oskiii

oskiii

Česko

• 24.12.2016  23:04

Jako fanoušek cyklistiky nemůžu jinak. Neskutečný Ben Foster v roli Lance Armstronga. Brilantní

• 16.2.2019  22:45
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Pořád stejná sračka. Falešné emoce, psychologické bláboly poroty, srdceryvné příběhy soutěžících. Tuctové mektání...u toho modlení, pláč. Poté přesvědčování o hvězdné kariéře... Přitom je všem jasné, že soutěžící upadnou v zapomnění...tak jako ve všech podobných soutěžích...👎 Ale velký respekt porotě, že dokáže udělat rozbor osobnosti na základě minutového hekání do mikrofonu 👍

• 16.10.2015  21:58
    The X Factor (TV pořad) (2004)

Sračka.... Rádoby emocionální výlevy, dramatické střihy.... stačilo 15 minut.

• 16.9.2019  14:17
    To se ví (TV pořad) (2019)

Mistři dezinformací z ČT, učí lidi poznávat dezinformace...to je legrace.

• 14.12.2016  17:29
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Šupák Clarkson. Vypadá jak bezďák na okeně.

• 5.3.2018  23:19
    Top Gun (1986)

Klasická US propagandistická srágora, perfektně kontrastující s dnešní situaci. Ve filmu nahání MIGy, pak se k jednomu z nich přiblíží vzhůru nohama a všichni z toho mají strašnou prdel. Dneska ruští letci proletí 15 metrů od americké stíhačky a už ušáci fňukají jak je někdo ohrožuje. Ale jo, byla jiná doba, takže vznikaly srance typu TG nebo Rocky 4....

• 24.12.2016  23:08

Výborný dokument...a nic na tom nemění ani fakt, že byl natočen, pro cyklistiku, v nešťastné době.

• 11.6.2017  13:59

Životní výkon Skameneho....

• 1.4.2017  09:31
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Útržkovitě shlédnuta 1.řada...20%. Další dvě pouze z upoutávek. A z těch lze vyčíst nulovou kvalitu. TV Nova jak se něčeho chytne, tak se toho drží...byť to má nulovou kvalitu. Tvoje tvář je, ve srovnání s jinými show, totální propadák. Všude to po první sérii ukončili, protože to nikoho neoslovilo. Jen TV Nova už realizovala třetí řadu toho paskvilu. Předpokládám že je to opět prošpikováno desítkami minut reklam. Trapný panák Sokol, trapný Kohák, vylízaná Pazderková....solidní hovní sestava. Výběr účinkujících příšerný :D Smutné je, že se seriózní umělci, kteří se estrádám vždy vyhýbali, nakonec nechali do tohoto paskvilu zlákat. Ale jo...každé zboží má svého kupce. Problém Novy je, že to zboží vytváří i přesto, že ho nikdo nechce.

• 22.1.2017  09:36

Tohle je jízda. Výborně jsem se pobavil.

• 10.6.2018  14:28
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Retard Soukup opět v akci...

• 9.12.2016  21:54
    Ulice (TV seriál) (2005)

Jedna hvězda za to, že se to tak dlouho drží. Jinak je to sranec. Bohužel, spousta lidí tímhle žije, prožívají příběhy hrdinů a už nedokáží rozlišit realitu od fikce. Takže jednohvězdičkový sranec

• 8.7.2017  14:17
    Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010)

Totální sračka pro masy Američanů, kteří si chtějí splnit svůj emerickej drým. Kolem nováčka se točí celý štáb a nikomu to nepřijde divné. Nechybí lidské příběhy, které vženou slzy do očí a dojmou i samotného šéfa. Pak všechny svezou na vedení, kde dojde ke konfrontaci. Nechybí obrovské dary pro zúčastněné. Následně se šéf sejde s managementem a všechny zjebe jak to dělají špatně a musí se zlepšit. No něco to vypovídá i o něm samotném. Nakonec se sejde celá firma a všichni se spontánně smějí záběrům z natáčení. Nechápu, že to tak Američani, a nejen oni, žerou.

• 3.11.2013  11:49
    Už dost, šéfe! (TV pořad) (2013)

Tenhle pořad sluší Pohlreichovi absolutně nejvíc.Tady je jako ryba ve vodě.Ačkoli ho moc nemusím,tak Ano,šéfe a tomuto pokračování dávám 4*

• 6.10.2019  16:24
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Útok na nejnižší lidské pudy, manipulativní a falešné, emocionální vydírání a přehlídka populismu politiků. K tomu ten kňoura Vilo.

• 22.1.2014  16:24
    Vabank (TV pořad) (2001)

Jako..je to tragédie.Ale občas i zábavná

• 21.4.2017  22:25
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Výborné komediální drama doplněné o nadčasové triky a špičkové herecké výkony.

• 15.7.2017  11:31
    Vařte jako šéf! (TV pořad) (2013)

Kolik těm třem zoufalcům dali, aby si na nich mudrc Cecek honil ego. Tohle je pořad přesně pro něj. Pořad kde může bez ostychu ponižovat druhé. Nejlepší je ten hipster v turbanu...jak leze mudrci Ceckovi do anusu. Nechá se ponižovat a ještě za to děkuje. A Cecek je spokojený...zase má pocit rváče s návalem euforie...zase mohl bez respektu někoho ponížit před národem. Zlatý Kašpárek, Navrátil nebo Paulus.

• 13.2.2017  11:18
    Vaříme s Vendy (TV pořad) (2016)

Už tam byl vlezlý přímotop Ála Cibulka... nebo jeho manža Májki Jagelka? Ne? Tak to je odpad :D

• 22.9.2020  22:38

Legenda bez limitů, squirt machine.

• 2.3.2017  20:38
    Vetřelec (1979)

V USA lidi hltali Vetřelce a tady se mezitím točila Plechová kavalerie :D

• 28.9.2020  20:03
    Volby 2020 (TV pořad) (2020)

Pane šéfe... :D

• 19.2.2017  08:58
    Volejte Novu (TV pořad) (2003)

Píše nám paní Dáša, jestli budeme dávat nějaký film se Stevenem Seagalem. Dášo, potěším Vás. Dnes večer se můžete těšit na snímek Nico. Michal se ptá, zdali budeme vysílat film Sněženky a machři po 20 letech. Michale, i Vás potěším. Tuto komedii uvedeme dnes večer před filmem Nico. Tak nevím, buď si ty dotazy píšou sami, nebo jsou někteří lidé dementní a neznají pojmy jako internet nebo televizní program.

• 2.9.2019  19:33
    Volejte a pište šéfovi (TV pořad) (2019)

Dávám 5*...špičková komedie

• 3.11.2013  11:55
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

shit....korunovaný dementem Rudou

• 3.11.2013  12:02
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Soutěž, kde o výhře nerozhodují schopnosti soutěžících. Parta tragédů se nechá dobrovolně zavřít do baráku a navrch se nechají sledovat. Tři měsíce života doslova projebou mezi zdmi. O úspěchu rozhodují ti u obrazovek, takže rozhodují pouze a jen sympatie. A tak se tragédi dobrovolně ponižují, protože jen to je udrží ve hře. Ve studiu to sleduje emocemi nablitá Tereza Pergnerová...s absťákem. Protože jinak snad nelze vysvětlit její pohybové kreakce a tiky. A když vše skončí, tak vyvolení hrdinové- nové superstar, vyrazí na prkna co znamenají svět....někteří k paleťáku do Kaufu, jiní do pajzlu k tyči nebo na socialku pro podporu. Zbytečný pořád se zbytečnými lidmi a deformovanou Pergnerkou.

• 6.9.2015  14:53
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Nic proti ničemu. Oddychovka s Hruškou. Nemusím ho, ale tady mi překvapivě nevadí.

• 9.9.2017  21:18

Jeden z mých top 5 filmů.

• 4.12.2016  22:26

Tuhle komedii mám moc rád. Vánoční oddychovka s výborným Timem Allenem.

• 22.12.2017  12:35
    Vánoční Růženka (TV film) (1986)

Úvodních 30 vteřin... víc jsem nedal.