Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

To se fakt zoufale nepovedlo. Navíc, předloha kdysi nasadila laťku velmi vysoko.

Tísňové volání (2018)

Famózní “oneman” dialogovka. To se musí vidět (a hlavně slyšet). Pár nelogičností pro tentokrát vem čert.

Konfident (2011)

Jeden z nejlepších “normalizačních” filmů..

Já, Simon (2018)

Nenáročná teenage pohodovka, která namísto “fekálního humoru” řeší citlivá lidská témata. Bohužel ji strhává poněkud patetický konec. Celkově palec nahoru

Pod jedním stromem (2017)

Jestli si takhle Inlanďané představují komedii, tak bych docela (ne)rád viděl horor. :)

Dukla 61 (2018) (TV film)

Až na pár drobností velmi povedené.! Bez patosu a dalších zbytečností, tak typických, pro "zámořské" katastrofické filmy. Vytknul bych snad jen Taclíkovu "Ostravštinu", ta mohla být lepší a prostý fakt, že jsme film nemohli vidět v kině.

Mamon (2015) (seriál)

Mysteriózní kriminálka na začátku se zvrhne v akčňárnu v posledních dvou dílech - zbytečně. Jinak fajn, klasické HBO

Stranger Things (2016) (seriál)

Začíná to jako fajn tajemno lekací rodinná horovka a později v dalších sezónách, když už není moment překvapení nastoupí parádní komediálně akční jízda tunou dobových odkazů a narážek.  (Vetřelci Terminátor)

Single Lady (2017) (seriál)

:)))) Co to je?? Ještě že je ta věčně vyfetovaná a následně "oprcaná" ženská jen v televizi... Možná nějaký pokus Český "Californication" 50%