oskiii

oskiii

Česko

• 10.12.2017  21:08

Tvůrci si zřejmě řekli, že zkusí vytřískat maximum z něčeho, co bylo populární před čtvrtstoletím. Výsledkem je nuda, šedá polodepresivní nuda.

• 10.4.2014  17:16
    Souboj národů (TV pořad) (2014)

Tak tohle je ultra těžký průser.

• 12.9.2015  10:34
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Jak by řekla ceckatá indiánka Pohlreich....." to je prachsprostej shit"

• 18.2.2017  01:12

Výborný dokument. Popíračům, kteří překrucují dějiny, musí praskat cévky o 106. Výborně zpracovány a objektivní dokument o našich osvoboditelích.

• 27.9.2020  19:07

Nemůžu si pomoct....ale tohle mě absolutně neoslovilo. Nekonečná hodina a půl...

• 29.4.2017  18:23
    Spider-Man 3 (2007)

Srankoidní závěr. Hlavně ten "přímý přenos". Vrchol emerického hrdinství.

• 3.11.2013  11:45
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Skvělý animovaný seriál.Pro mě osobně číslo 1.Mr.Krabs a Sépiák jsou neskuteční střelci :D

• 15.2.2015  12:43

Po shlédnutí jsem nabyl dojmu, že tohle patří spíše na DVD. Spongeboba žeru, je to vynikající kreslený seriál (ne-li nejlepší), ale tento počin je zklamáním. Trailer lákal na super jízdu a netradiční zpracování Spongeboba. Realita byla jiná... super bylo posledních 15-20 minut. Ten kreslený začátek byl zbytečně natahovaný a nezáživný. A to tak, že se i děcka začaly nudit... a to je co říct. Tvůrci mohli celý tento snímek nacpat do 30i minutové epizody. A co se dabingu týče.... proč Patrika nedaboval Tomáš Racek??? Seriál 5*... tohle 3*.

• 25.10.2015  19:59
    StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006)

Celebrity tančí před dalšími celebritami a ovce u TV posílají SMS. K tomu všemu nudný Eben - modla milovníků tzv. "inteligentního" humoru. Naprosto zbytečný pořad.

• 28.12.2016  21:12

TOP

• 11.10.2015  19:04
    SuperStar 2015 (TV pořad) (2015)

Tuctové vytí na měsíc a mektání. Do toho falešné emoce ženské části poroty. Těm co vypadli se zhroutil svět - nebudou mít své CD jako bonus k pracímu prášku. Divím se, že se to Nově ještě vyplatí.

• 19.5.2018  09:33
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Shlédnuto cca 15 minut a...je to prostě pořád stejná PP sračka. Vyčpělý Mareš, neskutečně otravný hlas Švarce a rádoby vtipné medailonky a prostřihy že života soutěžících. Takhle plýtvat nedělním primetimem...to je trestuhodné.

• 8.2.2020  11:52
    Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (TV pořad) (2020)

Jasně...za 24 hodin napraví pověst restaurace a všichni jsou šťastní. Tehle trapné komedii někdo věří? Don Cecek udělá pro prachy cokoliv...od reklamy řetězcům, které kritizoval, přes teleshopping, vystupování v estrádách až po návrat do pořadu, který jej nebavil. Prostě klasická prodejná děvka, která pro prachy popře cokoliv. Pohlreich je arogantní blb, který si myslí, že jen on má patent na rozum. Proto vystupuje ve formátech, kde mu předhodí oběť na které si pak honí ego. Absolutně neuznává úspěchy svých kolegů, shazuje vše co on sám nemá. Mele něco o porotě v MasterChefovi a sám vystupuje v takové sračce :D Nejhorší je, že ty jeho názory pak papouškují samozvaní odborníci...mimochodem, už ta česká kuchyně zemřela? To taky kdysi roztruboval, trapák.

• 30.7.2017  14:13
    Svět podle Daliborka (2017)

Tak to by byla jedna strana a teď to samé o straně druhé. Tohle má ke skutečnému dokumentu opravdu daleko a moc se mi nechce věřit, že to někdo bere vážně. Napsat "tragikomický vhled do světa obyčejných slušných Čechů..... ale no tak. Zase má někdo potřebu paušalizovat? A co je Klusák? Neobyčejný neslušný Čech? Podobně zaměřený dokument jedině od H. Třeštíkové, která prostě tyhle sondy do života lidí umí naprosto skvěle. Tohle je na úrovni hajzlu ucpaného hovnama.

• 23.6.2017  18:36
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Putin je charismatický, inteligentní, neústupný, pracovitý, cílevědomý. Špičkový politik. Oliver Stone jej ukázal nezávislým pohledem a je to moc dobře. Série ukázala, co se všeobecně ví... všichni z něj mají pravém vítr. Jako velký fanoušek Volodi jsem nadšený.

• 12.9.2015  10:32
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Nejlepší jsou ty předem domluvené konflikty. Matka řve křečovitě po dceři, ta ji pošle do zádele a se smíchem utíká pryč. Matka Štiková to sleduje aby vzápětí provedla hlubokou analýzu psychiky matky a dcery.

• 30.12.2017  09:33
    Televarieté (TV pořad) (1970)

Bolšan Dvořák (nechápu, jak někdo může napsat, že se trefoval do režimu, když on sám byl kovaný soudruh a věrný slouha bolševika) v kombinaci s vlezlou Bohdalovou. K tomu přehršel uvedomělých soudruhů. Odpadní estrádní zábava, která by měla být vymazána z archivu. Hitparáda pokřivených posluhovačů každého režimu.

• 19.11.2017  15:23

Exploze dokonalosti.

• 19.11.2017  15:26

Excelentní

• 22.1.2014  16:30
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Zaprděný, rádoby intelektuální sranec. Nuda, šeď, umělý smích....dementní postavy. Sranec za 0*

• 30.7.2017  14:30

T1 a T2 jsou prostě top filmy...jedny z nejlepších v historii filmu. A to jak po stránce nápadu, příběhu, postav, hereckých výkonů, tak po stránce speciálních efektů. Zkrátka mistrovská díla J. Camerona. To co následovalo poté je smršť totálních nesmyslů, které si z prvních dvou dílů udělaly trhací kalendář. T3 - píčovina na entou. Nechápu tak vysoké hodnocení. Nicméně jako základ pro další díly posloužil na výbornou. T Salvation - po stránce efektů perfektní, jinak... bída. Ani Bale to nezachránil. T Genisys - co to jako je? Cameron vymyslí fantastický příběh, který přenese na filmová platná....aby jej parta ignorantů po 25 letech totálně degradovala tím, že si jej upraví dle své libosti hned v prvních minutách filmu. Zkrátka, tak to dopadá, když se chce někdo přiživit na něčem kultovním a totálně to nezvládne.

• 25.7.2014  19:44

Po ubohé Vzpouře strojů, je tohle velmi solidní počin.

• 12.6.2018  23:37
    Terminátor (1984)

Terminátor 1 - nejlepší film všech dob. Skvělý příběh, hudba, dynamičnost, herecké výkony a na tehdejší dobu top triky. Zatímco tady Pekař s Krejcárkem vyšetřovali ukradenou andulku v Pitavalovi, za oceánem Cameron tvořil své nadčasové mistrovské dílo.

• 12.6.2018  23:39

Plný počet, ale na T1 prostě nemá.

• 28.3.2020  14:46

Jedna za zpracování. Jinak je to slátanina na entou.

• 28.3.2020  14:45

Důstojné ukončení trilogie. Vše mezi T2 a Dark Fate byla nastavovaná sračka.

• 9.9.2017  21:03

TOP

• 19.5.2018  00:10

Jako milovník série jsem nadšený. Leatherface v plné síle a navrch krásná Alexandra.

• 14.12.2016  17:35
    Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)

Mudrc Zdenda v akci. Opět má potřebu poučovat. Každopádně reklama na odpadní jímku Albert..Babica no.2. Chybí už jen návštěva infantilního kamarádíčka Vaňka.

• 27.1.2017  23:34

Na rok vzniku výborné triky.