Relli

Ondřej Tůma

Česko

<< předchozí 1 2
    • 23.2.2013  23:11

Občas se divím, jak těžké je pro některé lidi uvěřit tomu, co se děje za oponou, přestože nám například politická situace v Čechách dává tak krásný obrázek, kam spěje naše civilizace. A my jsme kapka v louži

• 8.6.2011  00:20

Pochvala pro Michelle Monaghan! Jen by mě zajímalo, jak chudák Stevens zvládnul toho učitele dějepisu

• 5.6.2011  22:05
    Flákači (1995)

Chvílema jsem skoro brečel smíchy, a to sem na to koukal sám!

• 5.6.2011  18:40

Sledovat zrod X-Menů byla procházka rajskou zahradou, jak po technické stránce, tak po obsahové, dokonce i nenásilně vtipné scénky nechyběly. Mhouřim oči u drobností a zůstávám spokojenej

• 26.5.2011  00:37
    Neznámý (2011)

Akčňák ve stylu Bournea, ale zdaleka ne tak dokonalý. Tady to byla právě parťačka, která tahala natřikrát hlavního hrdinu hrobníkovi z lopaty

• 17.5.2011  23:37

Velice příjemná oddychovka, která se sice s hromnicema nemůže měřit, ale přesto mě překvapivě často bavila. Až na rozmáznutý konec povedené

• 11.5.2011  00:51
    Bratři (2009)

Emoční exploze s výbornými hereckými výkony

• 3.5.2011  22:50
    Thor (2011)

Celkem zklamání. Přes úvodní bitku na zamrzlé planetě, která slibovala akční zážitek, se příběh táhnul a snad hodinu se mi zdálo, že se ani nehne. Zbytek filmu mě už z letargie nevytrhnul

• 21.4.2011  01:29

Opravdu příjemně překvapilo, Bezzubka jako by z oka vypadla naší kočce. Na animák překvapivě zábavný

• 16.3.2011  00:09

Spokojený po všech stránkách. Akce výborná, promyšlený příběh (v rámci akčních možností), který má hlavu a patu. Je vidět, že se nad tímto projektem přemýšlelo. Skvělé obsazení. Celková spokojenost - víc od akčního filmu neočekávám.

• 15.3.2011  18:44

Naprostá klasika, kde klaďasům nejde jinak než držet palce a záporákům přát smažení ve vlastní šťávě!

• 9.3.2011  23:51

Takovouhle husinu sem při sledování filmu už dlouho neměl. I felt it as well

• 8.1.2011  01:12
    127 hodin (2010)

Takovýhle naturalistický filmy mám rád. Díky nim si dokážu alespoň na chvíli vážit maličkostí, jako je třeba moje pravé předloktí. Bohužel, trochu zvyšuje můj pud sebezáchovy, což na druhou stranu rád nemám. Ale moc se sim ho užil, líbilo se mi, jak ty chvíle Ticha skvěle umocňovaly beznadějnou atmosféru, plus prostřihy vzpomínek, kravin a jedna divácká show, která mi lehce připomněla jiskru z Requiem za sen. Líbilo

• 20.12.2010  19:51
    Přemluv bábu (2010)

jen pokus. Ale opravdu jsem v tu chvili zacal pochybovat o inteligenci teto dvojice. Smutne

• 18.12.2010  18:57

Dvě hvězdy za efektní bitky, kterých mohlo být víc, abych byl šťastný a latexové slečny. Bez toho by byla škoda koukat. O příběhu se nedá mluvit

• 22.11.2010  21:47

jít na tenhle film sám nemá smysl - musíte jít s partou negrů, mít tu správnou náladu na pořádnou dávku kouletrhajících kravin a pak dozrát do stavu permanentní vysmátosti, do kterýho vás ten film dostane už poměrně snadno. Užil sem si to napoprvý maximálně

• 18.11.2010  15:06
    Souboj cti (1996)

Příběh snad horší než u Mortal Kombat. Většinou tenhle typ filmu zachrání akční souboje, ale i tady jich bylo jako šafránu.

• 10.11.2010  22:50

Od tohohle filmu jsem opravdu čekal o hodně víc. Přitom se snaží být tak strašně moc cool a in, až mi to připadá trapné. Zjevně určený pro mladší sortu lidí, na mě tam je nepoměrně moc nucené srandy, příběh klišovitý (což jsem tak trochu čekal, ale je dokonce tak dokonale špatně zpracovaný, že z něj nic jiného než klišovitost nevyniká), myšlenka žádná. Jediný plus je Nicolas Cage, alespoň působí přirozeně. Baruchel neumí hrát.

• 8.9.2010  16:12

Naprosto brilantní počin, lépe zpracovanou knižní předlohu jsem snad ještě neviděl.

• 4.9.2010  19:01
    Iron Man 2 (2010)

Pokračování bylo nevyhnutelné, a jako skoro každý koncept druhého dílu se jednalo o film, kde se málo myslí (přestože mluví až až) a hodně střílí a exploduje.. Rozhodně jen pro nenáročné uživatele. Přesto nekteré akční scény stály za to. Nelituju, že jsem se díval, ale jsem si celkem jistej, že repete už mě nečeká

• 19.8.2010  01:26
    Déjà Vu (2006)

Ne unešen, ale potěšen. Ve zpracování by se dala vytknout řada věcí, přesto je to velice koukatelný snímek, ve kterém když se přestanete sami sebe ptát, jak je to všechno sakra možný, můžete si ho poměrně dobře užít

• 9.8.2010  01:36
    Počátek (2010)

Ten mocný zážitek z filmu jen lehce rušil přetažený zvuk v kině, jinak zatím nejoriginálnější film co jsem za poslední rok viděl. Nolan se pustil pustil na trochu lenký led, protože toto sci-fi byl přímo ráj pro mě, hnidopicha, takže mě v jednom kuse napadaly otázky "co kdyby", které lehce rušily celkový dojem z filmu. Jinak ale nemám filmu co vytknout, hudba strhující, Mr. DiCaprio po rozpačitém začátku rozhazoval své umění plnými hrstmi a dokonce velmi vkusně vložený skoronutný humor do vybraných scén vysloužil tomuto snímku plný počet. Tlesk

• 24.7.2010  12:49
    Mistrův syn (1978)

Dlouho sem toužil vidět nějaký film s mladým Jackiem a musím říct, že zklamaný jsem nebyl

• 28.6.2010  04:01

silně nábožensky orientovaný film. Proto chápu tak kontrastní hodnocení, ale pro mě Fireproof byl poměrně cenným zážitkem, který i přes některé dosti strojené okamžiky nehodlám nechat klesnout níž než pod 4 hvězdy

• 27.6.2010  20:37
    Ong-bak (2003)

Akce, akce, akce.. Vedle Yip mana jeden z nejlepších akčně-bojových filmů. Kdo si po shlédnutí neměl chuť natrhnout vazy při sebevražedných flipech nebo nebyl sžírán zoufalou touhou někomu rozbít hlavu, ten tehle film nemůže plně vychutnat:)

• 27.6.2010  18:03
    Frekvence (2000)

Hrátky s časem jsou vždycky dost ošemetné téma. U Frekvence jsem byl proto příjemně překvapený propracovaností příběhu, a přesto, že konec mi v časových rošádách moc nesedl, hodnotím plným počtem už jen fakt, jak mě snímek skoro ihned vtáhl do děje a nepustil až do konce. Palec nahoru

• 18.6.2010  01:08

Válečné filmy mám rád. Přesto jsem se v tomhle snímku moc nenašel. Zkrátka.. Vadila mi ta příliš akční kamera, ta se prostě nezastavila, takže dezorientace, nesoustředěnost a posléze únava. Koukat na to se třema RedBullama v sobě, možná přihodím a hvězdu víc

• 26.5.2010  11:41
    Madagaskar (2005)

Opravdu pro děti. Přesto tam bylo pár momentů, které mě rozesmály (tučňáci). Průměrná oddychovka u které se zvládne eště vařit večeře, rejpat se v zubech a odepisovat na ajsku

• 26.5.2010  11:38

Asi jsem od filmu neměl tolik očekávat, působivá byla jen atmosféra postapokalyptického světa, nicméně v příběhu s dost laciným koncem a nevysvětlitelnými jevy jsem se topil prostě moc dlouho.. Škoda, mohli to alespoň částečně spasit větší akcí

• 11.5.2010  11:44

Osud neexistuje. V tomhle vidím inspiraci

<< předchozí 1 2