Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 12 bodů
spitre
Lukáš Daněk
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Pracující
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pád do tmy
(2005)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Smrtelné zlo 2
(1987)
Útěk v řetězech
(1958)
Mulholland Drive
(2001)
Elitní jednotka
(2007)
10 položek a méně
(2006)
Zuřící býk
(1980)
Noční zvířata
(2016)
Joker
(2019)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(16)
JAn
julinkaa10
janajane
fata16
lucieK
republika
Paigik
trebeka
zulou
trej
Langusta87
ZACKOVAXENIE
halberdier
Lukander
NinjaNak
JARDAHONDA