Vakomlok

Štěpán Lenk

okres Praha
Mlok s vakem

• 18.4.2010  10:54

Komiksový film po česku. A rozhodně vydařený!

• 18.4.2010  10:52

Miloše Kopeckého mám jako herce strašně rád a nikdy mě nezklamal.

• 18.4.2010  10:51
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Pták uličník na ruský způsob. Ale sranda to je.

• 18.4.2010  10:48
    Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

Neobjektivní komentář: Když já to měl jako malej rád.

• 18.4.2010  10:46

Trochu se stydím, ale já se na pár místech vážně pobavil. Překvapivě zábavná a méně překvapivě ulítlá komedie, která se drží v rámci humoru relativně na úrovni.

• 18.4.2010  10:42
    Striptýz (1996)

Tenhle film pohřbil kariéru Demi Moore. Nedivím se.

• 18.4.2010  10:41

Akční klasika 90. let a zábavný Wesley Snipes jako odbarvený psychopat.

• 18.4.2010  10:40

Bez debat. Rudolf Hrušínský byl vynikající herec a tady to opět potvrdil.

• 18.4.2010  10:37

Vezmeme bandu českejch vidláků a šoupnem je k bandě italskejch vidálků. No...

• 18.4.2010  10:37

No, když pominu celou tu vidláckou estetiku a způsob humoru, tak je tenhle film z celé série jednoznačně nejlepší. Sám od sebe to nikdy nepustím, ale když už to běží v televizi, tak mě to nijak zvlášť neirituje. Všeobecná masová oblíbenost tohoto snímku je mi záhadou, ale to je prostě Česká republika.

• 18.4.2010  10:34

Ta vyžraná loserovská panda byla super.

• 18.4.2010  10:32

Tohle byla chyba. To zaprvé. A zadruhé: proč se to sakra jmenuje Bláznivá střela?!

• 18.4.2010  10:27

Parodie už nejsou, co bývaly. Možná by se mohli tvůrci současných parodií naučit trochu pokoře a učit se u klasik žánru, ale toho se asi nedočkáme. Škoda.

• 18.4.2010  10:24

Poetický a hrozně milý film.

• 18.4.2010  10:19
    Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

"Fryštenský, ty seš takovej vůl! Copak jsi nepoznal, že to je komický převlek?!"

• 18.4.2010  10:16
    Blaník (divadelní záznam) (1997)

Lehce melancholické zpracování české legendy. Humoru je tu až až, i když je převážně konverzačního rázu. To ale ani v nejmenším nevadí a když už dojde k akci, tak stojí za to. Souboj na meče je scéna, která mě naprosto odrovnala, stejně tak scéna mučení. Jednoznačně *****, v českém dramatickém umění špička.

• 18.4.2010  10:10
    Švestka (divadelní záznam) (2001)

Ač mám osobně radši Cimrmanovy hry se Svěrákem, musím uznat, že Ladislav Smoljak se k tématu o stáří a skleróze prostě hodí a zahrané to je velice přesvědčivě a vtipně. Cimrman prostě nezklame.

• 18.4.2010  10:07
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

Tahle hra je pro mě zosobnění scénáristické geniality. Naprosto skvělý Zdeněk Svěrák v roli namyšlené herecké hvězdy a totálního blba zároveň, promyšlené a skvěle načasované gagy, zejména se zvídavým invalidou Jirkou Karáskem, nebo zoufalé se chytání stébla při zapomenutí textu. Mrzí mě akorát, že jsem tuhle hru neviděl na vlastní oči v divadle.

• 18.4.2010  10:00

Na to, jak je výchozí situace pitomá, to jest "vezmeme dva záporáky ze starých hororových sérií a poštvem je proti sobě", je výsledek příjemně komediálně akční s litry krve a úchylného hororu. Jasona jsem nikdy moc v lásce neměl, ale Freddyho jsem v dobách jeho největší slávy miloval, i když jsem se ho bál, takže ***

• 17.4.2010  21:44
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Tohle ne. Sladkobolná limonáda z divokého západu. Všechno vyřešíme a vyléčíme. Tohle pro mě vážně není. Nepopírám, že to své objektivní kvality nepochybně má, ale já nemůžu hodnotit výš.

• 17.4.2010  21:40
    Rowan Atkinson živě (TV film) (1992)

Rowan Atkinson je Pan Herec a hlavně Pan Mimika. Něco tak geniálního jsem už dlouho neviděl.

• 17.4.2010  21:35
    Medicopter 117 (TV seriál) (1998)

Něco jako Doktor z hor s helikoptérou. Pardon, s medikoptérou.

• 17.4.2010  21:34
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Veselý alpský lidumil vyléčí celý svět.

• 17.4.2010  21:32
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

No dobře, prvních pár sérií to ještě docela šlo, ale pak přišlo rádoby americké pozlátko, snaha být cool z každého dílu křičela na všechny strany a rázem se z toho stal totální odpad. Ale dvě hvězdičky za první série si seriál zaslouží.

• 17.4.2010  20:56

Tak Policejní akademie klesla postupem času až do Ruska. No jo, co ale čekat u sedmého dílu série?

• 17.4.2010  20:53

Tohle už je komediální klasika, to Policejní akademii nikdo neodpáře. Spousta skvěle ujetých charakterů a spousta opravdu kvalitní zábavy. A nezapomenutelný G.W. Bailey jako kapitán Harris.

• 17.4.2010  20:13

Ačkoli metal jako hudební žánr nesnáším, film mi docela sednul. Jen je škoda, že první půlka filmu je dějově mnohem zajímavější a rozmanitější. Finále prakticky nikoho nepřekvapí. Bodíkem k dobru je komiksově nadnesená brutalita.

• 17.4.2010  18:42

V první řadě byla chyba tenhle remake vůbec točit. Růžový panter bez Petera Sellerse prostě není Růžový panter. A asi ani nikdy nebude.

• 17.4.2010  16:28
    Logorama (2009)

Vizuálně skvělé, nápadité, vtipné, jen to použití logotoypů mi přijde trochu samoúčelné. Ale na poli krátkých filmů se jedná o mimořádný počin.

• 17.4.2010  16:24

Minimalistický a melancholický kraťas.