DapaCz

okres Praha
...jsem kdo jsem :)

<< předchozí 1 2 3
    • 3.12.2018  21:19

První polovina filmu mě držela celkem v napětí a pak už to šlo jen z kopce... veliké zklamání.

• 12.10.2018  16:15

Mark Dacascos a jeho Capoeira. Krásná hudba, která mi do dnes v hlavě zní. Rok 1993 byl i rok, kdy jsem se tomuto umění věnoval a film má pro mě tedy vyšší citovou hodnotu. Jednoduchý snímek u kterého nemusíte přemýšlet a i po mnoha letech stále má své kouzlo.

• 19.10.2017  22:08
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Bezkonkurenčně nejlepší seriál, co jsem doposud viděl. Herecký výkon hlavně El je geniální.

• 13.6.2017  22:12

Stručně. Po SG1 a Atlantis konečně vyšší level. Robert Carlyle se zhostil sve role na vybornou a za me... Klobouk dolu.

• 2.11.2014  15:34
    Lucy (2014)

Mám jen jednu otázku... jak veliká - kapacitně - byla ta flashka na konci (?) Průměrný snímek Luca Bessona. Použil v tomto snímku v rychlém sestřihu mnoho videí z youtube, což svědčí o tom, že i on si rád zaserfuje. Škoda, že nežije Albert Einstein... zajímalo by mě pak, kolik by od dal tomuto snímku hvězdiček.

• 14.10.2014  00:28
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Jako milovník fyziky a taktéž gamesník musím konstatovat, že je toto moje krevní skupina. Skutečná zábava, která neomrzí.

• 7.4.2014  00:15

Bál jsem se na mkonci, že to tam řekne - astala vista - a díky bohu neřekl :) Rocky a Terminátor se třeba setkají i v ringu... sem zvědav, čím nás pánové ještě překvapí.

• 7.4.2014  00:10

Už mi jen chybělo na konci na jatkách, aby to ta prdelatá krasavice (ze které mám větší požitek, jak z té motorové pily) vyhodíla celé do vzduchu... krásné plameny v pozadí a ona běžící ku mně... to by byl správnej amerikánskej biják. Dvě hvězdy za tu prdel a pár drobností, které netřeba ani vypisovat.

• 5.4.2014  18:11

Tak nakonec první díl byl pouhé intro. Tohle prostě Hollywood neumí... ten se snaží podobné snímky opepřit inteligencí, aby intelektuálové zvedli palec nahorů... Tom Six se s tím prostě nxsere. Parádní !

• 5.4.2014  16:00

Excelentní úchylárna... Konečně něco extra ujetého !

• 16.2.2014  22:40

Po shlednutí snímku KICK-ASS jsem si řekl, že musím projet filmografii Matthewa Vaughna... Nakonec i tento snímek mile překvapil.

• 16.2.2014  19:53
    Sunshine (2007)

4* za film a tu pátou za impozantní hudebnéí doprovod. Jak jsem se již přesvědřil, na co sáhne JOHN MURPHY, tam je o zážitek postaráno... naschvál porovnejte hudbu z tohoto velkolepého snímku s filmem KICK-ASS... nejsem měkota, ale tam mě John Murphy dostal do kolen.

• 13.2.2014  00:44

SciFi... pořád jsem čekal na ty mimozemšťany, až to tam rozstřílí a ta holka s tím klukem na obalu dvd zachrání tuhle planetu před jistou zhoubou ve světle světového míru a pleskající americkou vlajkou za zadkem... a ono nic... Místo toho skvělá podívaná, která mě donutila k zamyšlení a tak večeře kterou si rád dávám k béčkovejm filmům u závěrečných titulků byla již studená a nepoživatelná. Vřele tento snímek doporučuji a myslím si že náročného diváka neurazí, ba naopak nadchne... Více takových snímků a začnu večeřet před nimi :)

• 4.2.2014  22:27
    Ip Man 2 (2010)

Wing Chun a smrtelné klínové údery Donnie Yena... na to můžu koukat pořád. Sammo Hung... čím je starší, tím je lepší. Jsem rád, že kromě režírování se i nadále ještě věnuje herectví. Je to poklad "pekingské opery". Jediné co filmu vytknu je... NECHÁPU, proč boxér v závěrečném souboji měl na rukou boxérky... tohle musí vrtat hlavou i neznalci bojových sportů. Nebo snad bez boxérek by na plátně onen boxér nebyl boxérem ???

• 30.12.2013  23:47

I přesto, že i on už používá dvojníka, je dobrý.

• 30.12.2013  10:05
    Elysium (2013)

Jedno z nejlepších scifi co jsem viděl.

• 20.12.2013  00:53
    Gravitace (2013)

Čekal jsem originální příběh. Nuda a nereálný zhluk nešťastných náhod. Emoce vyumělkované. Prop mě zklamání roku.

• 17.12.2013  14:01

Ti vědátoři... je vůbec možné ještě dnes vymyslet něco tak stupidního? Pár technických vymožeností mě zaujalo, tak to do odpadu nehodím.

• 6.12.2013  14:14
    Doblba! (2005)

Konečně něco českého u čeho jsem se opravdu zasmál !!!

• 19.10.2013  22:07

Starší ročníky pamatují dobu, kdy tohle k nám přišlo na VHS... melancholická vzpomínka na dobu, kdy tohle frčelo.

• 19.10.2013  01:13

Zábavná rodinná komedie. Chow je zábavný a dokonce i emoční scéna se mu tady povedla. Taková šílenost. Chvíli se člověk směje, pak by měl brečet a hned se zase smát. Snad Chow přinese melu, nebo shaolin II... to bych od něj rád.

• 11.9.2013  08:42
    Postřižiny (1980)

Nic extra, ale Hrušínský je pan herec.

• 10.9.2013  17:57
    Kick-Ass 2 (2013)

Co dodat... doufám, že bude i třetí díl.

• 30.8.2013  01:28
    Kick-Ass (2010)

Geniální dílo. Silné emoce!!!

• 20.8.2013  01:04
    Nevědomí (2013)

Olga Kurylenko mi tam neseděla, jinak bych dal za 5

• 19.8.2013  00:41
    Hunger Games (2012)

Vysoce kvalitní snímek a parádní herecký výkon.

• 5.8.2013  20:41
    Máj (2008)

Ukázka toho, že vše je možné... Moje učitelka literatury by se z toho obracela v hrobě... kdyby tam už byla... Kbyby z toho udělali porno, dokoukal bych to až do konce :)

• 23.7.2013  00:35

90minut na dnení dobu je opradvdu málo. Kvalitní herecký výkon... konec to ale zazdil, takže jedna hvězda dolu na tři.

• 22.7.2013  11:12
    Van Helsing (2004)

Jako beckova zalezitost, neboli film na pozadi v dobe obeda je to dobre.

• 16.7.2013  02:40

Ta věc - to dítě - ta animace... připadalo mi to, jakoby bulharký Cinemotion vytvořil nekoordinovanou postavu a poté podle výsledku jejího chování na obrazovce naší telky dodělávali k ní nějaký děj, aby se hodil k těm pohybům, co vytváří. ten konec (divím se, že až tak daleko jsem se dostal) ten mě teda dostal... Připadalo mi to jako ta nejlacinější divadelní hra amatérských nadšenců... dojem: jakoby režisér řekl... už mě to nebaví, hoďme tam rychle nějaký konec a jdeme to prodat. Jednu hvězdičku dávám za pěknou herečku a toho slizouna. Herci nebyli až tak mizerní, jen by potřebovali lepí vedení a jiný scénář. Jestli to takhle ale půjde dál s D&D, tak počítám, že čtvrtému dílu se snad už radši i vyhnu.

<< předchozí 1 2 3