Láska nebeská (2003)

Tak trochu vánoční guildy pleasure, která (ať se na ni snažím sebevíc nemyslet) je každý rok stejně dobrá.

Ajťáci (2006) (seriál)

The Elders of the Internet !

Lotrando a Zubejda (1996)

"Co vy to tady tancovali za dupáka ?? Všechny stromy na maděru !!"

Modrý samet (1986)

"It's a strange world, isn´t it?"

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Před několika lety začala Česká Televize vysílat Červeného Trpaslíku na druhém kanálu, tehdy jsem byl malej jarda, který vůbec nevěděl o co jde, ale stačil mě jeden díl a hned mě to začlo bavit. Jakmile jsem zjistil že těch dílů je víc - šlo to ráz na ráz. Asi tady nemusím říkat a opakovat se, že Červený Trpaslík je kult, který ovládl většinu líných lidí na kulaté věci jménem planeta Země. To co my považujeme jako naši slabost v Červeném Trpaslíkovi to maji postavy jako svoji hlavní přednost (každý je podobný Listerovi nejméně z 50%). Dneska si již nedovedu představit život bez trpaslíka - to bych byl jen chrchel plovoucí v toaletní míse života.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Maybe im a liar, but im not a cheater! Maybe im a cheater, but im not a lesbian! Now she going to make a "Disney Face". Haa Gayyyyy. Now you owe me 200 energocubes. Period Faerie. Kiss from a Rose ! Christina Reachy ! No prostě mě uplně zchangovali !

Tři veteráni (1983)

Tahle pohádka je nejoriginálnější ze všech od frňákovníku až po chyták jmen "Pankrác, Servác a Bimbác" přes cedulku " Cizinec není našinec" až po naprosto parodického ministra Informací :-)) "No prosim, už je až v Rakousku !!"

Klub rváčů (1999)

Neznám žádný Klub Rváčů, pane !