Vakomlok

okres Praha
Mlok s vakem

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 24.5.2017  12:15

Pokud se odprostíte od toho, že je Alien: Covenant součástí legendární série, dostanete celkem slušné sci-fi béčko. Jako prequel slavné série je to ale bída, která dle mého názoru ničí vetřelčí mytologii a je až zbytečně popisná.

• 12.4.2017  20:23
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Televizní dno. O dost horší než Ordinace a to je co říct.

• 15.8.2016  11:16

70%. Překvapivě slušný romantický film a prvky komedie a jednou naprosto pitomou scénou v autě.

• 26.5.2016  09:27

Neškodná zábava, která s knižní předlohou už nemá vůbec nic společného. Alenka je tak trochu sobecká a pro záchranu přítele neváhá ohrozit celý svět. Pokud tohle překousnete, dostanete poměrně slušný rodinný film s pěknými triky a skvělým Sashou Baronem Cohenem.

• 31.3.2016  01:16

Zklamání jak hrom. A to Batman patří mezi mé milované postavy. Ben Affleck Batmana/Bruce Waynea uhrál v klidu, zato Eisenberg byl bohužel nešťastná volba. Superman se navíc za dva filmy charakterově nepohnul ani o píď, jenom pořád fňuká, že ho lidi nemají rádi. Filmu ubližuje pitomá zápletka plná logických lapsů a postav chovajících se jako idioti (Lois Lane!), několik WTF momentů a prázdný symbolismus. Temný vizuál zde nahrazuje spíš tmavý vizuál, kde není nic moc vidět, akčním scénám by místy slušel přehlednější střih. Jestli Justice League zůstane u stejných tvůrců, začínám mít silné obavy.

• 7.2.2016  21:19
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Seriály obyčejně nehodnotím po prvním dílu, tady ale bezpečně vím, že žádný další už nikdy neuvidím. A upřímně si myslím, že kvalita tohohle seriálu nahoru nepůjde.

• 7.1.2016  00:02

I přes hrůzu nahánějící stopáž(tři hodiny je fakt dost) to překvapivě rychle uteklo a ani první takřka čistě konverzační půlka nenudila. Samuel L. Jackson zase jednou vypadá, že ho role baví a Jennifer Jason Leigh jsem do dnešního dne nikde jinde nezaznamenal, každopádně tady byla výborná.

• 10.5.2015  23:25
    DobroDRUH (TV pořad) (2015)

Když jsem viděl tu stupidní bradku hlavního protagonisty, okamžitě jsem věděl, že nic jiného než "odpad" dát nemůžu...

• 2.5.2015  14:07

Moment překvapení a wow efekt 1. dílu už chybí, ale stále je to solidní komiksová zábava. Spousta nových postav překvapivě nevadí, na konci jsem byl až sám překvapený, jak jsem si je za tu chvíli stihl oblíbit. Viděno v 3D, které mi přišlo naprosto zbytečné.

• 25.4.2015  13:00
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Začátek první série je značně nevyrovnaný, naštěstí se pak věci pohnou správným směrem a druhá série už jeden od začátku na plné pecky. Nečekejte nic hlubokého, ale postavy jsou sympatické a příběh se hezky prolíná s marvelovskými filmy, takže pro fanouška komiksů jasná volba :)

• 2.3.2015  21:24
    Go On (TV seriál) (2012)

Strašně mě mrzí, že seriál zařízli po první sérii.

• 25.1.2015  15:05
    John Wick (2014)

Stylový akčňák s přakvapivě zábavným (byť jednoduchým) příběhem, do kterého sedne Keanu Reeves se svým jediným výrazem jako ulitý.

• 29.12.2014  16:01
    TGM: Talkshow Geni a Míši (TV pořad) (2014)

Suchánek a Genzer talkshow prostě neutáhnou a ani jindy vtipný Sokol zde působí dost nevýrazně. Navíc pořad poměrně okatě vykrádá talkshow Jimmyho Fallona.

• 8.11.2014  01:56

Totální béčko, které si je plně vědomo své béčkovitosti. Což je na jednu stranu sympatické, ale film jako takový je pořád stěží koukatelný...

• 15.10.2014  14:35
    Pán času (TV seriál) (2005)

85% Bohužel seriál místy trpí značnou nevyrovnaností jednotlivých epizod, zejména v 1. sérii s Chrisem Ecclestonem. Po pár rozpačitých dílech se vše rozjede a s příchodem Davida Tennanta se seriál v mnohých epizodách blíží genialitě. A když už jsem si říkal, že lepší představitel Doktora být nemůže, přišel Matt Smith. Doctor Who nemusí sednout každému (i v rámci fanoušků žánru), ale když už Vás chytne, jen tak nepustí.

• 31.8.2014  22:48

Strašně nevyrovnaný film, což je škoda, protože MacFarlaneovy humory mi jinak poměrně sedí. A tady je všechno. Od poměrně chytrých vtípků po ty totálně trapné a zbytečné. Navíc se film subjektivně docela vleče.

• 22.8.2014  10:16
    Želvy Ninja (2014)

Lepší, než jsem čekal. Tedy čekal jsem, že to bude blbost, což je, ale ne zas tak moc. Ty želvy furt vypadaj divně, Tříska je hnusnej vyloženě, Trhač vypadá jak transformer skříženej se Silver Samurajem z Wolverina, ale docela to šlape, akce je dobrá a je to díkybohu krátký. Kdyby někdo byl schopnej dát do kupy slušnej scénář a trochu se uklidnit s tím "kůl" designem všeho, dvojka bude dobrá.

• 20.8.2014  00:49

Příjemných, i když těsných, 70 %. Poslední půlhodinka ale ve mně zanechala pocit, že to celé mohlo být o ještě chlup lepší.

• 21.7.2014  01:04

70% V podstatě od začátku tak nějak tušíte, kudy se děj bude ubírat, vyvažují to ale skvělé opičí herecké výkony. Jen jediný moment filmu bych oželel - a to opičáka se dvěma samopaly proskakujícího ohněm na koni. Jinak spokojenost, i když předchozí díl byl o chlup lepší.

• 12.7.2014  22:33

Na komedii moc málo humorné, na pořádné drama zase moc málo... dramatické. Film postrádá pořádnou dějovou linii a pro mě zůstává pouze sledem jednotlivých bizarních epizodek, byť hezky natočeným s dobrou atmosférou.

• 25.6.2014  22:54

A já tomu s chutí těch 5 hvězd dám. Protože tady už dlouho takhle zábavný a debilního scénáře prostý sci-fi nebylo, navíc se spoustou netrapného (to je jest vtipně vtipného) humoru uvnitř!

• 12.6.2014  20:46

Těsně na pomezí 3 a 4 *. Po většinu stopáže super, ale občas začne drhnout tempo a fóry nefungujou tak, jak asi měly...

• 9.6.2014  12:34
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Jako pokus o kulinářskou show totální selhání v čele s nekompetentním Jirkou, na druhou stranu pravděpodobně nejlepší sitcom, jaký kdy na Nově vznikl.

• 16.5.2014  19:03

O chlup lepší a dospělejší než První třída. Příběh je i přes spoustu postav a časových rovin dobře vystavěný a Quicksilver je (u mě naprosto neočekávaně) boží. Myslím, že druhé návštěvě kina se rozhodně bránit nebudu.

• 26.4.2014  20:14

Akční scény jsou super, bohužel výplně mezi nimi fungují o poznání méně. Peter Parker je mimo kostým na facku a přeměna Harryho Osborna působí hrozně uspěchaně. Klidně mohli vystřihnout jednu ukoktanou konverzaci na téma rozejít se/nerozejít, a když už by měli v ruce nůžky, klidně mohli poslat na zem střižny scénu s letadly skoro na konci. 2 a půl hodiny je prostě zbytečně moc. I když jsem nad hodnocením dlouho váhal, vlastně převládají pozitivní pocity. Garfield je sympaťák a Emma Stone je roztomilá až běda, takže nakonec slušné tři hvězdy.

• 14.12.2013  11:01

Šmakova dračí poušť je opět krásný a napínavý výlet do Středozemě, Martin Freeman jako BIlbo je skvělý a jízda v sudech po řece je nadmíru nápaditá, pořád se ale nemůžu zbavit pocitu, že místo tří filmů by mohl být jeden tříhodinový šlapající od začátku do konce. Ale tři miliardy jsou holt víc než jedna, že pane Jacksone? :-)

• 26.11.2013  19:34
    Konzultant (2013)

Škoda, Konzultant mohl být výborně natočený film se skvělým obsazením, který bohužel selhává na totálně nepochopitelné zápletce. Postavy se objevují a pak nenávratně mizí a celý ten pochybný obchod je vysvětlen tak bídně, že se v tom dle mého názoru prostě NEDÁ zorientovat. Co všechno se tam děje a proč, to mi zůstává bohužel záhadou i několik hodin po promítání. Jo a Cameron Diaz celou dobu vypadá... no, divně.

• 2.9.2013  10:59
    Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)

Nemůžu si pomoct, přijde mi to horší jak Ordinace. A to už je co říct.

• 21.6.2013  13:36
    Muž z oceli (2013)

70%. Pro mě fungovala naprostá většina filmu až na finále, kde už těch výbuchů a padajících mrakodrapů a létajících šmouh bylo nějak moc a člověk to pomalu nestíhá sledovat. Paradoxně akční scény, na které jsem se těšil nejvíc, mne bavily ze všeho nejméně. Kevin Costner po dlouhé době potěšil a docela bych mu přál, aby mu Man Of Steel nastartoval comeback.

• 24.5.2013  19:51

Škoda lehce nevýrazného finále a jedné klišovité scény, jinak by to pro mne bylo za plný počet. Současně s hlavním Giacchinovým hudebním motivem mi automaticky nastoupila husí kůže a udržela se prakticky do konce filmu. 90%

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13