, ale vůbec nic zajímavého. Je to jako dívat sehodinu a půl na kameru v metru, taky tam jsou lidi a hýbou se. Aspoň že ti herci za něco stáli a dostávají ode mne čestnou hvězdičku.

• 18.11.2010  18:54

Na mě moc papundeklové, budovatelské a jednoduché. Ale hrůza to taky není.

• 13.11.2010  01:24

Terminál (2004)

70%

• 29.10.2010  18:07
    Vikingové (1999)

Ale viděl jsem do dávno, předávno.

• 29.10.2010  00:32
    Pollock (2000)

Herecké výkony to zvedají, jinak to není zase tak extra zajímavé

• 28.10.2010  21:27

Trochu alibistické hodnocení. Některé aspekty se mi líbily, ale zase na druhou stranu žádný zázrak. Žel, film jsem viděl dávno, tak to nemohu dostatečně rozvést :-)

• 28.10.2010  21:20
    Nebojsa (1988)

Objektivní hodnocení by dopadlo hůře, ale jak jsem již určitě někde napsal, temné pohádky já rád.