Nalimator

4 body

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 24.4.2012  11:33
    Stalo se (2008)

Špaténka, skoro nic v tomto filmu nefunguje- hrozné herecké výkony, zbytečné drastické scény, trapné "dojemné scény", nelogický děj, žádný závěr, jedno filmové okoukané klišé za druhým...Shyamalan to vede of devíti k nule a takoveý pěkný rozjezd měl.

• 24.4.2012  11:05
    Ironclad (2011)

Je tady snaha ukázat středověk špinavý a drsný, ale s tou brutalitou to v tomto snímku dost přehánějí. Nicméně sadisté si užijí. Pro mne je tam ještě osobní prvek, z Rochesteru pochází moje manželka, takže hrad důvěrně znám.

• 18.2.2012  13:57
    Amadeus (1984)

Natočené je to precizně, zahrané výborně, ale nejsem nějaký fanda vážné hudby ani opery, tak jsem se místama nudil. Viděl jsem režisérský sestřih a ty 3 hodiny je fakt moc. Navíc jsem si pak přečetl historické vyjádření, že takhle to pravděpodobně nebylo...

• 12.2.2012  00:08
    96 hodin (2008)

Tak tohle je jedním slovem bomba. V jednom filmu takových akčních vychytávek jsem snad ještě neviděl. Jsou to teda slušný jatka, s nikým se Liam moc nemazlil, ale zasloužili si to. Liam ve výborný formě, celou dobu má nasazený velmi nesmlouvavý výraz, jako že "nehrajte si se mnou". Vůbec nerozumím námitkám, že je tam hloupý děj, co nedává smysl. Naopak mi připadá prvotní zápletka velmi uvěřitelná, má nastavit civilní úroveň na začátek, aby pak o to víc překvapila propracovaná akce. Pak už jde jen o to pátrat a najít a tam to jde vše logicky. Jen ten rodinej konec si mohli odpustit.

• 10.2.2012  13:40

Nepřišlo mi to vůbec špatné, taková pěkná televizní historická detektivka. Mělo se tam ale zkusit dostat trochu více napětí.

• 10.2.2012  12:25

Konečně zase slušnej Poirot. Mám radši ty kratší, jako je tento a s komediálním prvkem, tentokrát od Hastingse, takže jsme s tímto dílem namíru spokojen. A taky se mi tam líbí ty starý vlaky, káry a anglický předválečný reálie, tady taky dobře udělaný.

• 25.1.2012  13:04

Zbytečně promrhaný potenciál. Dobře udělané scenérie, autentická džungle, základní kostra příběhu taky ok, ale je to hrozně špatně zahrané mezi ústřední dvojicí, dialogy nefungujou ani v tak oveřeném tandemu jako je nováček - zkušeňák.

• 27.12.2011  13:12

Pro mne výborné a přesvědčivé melodrama se vším, co tam má být.

• 27.12.2011  13:10
    Paklíč (1944)

Vtipná konverzační kriminální komedie. Hodně se mi líbil Olda Nový a jeho repliky, byl ve výtečné formě, elegantně a svižně gestikuloval, dialogy celkově na výborné úrovni. Škoda, že režisér neudržel tempo a lépe neproplul závěrem, stejně pro mne výrazný filmový nadprůměr.

• 7.11.2011  14:03
    Čtverec mizení (TV film) (1982)

Televizní detektivka mne pobavila, především díky kvalitnímu obsazení a civilnímu ztvárnění. Třešničkou jsou zejména Hanzlíkovy kouzelnické triky, pro dámy jeho rozhalená košile a taky neurotický Vladyka. Slušných 50%.

• 21.10.2011  23:17
    U mě dobrý (2008)

Po třetím shlédnutí mám naopak tendenci hodnocení zvednout, našel jsem pár nových vtípků a vychytaných detailů a pobavilo mne to možná ještě víc. Takže u mne stále dost dobrý, možná ještě lepší. Starý komentář: Tak jako...ještě pořád "u mě dobrý", pobavilo to, ale 3 hvězdy fakt těsně. Připadalo mi to místy odfláknuté, někdy nedomyšlené scény, překvapivě špatné herecké výkony (nemluvě u neherců). Nicméně připomínky na 90. léta fungovaly a některé scénky potěšily (peepshow a Amway).

• 21.10.2011  23:01
    Alois Nebel (2011)

Na podruhé a v televizi se mi to líbilo kupodivu víc, neměl jsem takové očekávání a i příběh mne nakonec docela zapůsobil. Zvedám na 4*. Možná to vizuální zpracování mne předtím nastavilo na představu akčnosti, která se nedostavila (březen 2015). Mám z tohoto filmu smíšené pocity. Výborná animace (někdy se mi zdálo, že jsou scény poskládané i s fotografiemi předmětů), prokládaná poutavými záběry, skvělá hudba a především vymakané zvuky, které asi vynikly při tomto způsobu ztvárnění filmu...ale příběh se strašně vleče a dlouho se tam nic neděje. Až ke konci se to rozjede, ale na 4 hvězdy to nestačilo. Nejradši bych dal 3,5.

• 3.10.2011  14:54
    Černá karta (TV film) (2005)

Na televizní inscenaci to nebylo úplně špatné, avšak bylo to celkem zdlouhavé a vytváření atmosféry občas nefungovalo. Závěr byl spíše komický, kdy seschlý Brzobohatý zmlátil 30letého mlaďocha a stodvacetikilovou Jitku Smutnou.

• 19.9.2011  15:46
    Opožděná vražda (TV film) (1988)

Na televizní detektivku to bylo velmi slušné, nějaké chybky by se sice našly, ale na druhou stranu tam byly i vtípky, přiměřená stopáž, srandovní opilec mezi podezřelými, Volha VB klouzající na namrzlé vozovce a i herci byli dobří, takže já jsem spokojen.

• 18.9.2011  21:19

Nazval bych to nefukční slátanina. Nasadili do filmu omletou zápletku hledání balíku peněz, nějaké ty tajné služby s policií, nedůvěryhodné postavy a záběry noční Paříže a.... nic z toho nefunguje.

• 13.9.2011  17:37
    Ani svatí, ani andělé (TV film) (2001)

Předtím jsem se díval v TV na nějakou sl. Marplovou, kde byla zápletka neskutečně překombinovaná, celé to bylo přehnaně zamotané, nevěrohodné, umělé. A pak jsem následně mrknul na tento filmeček a nějak jsem se vrátil do reality. Mělo to své mouchy, ale v rámci TV produkce mi to připadalo dost dobré...takové civilní. Takže pod tímto dojmem dávám i čtvrtou*, ale normálně by to aspirovalo u mne na 3*.

• 8.9.2011  09:48

No to byla nuda! Film se hrozně vleče, příběh je nefunkční slátanina a Ilja je totálně špatnej vyšetřovatel. Vydržel jsem to dokoukat do konce jen s vypětím všech sil, protože jsem chtěl vidět záběry ze starého Mostu.

• 25.8.2011  23:49

Velice slušná detektivka, dobře vytvořená atmosféra (odlehlý klášter využitý jako psychiatrická léčebna), skvělí herci (Adamíra je charismatický vyšetřovatel) a také správná délka stopáže (do 1,5 hodiny by měl rozlousknout případ každý pořádný detektiv), takže nakonec jsem dal 4 hvězdy, i když konec je trochu slabší a v konstrukci by se našly nějaké menší chybky.

• 16.8.2011  10:24
    Jana Eyrová (2011)

Velmi dobré, ale český seriál mne nadchnul víc, měl víc prostoru k vytvoření vztahu mezi hlavními postavami. Je to maximálně romantické a zamilované, ale v tom dobrém smyslu. Herci jsou skvělý, atmosféra zvládnutá dobře, žádné extra efekty, ale všechno funguje. Protože jsem již příběh znal z české verze, trošičku jsme se nudil, ale zase to mělo ty pravé anglické reálie.

• 11.8.2011  12:57
    Strach (1963)

Mně se to dost líbilo. Mělo to spád, sehraná dvojice vyšetřovatelů, ukazovali tam i vychytávky a finty z práce kriminalistů (např. jak Brzobohatý vytáhl okamžitě fotku oběti z "polaroidu"), akorát ten motiv byl trochu překombinovanej a přitaženej za vlasy, včetně závěrečného soudního procesu. Do poslední chvíle jsem ale netušil hlavního padoucha, takže odhalení bylo super překvapení.

• 11.8.2011  12:13

Zdlouhavé, nemá to švih, ani napětí. Ani moc nejde o kriminálku, spíše se řeší milostný trojúhelník a generační vztahy. Druhou hvězdu jsem dal za Marušku Rottrovou.

• 9.8.2011  16:31
    Beowulf (2007)

Pro mne je to první pořádný 3D film, co jsem viděl, navíc na Floře v IMAXu. A viděl jsem jich dost, skoro všechno to ale byly vzdělávací dokumenty, které už po 10 minutách začali nudit. Takže jako 3D film to bylo pro mne zábavé, má to fungující děj okořeněný skandinávskou mystikou a některé digitální finty byly fakt povedené, šel bych na to znova.

• 8.8.2011  12:49

Ani napodruhé mně tento film nezaujal. Jsou tam pěkné stavby a občas mystické záběry, ale jinak je to sekání hlav docela nudné a ve většině zbytečné, jen na efekt. Zklamal mě Johnny, který opakuje pořád stejné ksichty (hlavně když mu na obličej vystříkne krev), většinu zápletek mu vyřeší jeho 12-letý pomocník....

1 2 3 4 5 6 následující >>