Nalimator

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.2.2020  11:11
    Neznámý (2011)

Velmi povedený je dějový obrat, to se mi hodně líbilo a nečekal jsem to. Akční scény obsahovaly spoustu žánrových klišé, škoda.

• 19.10.2019  22:52
    Stehlík (2019)

Zdlouhave, pomale a ke konci se to uz tak nejak opakovalo.

• 10.9.2019  10:31
    Tygr a drak (2000)

Některé momenty byly vynikající, ale bojové scény s létáním už hodně přeháněly. Pokud se nelétalo, choreografie scén byla výborná, rychlé, téměř baletní výkony.

• 24.8.2019  22:02

Hloupa vyvrazdovacka, bez invence, napadu, humoru a ve scenari meli dokola jen slovo fuck. Spatne.

• 19.8.2019  11:10

Vůbec mi to nepřišlo tak strašný, jak to tu někteří komentátoři líčí. Bylo to místy naivní a amatérské, ale tím to spíše působilo dobově.

• 15.7.2019  09:39
    Kořist (2019)

Trošku nadhodnotím, protože mne potešil závěr, ketrý se obešel bez tradičních amerických líbaček, slziček a jiných dojemných píčovinek.

• 23.2.2019  18:20

Slabé, zejména dialogy byly špatný. Skoro všechno, co utrousil Baldwin, byl nesmysl, nebo vata. Dost nelogičností. Naštěstí to zachraňuje pár dobrýcgh scén s medvědem a vysokohorské scenérie.

• 2.1.2019  22:14
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Libi se mi poctivy detektivni příběh, jenom to trochu kazi levna tv kamera, prestoze se snazi vypracovat atmosferu na lokacich. Atkinson vyborny, vubec neprehrava, minimalisticke herectví pribehu sedi.

• 20.12.2018  17:04

Nečekaně politicky nekorektní a zábavné. Děj to sice moc nemá a jde jen o to ukázat parádní pařbu, některé akce jsou fakt povedené a pobavily.

• 15.12.2018  23:51

Silne tema, ale nejak mne to nechytlo, vypraveni je dost roztristene a chybi nejaka silna dramaticka nebo akcni scena.

• 15.12.2018  01:46
    Kundun (1997)

Moc mne to nestrhlo, ke konci jsem se jiz dost nudil, opakovany zpusob vypraveni a zdlouhave kodrcani se k neodvratnemu konci. Zbytecne dlouhe a take tam mohli hodit i obsirnejsi pohled na situaci Tibetu.

• 11.12.2018  23:34
    Správnej dres (TV film) (2015)

Normalne za 3*, ale protoze fandim Litvinovu a ten tam hraje zasadni roli, davam hvezdu navic. A taky to tocili v sezone, co jsme vyhrali titul.

• 6.11.2018  00:16
    Muž odnikud (2010)

Festival plny sikmookeho nasili a klise. Ale akcni sceny jsou dobre.

• 6.9.2018  10:41
    Domina (TV film) (2010)

Slabé, zmatené, takový nepovedený mišmaš, spoustu věcí nesedělo, podivné chování postav, často i špatně zahrané. Škoda, že se Michal rozloučil touto nepovedenou kriminálkou.

• 28.7.2018  23:30

Libicek super. Jinak podprumer. Pribeh deravy jak reseto.

• 25.5.2018  13:39
    Hastrman (2018)

Romantický vesnický thriller. Bohužel, úplně to nevyšlo, dost jsem se nudil. Možná vinou nezkušenosti režiséra s točením filmů. Je tam pár pěkných leteckých záběrů na rybníky, několik dobrých scén s lidovým folklórem, pěkné kostýmy...ale chybí tam nějaká druhá dějová linka, hlavní téma neunese celý film. Hodně mne ale udivilo dle mého špatné nastavení vztahů v historickém filmu. Šlechtic by mezi místní nikdy nechodil, urození žili v úplně jiném světě. Měl by spoustu sluhů a úředníků, sám by do vesnické hospody nebo na tancovačku nikdy nezašel.

• 16.3.2018  16:38
    Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)

Mne film docela zaujal, zafungoval koncept film ve filmu a náhled do filmařské profese. I manželská krize byla dobře zahraná, Kaiser výborný. Předchozí snímky jsee neviděl, ale i samostatně to celkem fungovalo.

• 23.2.2018  21:55
    Kalifornie (1993)

Drzi to Brad. Driv by mi to mohlo prijit vice pusobivejsi, ale podobnych filmu jsem jiz par videl. Nyni slabe 3*.

• 23.1.2018  13:53

Takovy prijemny filmik, občas nějaké to životní moudro, ale docela pomale. Takkvy klasicky stret 2 svetu- bohateho cleveka z mesta a chudeho venkovana.

• 10.1.2018  00:11
    Vražda před večeří (TV film) (1972)

Povidaci detektivka. Neznami herci, ale nejak to nema stavu.

• 20.11.2017  21:19

Začátek je dost pomalý a nezáživný, hlavní postava pořád někam pobíhá a přitrouble se vyptává. Alespoň dává lokacema přičichnout k atmosféře severní Anglie v sedmdesátkách, trochu styl jako v Profíkách. Pak se to docela rozjede a stačí to vyšroubovat na poctivý 3 hvězdy.

• 20.11.2017  21:12
    Soví hnízdo (TV film) (1981)

Tyhle komunistický televizní detektivky mne baví a ani tahle nezklamala. Klenot to sice není, ale atmosféra je budovaná dobře, podezřelí šikovně předhazovaný a vyřešení je parádní. Sice jsem tu hlavní stopu tak úplně nepochopil, ale pobavils jsem se. Munzar je solidní vyšetřovatel, jenom tady v pár scénách docela přehrává.

• 13.10.2017  00:23

Občas jsem tam zaregistroval záchvěvy starého dobrého Indyho, ale bohužel se jednalo jen o krátké pasáže, většina byl takový přepálený Disneyland se spoustou nereálných scén. Nejvíc mne ale vytáčely scény, kdy po Indym střílí ze sapíků na vzdálenost 10 metrů skupina 20 chlapů a ani škrábnutí. Žel bohu, takové scény se táhly celým filmem.

• 12.10.2017  23:36
    Blade Runner (1982)

Brilantní. Povedla se zejména atmosféra, skloubila se za pomocí výborné muziky, vymazlených kamerových záběrů, nadčasových kulis, futuristických kostýmů, dokonalých triků a logického postupu vyšetřování. Přece jen jsem ale pár nedokonalostí našel, např. velmi špatná úroveň ochrany je zarážející, když snímek správně ukazuje velmi špatnou úroveň bezpečnosti. Jednak při pohovoru prvního replikanta (jak si může přinést na test k policii bouchačku?), tak zejména návštěva šéfa Tyrellu. To jako nikdo nekontroluje, kdo mu jde na návštěvu? A jak lezl s vykloubenými prsty na střechu a držel se tam tou jednou právě pochroumanou rukou...). Ale jsou to jen drobnosti. A ještě na závěr...funguje vůbec ještě dříve tak známá firma TDK, co má v závěrečné scéně na střeše tu reklamu? :-)

• 11.10.2017  00:44

Zklamaní. Spousta bezduchého střílení a patetickych kecu, nelogické chování postav, snad jen vyprava je na dobré úrovni.

• 11.9.2017  00:29
    Jako pavouk (2001)

Thriller plny klise a scen spatlanych z podobnych filmu, i kdyz ten konec mne prece jen prekvapil. Dokonce jsem uvazoval i o 3*, ale tech chyb a nemastnych hereckych vykonu je tam prece jen dost.

• 25.6.2017  23:41

Dal bych tak 50%. Je to pomalé, ale atmosféru staré židovské Prahy se podařilo zachytit.

• 23.5.2017  14:04

Opět je to takový výběr, skládanka scén z předchozích vetřelčích filmů včetně podobných lekaček a postupů. Kdo neviděl žádného vetřelce, tak tohle může použít jako takové bestoffko. Opět to tam všechno zachraňuje nová Ripleyová, dokonce hodně podobným způsobem, jsou tu hondej i zlej android, stejný odlety na rychlo se zaháklým vetřelcem a navíc je tu taky spousta nelogičností - jasně, že na neznámou planetu je dobrý vstupovat bez ochranej obleků, nejlépe rovnou v šortkách. Vlastně je to jako předchozí Prométheus, jen zasazen do novýho prostředí a znova okopírované scény.

• 27.4.2017  08:20

Tohle už byl vrchol idiocie. Autoři si pravděpodobně myslí, že když je to kriminální komedie, takže tam můžou narvat jakoukoliv ptákovinu a bude to jako sranda? Tak to ne. Chatrný příběh, toporné herecké výkony, nelogické chování postav a vlastně spousta jiných nelogičností a chyb...tímhle dílem končím. Jen pro ukázku, jakou nám tady naservírovali náhradní podezřelou- důchodkyně, která jako zaměstnání uvádí panská posluhovačka a vlastní kalašnikov. WTF.

• 11.4.2017  15:34

Této bláznivé komedii postupně docházel dech i nápady, ale párkrát jsem se zasmál. Druhá půlka bohužel spíš trapná a nudná.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6