zahron

kytičky, plot, domeček

<< předchozí 1 2
    • 26.6.2013  01:16
    Girls (TV seriál) (2012)

Je to nudné, stupidní, místy až nechutné.

• 21.5.2013  23:45

Příznávám se, tak šílenou prdel jsem nezažil už hodně dlouho, tohleto je fakt boží a nedoceněnej kousek ze všeho nejvíc mě rozsekává ten soundtrack z brzkých devadesátek, kterej je šitej na míru parodii. Jako bonus mladá Isla. Musím pochválit dabing, kterej je fakt dobrej.

• 1.2.2013  13:27
    Zkažená siesta (amatérský film) (2012)

Přesná stopáž na danný skeč, klasický němý humor který pobavil a trefná kamera s dávkou profesionality :-))

• 2.12.2012  01:38

Tak trochu vánoční guildy pleasure, která (ať se na ni snažím sebevíc nemyslet) je každý rok stejně dobrá.

• 23.9.2012  02:04

" ... jdem si zasurfovat, vole ! "

• 3.9.2012  12:13
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

The Elders of the Internet !

• 1.8.2012  22:46
    Polski film (2012)

"Ty prostě čuráka nehraješ ! Ty jseš čurákem - běháš jako čurák, vypadáš jako čurák, chováš se jako čurák."

• 8.7.2012  00:48

"Jak jsi poznal že je to nacistka ? " - Mluvila ze spaní !

• 1.7.2012  01:16

Do očí bijící stupidita s příběhem který by mě zabral vymyslet 1 den. Postavy jak přes kopírák z ostatních béčkových akčních filmů. Pořád se tam utíká, jezdí autem a vyhrožuje se tím že někdo někomu smaže čas. Proč tam jako vůbec byl ten zloděj ? Proč se Cillian Murphy choval jako totální dement a proč vůbec doprdele ten film postrádá základní logiku ? ( Matematika : měl 100 - auto 57 - vstup 100 - sázka 400 ? )

• 29.6.2012  21:33

"Co vy to tady tancovali za dupáka ?? Všechny stromy na maděru !!"

• 11.6.2012  01:31
    Prometheus (2012)

Dle mého je to jasné .. Kdo hledal odpovědi, ten je nenašel, kdo hledal sci-fi - našel, přesně to co chtěl. Ve své podstatě jsem odešel z kina a měl jsem ještě víc otázek než na začátku - no ale jednu věc musím Scottovi uznat - překvapil mě. To se stává jen málokdy když jdu z kina. Perfektní atmosféra se svojí vlastní malinkatou filmovou mytologií, která je krytá mohutánským obrem zvaným "Vetřelec".

• 6.6.2012  01:09
    Pomsta (TV seriál) (2011)

Emyly a její coldface funguje dokonale .. nechává mě naprosto chladným. Seriál má rozhodně velkou tendenci sjíždět z vyhraněných kolejí, ale zas tak velké překvapení to není. Opravdové emoce se dostaví někdy po půlce série, ale i tak musíte sami sebe přesvědčovat že je ta holka úplně nahraná. Alex Dumas se musí votáčet v hrobě.

• 6.6.2012  00:51
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Mylý denýčku dneska jsem omylem zakopl o dřevěnej kolík, zkouším se tomu nesmát ale něják to nefunguje - jsem totiž upír a nemůžu plakat. Mylý denýčku dneska jsem si vzala do hlavy že má postava bude po celý dnešní díl blábolit samé nesmysly. Mylý denýčku jsem feťák. Mylý denýčku jsem čarodějnice, protože jsem černá.

• 6.6.2012  00:46
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Čekal jsem pořádnou řezničinu na kterou se bude moct člověk s radostí dívat ... dostal jsem řezničinu a jako bonus nějáký pokleslý dialogy o tom jak těžký to život vlastně gladiátoři měli. Pod taktovkou zoufalého scénaře, reklamy na kečup a trojek Xeny si Spartakus brázdí vody výsluní ... Tohle já jim ale vážně nežeru. 3 hvězdy.

• 20.5.2012  01:43
    Eurotrip (2004)

Scotty doesnt know ... a já se válím smíchy, přitom celý film sám o sobě má na pohled velmi průhlednou a primitivní zápletku, ale jednotlivé gagy bojují samy za sebe a to se mi líbí protože bojují tvrdě a funguje to !

• 3.5.2012  23:58

Začalo to jak jsem čekal, pokračovalo to přesně tak jak jsem čekal, a ještě k tomu to skončilo přesně tak jak jsem čekal. Evidentně je to stavěné pro lidi, kteří chtějí vypnout mozek a užívat jen obrázky. Nic pro mě.

• 30.4.2012  16:26
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Některá švanda je moc upjatá a jde vidět že tvůrci asi hodně tlačí na pilu, ale to nemění nic na tom, že se člověk nemůže smát. Max je postava, ke které přilnete hned na začátku - její důvtip a naprostá otevřenost asi přilne ke každému. O to víc si vychutnávám bloncku, která má prostě opak a připomíná mě hodně vycvičenou inteligentní mini-opičku, což je príma a to jsem ještě zapoměl zmínit Oldu a jeho sexistické narážky na cokoliv co se hýbe a má to prsa :-))

• 26.4.2012  01:41
    Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

Je to děsně srandovní a uvolňující, Rachel Bilson je tak strašně malá, že si ani nevšimnu že nosí pořád kraťasy, je tak strašně malá, že jí ani tak docela nevěřím že je doktorka ale, když řve na na dvou-metrového hráče amerického fotbalu tak se nejde prostě nesmát. Zoe Hartová je tak šáhlá, že nadělá víc škody než užitku - tak jo, asi jsem se stal oficiálně cílová skupina CW. Jediné co mě sere do morku kosti je neustále hrající hudba jako kdyby někdo furt dokola pouštěl ty samé Glee "songy" z oné maturitní noci kdy McLovin sbalil holku.

• 14.4.2012  01:16
    Modrý samet (1986)

"It's a strange world, isn´t it?"

• 13.4.2012  16:12
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Před několika lety začala Česká Televize vysílat Červeného Trpaslíku na druhém kanálu, tehdy jsem byl malej jarda, který vůbec nevěděl o co jde, ale stačil mě jeden díl a hned mě to začlo bavit. Jakmile jsem zjistil že těch dílů je víc - šlo to ráz na ráz. Asi tady nemusím říkat a opakovat se, že Červený Trpaslík je kult, který ovládl většinu líných lidí na kulaté věci jménem planeta Země. To co my považujeme jako naši slabost v Červeném Trpaslíkovi to maji postavy jako svoji hlavní přednost (každý je podobný Listerovi nejméně z 50%). Dneska si již nedovedu představit život bez trpaslíka - to bych byl jen chrchel plovoucí v toaletní míse života.

• 12.4.2012  01:02

Východní Přísliby jsou jako rostlina, která roste z jednoho jediného syrového a brutálního jádra. Jádro je pevné a na pohled celkem velké - ovšem kolem jádra filmu se vypínají ještě další výhonky, které bych nejradějí osekal pryč. Holt k dokonalosti stačí jen maličkosti ... Ale co na plat, Viggo Mortensen je prostě skvělej.

• 26.3.2012  23:53

Ultimátní krvavá řezničina u které musíte mít mozek prostě vypnutý - no a potom stačí jen když si povytáhnete trenky, stoupnete si do pozoru a zakričíte : THIS IS SPARTA ! Stříííík ! Cááák ! Lena Headey ! Střííík ! Cááák ! No prostě vizuální orgie :-)) 75,5%

• 21.3.2012  01:12
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Maybe im a liar, but im not a cheater! Maybe im a cheater, but im not a lesbian! Now she going to make a "Disney Face". Haa Gayyyyy. Now you owe me 200 energocubes. Period Faerie. Kiss from a Rose ! Christina Reachy ! No prostě mě uplně zchangovali !

• 10.3.2012  01:20

Tahle pohádka je nejoriginálnější ze všech od frňákovníku až po chyták jmen "Pankrác, Servác a Bimbác" přes cedulku " Cizinec není našinec" až po naprosto parodického ministra Informací :-)) "No prosim, už je až v Rakousku !!"

• 23.2.2012  00:38

Neznám žádný Klub Rváčů, pane !

• 21.2.2012  00:17
    Až na krev (2007)

Daniel Day-Lewis a jeho dvou a půl hodinové monstrózní ropné sólo. "Oil" je rozhodně jedna z nejzajímavějších knih od Sinclaira. P.T.Anderson si zaslouží minimálně jednu ropnou věž za tenhle film, precizní práce s kamenou kamerou a melodií ropy.

• 18.2.2012  01:30
    Zombieland (2009)

Druhé zhlédnutí naprosto rozhodlo ... tohle zaslouží ocenit, neuvěřitelná hovadina co má smysl pro humor a koule na všechny ty potoky krve.

• 30.1.2012  01:10
    Chuck (TV seriál) (2007)

Chucka sleduju už čtvrtým rokem a jsem strašně rád že jsem ho mohl sledovat, protože díky té klasické Chuckovské zábavě jsem se vždy měl čemu smát. V průběhu se dalo sledovat klasické seriálové rozpoložení od dobrých dílů až po ty špatné ( naštestí jich nebylo hodně ), herecké camea jsem si užíval absolutně na plný čáře. Finále bylo naprosto nemilosrdné a krutě zaútočilo na moje citové hranice :-D jsem rád že jsem neodolal ! Jeffster ROCKS !

• 18.1.2012  01:06
    50/50 (2011)

just fifty/fifty, just 5/5.

• 20.12.2011  23:47
    Galaxy Quest (1999)

Smíchy se válím a říkám si - "Při Greptrovu kladivu to je ale film". Film si nebere naprosto žádné servítky a ze Star-Treku si udělal hajzlbábu na hlaváku. Nezapomenutelný výraz Alana Rickmana, který se tváří jako kdyby snědl dvě kila citrónů mě dostává do kolen a samoparodující postava Sigourney Weaver (která se s tím nakonci už vůbec nesere a rovnou běhá v podprsence) je naprosto perfektní. Nemám co dodat - prostě plná palba a šmitec ;-)

<< předchozí 1 2