oskiii

oskiii

Česko

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 22.1.2014  16:48

Moc velká paráda.Matthew podal vynikající výkon....nicméně bych si na jeho místě dokázal představit Chrise Balea.

• 22.1.2014  16:31
    Pra pra pra (TV seriál) (2000)

Odpadní veledílko

• 22.1.2014  16:30
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Zaprděný, rádoby intelektuální sranec. Nuda, šeď, umělý smích....dementní postavy. Sranec za 0*

• 22.1.2014  16:28
    Rande (TV pořad) (1997)

Nášup. Šílené taneční kreace, předpotopní ohozy, toporná snaha si zadarmiko vrznout. K tomu roztěkaný Slávek s tílkem v uplých kalhotech a zlatou sponou na botech. Drtivá většina byla trapnost nad trapnost....ale s odstupem času se tomu člověk dokáže smát. DJ ICEMAN MAČKÁ VINYL! A PÁNOVÉ, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM SI O MONIKU ZAHRÁT, POJĎTE K NÁM!

• 22.1.2014  16:24
    Vabank (TV pořad) (2001)

Jako..je to tragédie.Ale občas i zábavná

• 19.1.2014  11:24
    Gravitace (2013)

Vizuálně naprosto úchvatné. Vesmír mě fascinuje a nemohl jsem se některých záběrů nabažit....ale jinak mě tenhle snímek moc nezaujal. Snad až na závěrečnou scénu. Jinak za to vše zase mohli ti zlí a oškliví Rusové...taková klasika současných amerických filmů

• 13.1.2014  11:21
    Gulášek (TV pořad) (2001)

Nejlepší je na tom ten guláš....

• 13.1.2014  11:09
    Katapult (TV pořad) (1999)

Novácké devadesátky. Dopoledne pikové Eso, v poledne Vláďovy koláče, v podvečer Reno a hned po něm Suchoš s kolegou Genzerem - kometou tehdejší zábavy. Křečovité dialogy, sám sobě smějící se Genzer a srandovní disciplíny. Pak už TN a večer Petr Novotný... 😁 Krásné časy

• 1.1.2014  13:03
    Všechno nejlepší od Davida (TV pořad) (2013)

Tento umělec by měl do konce života děkovat hokejistům,kteří v Naganu vybojovali zlaté medaile.To oni znova nastartovali kariéru socialistického umělce Vládi Štancla.Je až s podivem,že sklízí úspěch s touhle hudbou.No vobyčejný člověk je rád. Nicméně 0%

• 1.1.2014  12:59
    Hity z Václaváku (TV pořad) (2012)

tohle je nášup....:D

• 1.1.2014  12:56
    Silvestr 2013 (TV pořad) (2013)

Totální odpad.Pseudo celebrity s IQ šumící trávy,hledající jakoukoliv záminku k navážení se do Zemana (např.reportáž o krajtě).Rád bych viděl zábavný pořad....nikoliv vyřizování účtu touto ubohou formou. To vše bylo doplněno o vystoupení neznámých "zpěváků" (zřejmě z nějaké soutěže). Shlédnuto cca 30 minut.

• 28.12.2013  18:17
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Skvělé....

• 28.12.2013  18:16
    Český bodyguard (TV pořad) (1994)

Nova tohle po letech oprášila a začala opakovat na Telce.Podíval jsem se...a dostavil se ten známý pocit trapnosti.Obtloustlý Slávek Jandák,Mojma Maděrič,Upír Krejčí a další v naprosto infantilních disciplínách.Tohle je odpad jako vyšitý.Nicméně v té době...

• 15.11.2013  19:38
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Pořad který nenadchne ani neurazí.Odborníci na internetu uznávají jen ceckatou indiánku Polhreicha.Jakýkoliv jiný kuchař je pro ně amatér a zoufalec.Ať už Dalibor Navrátil,Radek Šubrt,Radek Kašpárek atd.Odborníci uznávají jen Pohlreicha. Deník Dity P. není žádná jízda,ale jako inspirace velice zajímavé.Uznávám,že Dita nepůsobí vyloženě sympatickým dojmem,ale umí a to je hlavní.

• 7.11.2013  12:02

Tohle mě hodně baví.Bale je jako vždy vynikající.Úvodní scéna,která provází ranní hygienou je výborná.

• 3.11.2013  12:05

Čistá propaganda....ale reportáže ze stavby železáren a jiných fabrik byly výborné.

• 3.11.2013  12:02
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Soutěž, kde o výhře nerozhodují schopnosti soutěžících. Parta tragédů se nechá dobrovolně zavřít do baráku a navrch se nechají sledovat. Tři měsíce života doslova projebou mezi zdmi. O úspěchu rozhodují ti u obrazovek, takže rozhodují pouze a jen sympatie. A tak se tragédi dobrovolně ponižují, protože jen to je udrží ve hře. Ve studiu to sleduje emocemi nablitá Tereza Pergnerová...s absťákem. Protože jinak snad nelze vysvětlit její pohybové kreakce a tiky. A když vše skončí, tak vyvolení hrdinové- nové superstar, vyrazí na prkna co znamenají svět....někteří k paleťáku do Kaufu, jiní do pajzlu k tyči nebo na socialku pro podporu. Zbytečný pořád se zbytečnými lidmi a deformovanou Pergnerkou.

• 3.11.2013  12:00

proč?

• 3.11.2013  11:55
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

shit....korunovaný dementem Rudou

• 3.11.2013  11:53
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Solidní násyp v podání Jirky "Žožo" Babicy. Brutální hlášky, zajímavé myšlenkové pochody a legendární servírování. Asijská kuchyně, bretoňské řízky nebo cibulové rizotto. Prohodím, zapnu pod pánví, kostičky, čtverečky.... "teď to nechám lechce to...ták". Proč to vlastně dělám? :D Zkrátka smršť nezapomenutelných úvah a instrukcí. btw.: Jirko...co to je ten "kvalitní švýcarský povrch"?. Materiál "Švýcarsko" neznám. A guláš komoušského prasete Havla si opravdu nedám.

• 3.11.2013  11:49
    Už dost, šéfe! (TV pořad) (2013)

Tenhle pořad sluší Pohlreichovi absolutně nejvíc.Tady je jako ryba ve vodě.Ačkoli ho moc nemusím,tak Ano,šéfe a tomuto pokračování dávám 4*

• 3.11.2013  11:45
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Skvělý animovaný seriál.Pro mě osobně číslo 1.Mr.Krabs a Sépiák jsou neskuteční střelci :D

• 3.11.2013  11:42
    České století (TV seriál) (2013)

Zajímavý seriál,který by měl shlédnout snad každý.V záplavě doktorů příjemné zpestření.První díl velmi zajímavý,ale to nejlepší teprve přijde.Zatím 4*

• 3.11.2013  11:39
    Konečná (2013)

U tohoto filmu mě udržel pouze Arnie.Nebýt jeho,tak dám čistý odpad.

• 3.11.2013  11:37

Nevím proč,ale tahle show mě baví.Ostrý a zároveň vtipný Robert a romantická Carmen.Chápu,že intelektuálové dávají přednost dvojce červeného a filozofickému blábolení,ale Geissenovci jsou prostě dobrá a zábavná oddychovka.Za mě jasných 5*

• 2.11.2013  13:05

Čekal jsem víc.Ale jelikož jsem skalní fanda Schumiho,tak dávám 3*.

• 2.11.2013  13:04
    Rivalové (2013)

F1 je má srdeční záležitost.Na tenhle snímek jsem se dlouho těšil a z kina jsem odcházel naprosto ohromen.Ano,některá historická fakta byla pozměněna,nicméně to neubírá na kvalitě.Strhující příběh dvou velkých závodníků,kteří v sezóně 76 svedli strhující boj o titul.Skvělá kamera,vynikající hudba a absolutně famózní herecký výkon Daniela Brühla.BRAVO!!!

• 2.11.2013  13:00
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Při sledování některých seriálů resp. filmů mívám pocit trapnosti.Prostě se cítím trapně za autory.Z tohoto seriálů jsem viděl dva díly.A bohatě to stačilo.Free lidičky,cool profesoři...všichni si zpívají a tančí.Nehorázný kýč.

• 2.11.2013  12:56

Formát to není špatný.Jen to publikum působí dost kýčovitě a hosté budou pouze z řad herců účinkujících v seriálu Cesty domů.Což je škoda.

1 3 6 7 8 9 10 následující >>