Vakomlok

Vakomlok

Štěpán Lenk

okres Praha
Mlok s vakem


8 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Po všech čtyřech sériích (tedy s plným vědomím toho, co všechno se může zvrtnout) a s nulovou znalostí chemie mám stejně nutkání si koupit přívěs a prožít si celý tenhle seriál naživo. Výborně napsané postavy (nejvíc mi utkvěli sympaťák DEA agent-švagr Hank a stoicky klidný psychopat Gus) a zamotaný děj Vás přikovou k počítači/televizi a nepustí Vás, než bude konec.

 • poster

  Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

 • poster

  Black Books (TV seriál) (2000)

  Jednou bych chtěl vlastnit malé knihkupectví a pít a kouřit a křičet a urážet své zákazníky a terorizovat svého poskoka jako Bernard Black.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Kdo by tušil, že dělat si srandu z geeků a fyziky v jednom seriálu může být tak zábavné? Já to ze začátku taky netušil a po čtyřech sériích a v průběhu páté zvedám na pět hvězdiček. Bazinga!

 • poster

  Kovboj Bebop: Lovec odměn (TV seriál) (1998)

  Spike Spiegel je flegmatický dlouhán, který se svým parťákem Jetem putuje galaxií, chytají zločince na útěku a inkasují odměny. Bohužel mají trochu smůlu a minimálně polovina odměny jde na opravy lodi nebo škody vzniklé při samotném "lovu". To zní trochu tuctově, že? Není. Cowboy Bebop se ubírá pomalý tempem a má velmi, velmi zvláštní atmosféru. Mix divokého západu a retro sci-fi udělátek, vesmírných lodí, noir detektivky, jemného humoru a jazzu v pozadí je naprosto ojedinělý a funguje perfektně. Každá Spikeova oběť je navíc jedinečně napsaná a zapamatovatelná a dokáže vyvolat silné emoce, nehledě na samotný závěr, kdy jsem skoro dvě hodiny nemohl mluvit a měl jsem na kahánku. Mně osobně sednul Cowboy jak ulitý a jak tak píšu tyhle řádky, asi se na něj v blízké době zase podívám.

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

 • poster

  Status: Nežádoucí (TV seriál) (2007)

 • poster

  Griffinovi (TV seriál) (1999)

 • poster

  Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

  Pět hvězdiček bez debat. Ujeté, mnohdy za hranicí dobrého vkusu, nekorektní, pestrá škála bizarních postav (od arogantního flákače - idiota po střelenou senilní sousedku až k mírně zastydlému, přehnaně fixovanému poskokovi), a momentů - prostě zaručená zábava. Jestli máte rádi britský humor, tohle si dle mého názoru zamilujete. Druhá série ještě o chlup lepší, než první.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace