Vakomlok

okres Praha
Mlok s vakem

• 22.3.2011  20:20
    Paul (2011)

Paul je především příjemná letní komedie, která je narvaná menšími vtipy a nenápadným pomrkáváním na fandu sci-fi. Cameo Sigourney Weaver potěší a čím větším jste fanouškem sci-fi, tím víc se vám bude Paul líbit. A především ukazuje sprostého a absolutně servítky si nebrajícího mimozemšťana, kterého si zamilujete!

• 21.3.2011  20:48

Tak poetický a nevinný film jsem neviděl už dlouho. Nejlepší na tom je, že ačkoli se na plátně neodehrává žádná vyloženě vtipná scéna, člověk se od začátku do konce musí usmívat. Což se ještě stupňuje pokaždé, kdy se objeví nějaká Miyazakiho příšerka. Pro mě za pět *

• 20.3.2011  18:24
    Barrandovský videostop (TV pořad) (2011)

Jan Rosák nestárne! Jan Rosák je videostop!

• 18.3.2011  19:31

Jen ústřední písnička už mi za těch 20 let leze krkem... :-)

• 17.3.2011  18:40

Roztomile naivní film plný krásných kulis a budoucího Batmana Adama Westa.

• 16.3.2011  13:45
    Měsíční svit (TV seriál) (1985)

Bruce Willis má vlasy!

• 16.3.2011  13:44
    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005)

Sem tam se vyskytne opravdu nadprůměrný díl, který vážně stojí za to. Všechno ovšem stojí a padá s "charismatem" záporáka.

• 16.3.2011  13:33
    Diagnóza vražda (TV seriál) (1993)

Nikdy mě to nebavilo.

• 16.3.2011  13:32
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

To lepší, co vzniklo v osmdesátkách. Oddechovka na líné odpoledne. Ale Anděla Lansbury mě vizuálně děsí.

• 16.3.2011  13:29
    Will a Grace (TV seriál) (1998)

70%

• 16.3.2011  13:21
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

No, pár prvních dílů možná ještě šlo, pak se to ale zvrhlo v nechtěnou komedii, kde se Chuck tak strašně snaží zvednout si ego a dokazuje si, že je pořád ještě drsňák. Ten největší. A strašně mě vytáčí všechny vedlejší postavičky, které mají být vtipné, popřípadě nešetří moudrostí. Ty jsou na zabití.

• 15.3.2011  23:49

Je z toho hodně cítit nostalgie. Stesk po starých dílech, touha po celovečerním filmu a taky únava posádky z nekonečného cestování vesmírem. Téměř po deseti letech vznikly tři nové značně melancholické díly, které pravověrného fanouška Červeného trpaslíka nejspíše zklamou a ti, kteří neviděli Blade Runner, se nechytnou. Tento rok by měla vzniknout nová série, jsem zvědavý, jestli bude pokračovat v atmosféře Back To Earth, nebo se přiblíží původním sériím.

• 10.3.2011  01:11
    Loď lásky (TV seriál) (1998)

A mé jubilejní hodnocení č. 800. patří kardinální blbosti jménem Loď lásky. Poutavý příběh plný pitomých postav, jedné velké lodi a romantiky a zrady a lásky a romantické lásky a... jednoho ráhna. Asi.

• 10.3.2011  01:08
    Příběhy ze záhrobí (TV seriál) (1989)

Já se fakt bál...

• 10.3.2011  00:59
    Tak jde čas (TV seriál) (1965)

Pamatuju si jeden díl, ze kterého jsem měl jako dítě vyloženě hrůzu. Byl tam nějakej chlápek s písmenama vyřezanejma do obličeje a pak ženská posedlá ďáblem...Nebo to bylo víc dílů, co se mi slilo dohromady? Čert ví, ale zjišťovat to nebudu. Přes 40 let trvající odpad. Neuvěřitelný.

• 10.3.2011  00:45
    Yago, syn džungle (TV seriál) (2001)

Vemte hlavního lamače srdcí divokého anděla, hoďte ho do džungle, přidejte trochu Tarzan fýlingu a vyjde vám rozkošná argentinská telenovela.

• 10.3.2011  00:43
    Labyrinty vášně (TV seriál) (1999)

Líbí se mi, jak Leticia Calderón hrála asi v třiceti telenovelách a žádná se nevyškrábala v hodnocení nad 30%. Co k tomu říct? Nepomohl by lepší účes?

• 10.3.2011  00:37
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Podle paměti jsem tomu chtěl dát jednu hvězdičku, ale pak mi to nedalo a pustil jsem si jeden díl, abych byl objektivní. Odpad it is.

• 10.3.2011  00:34
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Nána v zeleném chodí kolem vodopádů a zoufale předstírá, že je slepá. A pak se zamiluje. A provalí se, že není chudá, ale bohatá. A pak se zamiluje. A pak jde na operaci a zoufale předstírá překvapení z toho, že zase vidí. Jediná hvězdička je za Gracielu, nebo jak se jmenovala, ta se mi kdysi líbila.

• 10.3.2011  00:31
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

To je tak strašně špatný, až je to geniální komedie. Ve všem ostatním bohužel šeredně selhává.

• 9.3.2011  18:58

Star Wars od Disneyho :-) Straaaašně nabušený vizuál, který ruku v ruce se soundtrackem od Daft Punk dělá celý film. Místy jsem se ovšem skoro až nudil a dodělalo mě závěrečné "pojď, ukážu Ti východ slunce". Nechci tím říct, že by byl Tron: Legacy špatný film, ale... Už jsem říkal, že je to audiovizuální bomba?

• 7.3.2011  23:54
    Megamysl (2010)

"Au, moje obří modrá hlava!" Upřímně jsem se bavil od začátku do konce, supr hlášky, i vážnější rovina filmu fungovala a na konci jsem byl dojat, co víc chtít od animáku? "Určitě umřeme."

• 7.3.2011  21:40
    Kalifornské rozinky (TV seriál) (1989)

To je prostě moje dětství. Nostalgii neumlátíš. Ačkoli podle Kalifornských rozinek se teď moje dětství objektivně zdá pěkně stupidní. :-)

• 7.3.2011  21:16

Slušný animák mapující vznik současné JLA odehrávající se v 60. letech s vynikající retro stylizací, místy otravnými problesky patosu a patriotismu a epickou závěrečnou bitvou s megagigaultraničitelem a dinosaury. Zní to šíleně? Všechno to ale překvapivě funguje a poválečný politický nádech dodává fajn atmosféru. 70% procent a vážně uvažuji, že hodnocení zvednu na 4*. Uvidíme časem...

• 4.3.2011  23:18

Právě jsem zjistil, že film režíroval Spock! Ze tří jsou najednou jasné čtyři hvězdičky, bez debat!

• 4.3.2011  23:16
    Las Vegas: Kasino (TV seriál) (2003)

Ale tak jo. Když člověk nemá co dělat a má chuť se válet, tak je to to pravé a ani to není stupidní. Možná jen občas. Maličko.

• 4.3.2011  23:14

Jsem příjemně překvapen. Zajímavá detektivka, navíc jsem po dlouhé době zase v něčem viděl Toma Sellecka (a dobrého).

• 4.3.2011  10:29
    Cosby Show (TV seriál) (1984)

Víceméně průměrný sitcom se sympatickými herci a skvělým Billem Cosbym a několika geniálními momenty, které tvoří příjemně oddechový seriál.

• 4.3.2011  10:24
    Fresh Prince (TV seriál) (1990)

Will Smith by si měl zase nechat narůst ten účes!

• 1.3.2011  13:06
    Na vlásku (2010)