darek kartac

darek kartac


Řešim věci okolo svýho života.

21 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 2.11.2010
  Birdman
  (herec)

  Bryan Williams jehož umělecké jméno je Birdman se narodil patnáctého února 1969 v Louisianě. Je spoluzakladatelem nahrávacího studia Cash Money, které založil společně z raperem Lil Waynem. Jeho dlouhá cesta začala na ulici, kde začínal se svými prvními písněmi. V roce 1991 zakládá nahrávací studio Cash Money a o dva roky poté… (více)

  • 15.4.2010
  Lukáš Bech
  (herec)

  Lukáš Bech se narodil 27. listopadu 1972 v Praze. Už v pouhých pěti letech si jeho talentu všimla Věra Chytilová. Ihned ho obsadila do filmu PANELSTORY ANEB JAK SE RODÍ SÍDLIŠTĚ (1979). Role mu velice sedla a bylo jasné že nebude jeho jediná.

  Poté byl dosazován do dětských filmů a pohádek. Mezi jeho asi nejznámější role patřily… (více)

  • 15.4.2010
  Ondřej Brousek
  (skladatel)

  Ondřej Brousek se narodil 28.3. 1981 v Praze v rozsáhlé herecké rodině Brousků. Otakar Brousek ml., který studoval na pražské konzervatoři s hudebně-dramatickým zaměřením je jeho otcem. Ondřeje Brouska už od dětství lákala hudba. Jeho sen se mu ale nesplnil. Od hudby ho odradilo tvrdé cvičení.

  Jeho cíl byl teď jednoznačný, bylo… (více)

  • 15.4.2010
  Vladimír Škultéty
  (herec)

  Vladimír Škultéty se narodil 25. prosince 1981 v Praze. K herectví se začal dostávat ve svých patnácti letech. Jeho první role byla v seriálu KDE PADAJÍ HVĚZDY (1996). I přesto viděl svou budoucnost jako režisér či scénárista, ale hraní se nebránil.

  V roce 1998 se dobře prezentoval v kultovním krátkém filmu Štěpána Kopřivy a… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace