arkie

kraj Bratislavský

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 11.6.2019  13:00
    Brexit (TV film) (2019)

Trochu schematicke, snaha o velkolepu epiku, nie je to ziaden dokument ci rekonstrukcia, je to ale esencia toho co Brexit je. Snaha zobrazit verne skutocne postavy tu nevyznieva celkom dobre, kedze kvalita hercov je okrem samotneho Cumberbatcha v zasade dost nizska. Ale vsetko zachranuje niekolko vybornych scen - konkretne mentalny breakdown vo fokusgrupe a debata Cumberbatcha a Kinneara v zaveri. Na jedno pozretie, ale mnoho rozhovorov o filme potom.

• 2.12.2018  00:54
    Venom (2018)

Scenar je dost slaby, k zaveru je to trochu viacej vtipne, ale logicke premety a nekonsekventne udalosti su tak do oci bijuce, ze sa to neda prekusnut. Je tu potencional dobrej dvojky, ale toto je slabe. Keby aspon pri tych vyvrazdovackach tiekla krv, tak by to bol dobry zaciatok.

• 9.10.2018  09:53
    Bodyguard (TV seriál) (2018)

Prve 4 diely su spickove, detektivka ako remen, napinave, mnohe zvraty. Posledny diel ale totalne klise.

• 29.9.2018  23:51
    Maniac (TV seriál) (2018)

Vyborny zaciatok, uzasne prostredie, ale uplne sklamanie z poslednych 3 dielov, ktore nevedu nikam, len k nejakej presladenej romantike. Emma Stone je vyborna.

• 9.6.2018  15:16

Celkom v pohode scenar, detom sa to pacilo, ma to klasicky koniec. V porovnani so starym serialom podstatne lepsia grafika. Ziadne velke prekvapenie, klasicky Bamse svet s tym rozdielom, ze vacsiu rolu ziskavaju povodne minoritne postavy a objavuju sa deti hlavnych hrdinov.

• 25.3.2018  12:31
    Annihilation (2018)

Velmi pripomina Stalkera, podla toho sa rozdelia fanusikovia. Velmi rusi vyslovene nelogicke chovanie postav, tiez cely film akosi nema zmysel.

• 14.1.2018  23:27

Napriek casto oslavnym hodnoteniam mam osobne problem chapat zmysel a vyznam tohoto filmu a vseobecne vypovede Jima C. Mozno je to tym, ze som nikdy celkom nepochopil Andy Kaufmana (otazka kognicie ci vkusu?), neuvadza ma v uzas metodicke herectvo a tiez nejako neverim v Jimov mentalny prerod, ktorym predava tento film. Jeho sloboda je na ucet inych ludi, podobne ako to riesil s ockovanim a autizmom so svojou manzelkou Jenny McCarthy. Ale asi to bude otazkou vkusu - ine filmy s nim sa mi pacili a hodnotim ich vysoko. Tu prichadza so svojou "osobnostou", ktora ma nedojima.

• 2.1.2018  21:04

Takmer neznamy nemecky hulicsky film, ktory je skutocnou perlou.

• 1.1.2018  22:30

Zrejme je to vec osobnych preferencii, ale ja tento film povazujem za skvost komedie ako zanru. Nic hlboke nehladat, je to len divoka jazda.

• 20.11.2017  09:25
    Rocco (2016)

Filmu nemozno upriet zaujimave sceny, kde mozno vidiet Roccove mojo, hlavne v kontakte so zenami. Okrem faktu, ze je zavisly od sexu sa ale nic podstatne nedozvieme, vsetko sluzi len k glorifikacii toho, co Rocco sam chce ukazat. Dokument to nie je, otazne je tiez nakolko su "spontanne" sceny nahrane, tiez mnohe vypovede jeho rodinnych prislusnikov posobia skor ako zrucne PR. Klincom do rakve je jeho ohlasenie konca kariery, a potom kludne toci filmy dalej. Pomerne vtipne je vidiet sposob tocenia jeho filmov, hlavne toho "posledneho", kde zhmotnuje svoju masturbacnu fantaziu, pricom stab z kinku vyvija maximalne usilie, aby sa tvarili vazne - clovek caka, ze kazdu chvilu vypukne nieco ako biggus dickus ... ;) Mozno sa to oplati vidiet raz, ale verim, ze su lepsie filmy.

• 15.9.2017  09:37

Tento film mi sadol napriek niektorym hluchym miestam. Koniec vyborny, celkom som sa bavil.

• 15.9.2017  09:36

Zacina to vyborne, postupne sa clovek borti do schematickosti a miera blbosti presahuje schopnost vnimat to ako srandu. Kazdopadne je tam par dobry vtipov, kvoli ktorym stoji sa na tento film pozriet. Ja osobne ale nemam moc rad Michaela Cera, keby rolu dali niekomu inemu, imho by nespravili zle.

• 15.9.2017  09:30
    Baby Driver (2017)

Film sa snazi byt maximalne cool, ale postupom casu pridete na to, ze nic z toho vlastne nefunguje. Nahacky zaujimave, ale vlastne si z nich clovek nic nezapameta. Hudba fajn, ale asi nie som cielovka. Styl by mi sedel na svihackeho souloveho cernocha, maly zjazveny beloch je tu ako past na oko. Vypol som to v polovici, sorry.

• 2.2.2017  12:55

Je to vyborne, pre fanusikov time travel paradox priam povinnost.

• 15.3.2016  18:42
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Vyborny napad, giganticke klise, nudne spracovanie. Vo vysledku to dopadlo ako pokracovanie Matrixu ..

• 4.1.2016  00:09

Slaby scenar, Bukurest naozaj nie je tak cool lokacia, herecke vykony slabe ... cele to bolo tak podivne a tak dlho som cakal, az sa nieco skutocne zacne diat az som v polovici filmu pochopil, ze nie a vypol som to.

• 22.9.2015  18:18

Zhyckaly a unudeny psychiater cestuje po svete, aby zazil sialene prihody, ktore mu vratia pocit byt stastnym. Strasne, trapne.

• 23.11.2014  23:48

Vyborny mind-fuck, pre fanusikov casovych paradoxov priam povinnost.

• 18.1.2014  11:37
    Trans (2013)

Slubny zaciatok, ale cim dalej tym komplikovanejsie a menej uveritelne dejove obraty. Tazko uverit, ze hypnoza naozaj takto funguje ale co uz. Nakoniec najlepsim zazitkom je nakoniec full frontal nudity Rosario Dawson. Na jedno pozretie.

• 22.4.2012  09:47

Videl som v kine, cize som mal moznost zhliadnut 3D verziu. Paradoxne ale na zaciatku sa clovek dozvie, ze prvych cca 20minut 3D nie je (to je az v grid/matrixe). No super. Film je zaujimavy vizualne, co ale vyrazne zraza body dole je vyrazne prazdny scenar, nesympaticki herci a brutalne chyby v logike deja. Ako najdivnejsiu vec hodnotim pritomnost interface typu MS Surface v budove opustenej v 80-tych rokoch. A takych veci je tam viacej, nevysvetluje sa vobec ako vobec funguje cely Grid, preco vobec Kevin starne, ked Clu nie, preco ma na chrbte disk, ked odisiel do exilu este pre jeho zavedenim atd atd ... Samozrejme su tu paradne sceny s motorkami, ale toto sa rychlo opozera. Nakoniec vas uplne ubiju strasne dristy o Digital frontier v style Steva Jobsa skombinovane s urputinostou Steva Balmera. Raz vidiet staci.

• 7.4.2012  18:06
    Chuck (TV seriál) (2007)

Priemerny americky serial, kde je 99% scen predvidatelnych, postavy sablonovite, jednajuce casto nelogicky, herci 2.kategorie. Clovek ma pocit, ze dostal kokteil namiesany zo znamych ingrediencii, ktore su vsak kazda osamote ovela chutnejsie. Neoplati sa stracat cas ...

• 27.1.2012  07:42

Trikovo slusne, ale dejovo je to hroza.

• 19.11.2011  22:55
    Experiment (2010)

Nepozerat, ak 1. viete cosi o Stanfordskom experimente (http://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_experiment) a cakate, ze to bude o tom, alebo 2. ste uz videli nemecky original, ktory je podstatne lepsi co sa tyka realnosti, vyvoja postav a hereckych vykonov. Holywwodska produkcia, ktora chce ist na istotu. Fail.

• 10.11.2011  22:56

Pomerne slabe, dej nezaujimavy, pomaly. Jedine, co stoji za to, je vidiet Eastwooda mladeho poliateho kecupom a zabery z psychedelickeho drogoveho dupata s pornozabermi na stenach. Neoplati sa ani stahovat.

• 31.10.2011  21:12
    Pan Bobr (2011)

Vyborne zahrane, co sa tyka Gibsona, Jodie uz tradicna rola tazko skusanej a nestastnej zeny, zvysne postavy su akosi nepresvedcive (alebo len nesympaticke?). Postava Bobra je bohuzial typicka 4 o'clock in the morning idea, zaujimava ked vam ju niekto prednesie, na platne to uz posobi trochu bezvladne. Koniec je uz ciste klise, co strhava dojem vyrazne dolu. Neublizi, ked si to clovek pozrie, ale len raz kvoli pocitu deja vu.

• 27.9.2011  16:18

Film je super, ale koniec to cele neuveritelne zabije.

• 24.9.2011  22:32

Nepozerat, strasliva blbost.

• 10.9.2011  23:47

No neviem ake sracky museli byt predosle diely, ked tento je tak dobre hodnoteny. Herecke vykony priemerne, silacke hlasky, ale nic extra. Fyzika samozrejme neplati a nahanacky nie su moc originalne (iked co na tom uz vymysliet, ze?). Samotny heist je kopia kopie, s realitou samozrejme ziadna spojitost. Lokacia do Ria je len kulisa, dej to ani v najmensom nezohladnuje. Vin je stale superman s nadhladom, Dwayne sa poti ako prasa.

• 2.7.2011  22:44
    Neznámý (2011)

Asi do polovice filmu super, potom sa zacnu vrsit nelogickosti az scenaristicke trapasy a dojem ide do kytek. Ak ste uz videli nejaky film o kradezi / strate identity, tak toto nie je nic noveho. Inak nechapem, preco pristahovalcov hraju vseobecne znami nemecki herci. :(

• 23.6.2011  23:13
    Sucker Punch (2011)

Vizualne uzasne, iked hodne naduzivany bullet-time ... ale dej pocitacovej hry = levelovy a predvidatelny. Koniec nie je az tak prevratny, ako skor neobvykly - povedal by som "azijskeho charakteru". Akcne sceny by som este bral, ale tie roztomile dievciny su az moc sladke. Hudba - slabe, tazko ocakavat, ze by prekvapili chronicky zname songy. Nemusim znovu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17