oskiii

oskiii

Česko

• 10.12.2017  21:08

Tvůrci si zřejmě řekli, že zkusí vytřískat maximum z něčeho, co bylo populární před čtvrtstoletím. Výsledkem je nuda, šedá polodepresivní nuda.

• 7.12.2017  23:03
    Komando (1985)

Vítej zpátky, Johne!

• 2.12.2017  23:20
    Ohnivé tornádo (TV film) (2015)

Déčkový ochotník C.V. Dien v roli myslitele a zachránce. Co mě zaujalo byl fakt, že scéna s listím, poté s autem a dále s poštovní schránkou, se odehrávala ve stejné ulici. Pokaždé se však ulice zázračně obnovila. Výborné bylo i interview s ženou a miminem :D Jinak plno nelogičností napříč celým filmem. Doteď nevím, jestli tahle sračka je tak úmyslně špatná, nebo tvůrci neměli peníze.

• 2.12.2017  17:33
    Zdeňkova akademie (TV pořad) (2017)

Mudrc, telebrita, znalec všech kuchyní světa a obhajovatel matlala Vodochodského - jeho velicenstvo Zdeněk Pohlreich aka jsem dokonalý aka mám vždy pravdu.... ve svém pětadvacátem pořadu o vaření...

• 1.12.2017  21:50
    Metallica: Quebec Magnetic (koncert) (2012)

Tálika bojs givs hevy šit tnájt

• 20.11.2017  22:00

Kurva umí Hřebejk natočit i něco ze současnosti? Furt nějaké retrosrance. On, jako velký kritik komunistů a tehdejší doby.... muže být za ně vlastně rád. O čem by ten zoufalec točil? Neustále zaprděné ohlížení se za dobou temna. Mu to snad i chybí....

• 20.11.2017  21:57

Musím se trošku spravit.... jdu si pustit Nolanovu batmanovskou trilogii.

• 19.11.2017  15:26

Excelentní

• 19.11.2017  15:23

Exploze dokonalosti.

• 18.11.2017  02:26

Je to mr*ka.

• 18.11.2017  02:04
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Nemyslím si, že udělal to, za co dostal doživotí. Na to je příliš inteligentní. Propuštění z vězení jsem mu přál, protože jednání české justice v jeho případě bylo velice podivné a rovněž výše trestu byla podivná. Nicméně, trošku skromnosti by mu neuškodilo. V některých chvílích jeho slova působila jako výsměch... například, že je jako beránek. Dokument jako takový je zajímavý, možná bych vynechal rekonstrukci jednotlivých situací.

• 17.11.2017  23:41

Skvělý výkon Railsbacka. Tohle není žádná divoká vyvražďovačka, ale výborný psychologický thriller.

• 4.11.2017  22:17
    Receptář nejen na neděli (TV pořad) (1987)

Lopata Přemek.... kutil, který vlastně kutilem nikdy nebyl. Jak já ten pořad nesnášel....

• 4.11.2017  22:15
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Nejlepší je okamžik, kdy nandávají jídlo na talíř. Něco tak směsného aby člověk pohledal....

• 26.10.2017  23:04
    Vězni hororu (TV pořad) (2013)

Nápad dobrý, provedení hodně slabé. Určitě šlo z toho vytřískat více.

• 23.10.2017  21:42
    Pěšky napříč Himalájemi (TV seriál) (2015)

Jedním slovem - vynikající.

• 20.10.2017  15:29
    Hadi v letadle (2006)

Výkal... řídký, smradlavý výkal. Neškodní škrtiči jsou zde jedovaté bestie... který magor ten scénář psal? Tohle není béčko... filmy s JCVD jsou proti tomuto sranci zlatým fondem světové kinematografie. Tohle je otřesný zvratek.

• 17.10.2017  20:42
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Prodat jedinečnou intimní chvíli za pár korun TV Nova... to je diagnóza. A ještě takový divně pedofilní název pořadu.

• 16.10.2017  18:20
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Další prima sranec. Toto je skutečná práce policistů? Opravdu někdo věří, že tohle je realita? Zoufalé herecké výkony... prachsprosté divadlo alá Nebezpečné vztahy na Barrandově. Tohle nemá s realitou nic společného. Prima opět potvrdila, že v oblasti výroby sranců šlape Barrandovu na paty.

• 7.10.2017  23:33
    Děsivá předpověď (TV film) (2009)

Efekty katastrofální, špatně prostřihy, nesmyslné dialogy.

• 24.9.2017  22:36
    Akta X (TV seriál) (1993)

První a druhá lajna je skvělá. Celkově jsou Akta X jedním z nejlepších seriálů všech dob.

• 24.9.2017  22:34
    Akta X – Akta 2: Hnízdo (video kompilace) (1995)

Nejlepší díl Akt X

• 9.9.2017  21:18

Jeden z mých top 5 filmů.

• 9.9.2017  21:03

TOP

• 9.9.2017  20:43
    Hrdina kuchyně (TV pořad) (2017)

Prima a její další rádoby rustikální cool pořad o vaření. Co na to mudrc povislý cecek Z.P.?

• 5.8.2017  09:09
    Retro (TV pořad) (2008)

Mě se na tomhle sranci líbí dvě věci: 1. Moderátorka, která ve vzpomínané době ležela v kočárku, ale rozumuje o 106. 2. Výběr "hostů", kteří vše haní a vysmívají se tehdejší době, přitom tehdy byli členy KSČ, případně figurovali na vysokých postech. Dědek ironicky komentuje tehdejší dobu, přitom za totáče dělal náměstka ve státním podniku. Všichni věděli, že to stojí za hovno....ale 40 let seděli a nic nedělali. Teď mektají. Nesnáším komanče a nesnáším ani tento paskvil, který jim dává prostor. Další ČT odpad...co taky od nich čekat. Úroveň Novy.

• 3.8.2017  13:20
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Další mr*ka z dílny ČT...

• 30.7.2017  14:30

T1 a T2 jsou prostě top filmy...jedny z nejlepších v historii filmu. A to jak po stránce nápadu, příběhu, postav, hereckých výkonů, tak po stránce speciálních efektů. Zkrátka mistrovská díla J. Camerona. To co následovalo poté je smršť totálních nesmyslů, které si z prvních dvou dílů udělaly trhací kalendář. T3 - píčovina na entou. Nechápu tak vysoké hodnocení. Nicméně jako základ pro další díly posloužil na výbornou. T Salvation - po stránce efektů perfektní, jinak... bída. Ani Bale to nezachránil. T Genisys - co to jako je? Cameron vymyslí fantastický příběh, který přenese na filmová platná....aby jej parta ignorantů po 25 letech totálně degradovala tím, že si jej upraví dle své libosti hned v prvních minutách filmu. Zkrátka, tak to dopadá, když se chce někdo přiživit na něčem kultovním a totálně to nezvládne.

• 30.7.2017  14:13
    Svět podle Daliborka (2017)

Tak to by byla jedna strana a teď to samé o straně druhé. Tohle má ke skutečnému dokumentu opravdu daleko a moc se mi nechce věřit, že to někdo bere vážně. Napsat "tragikomický vhled do světa obyčejných slušných Čechů..... ale no tak. Zase má někdo potřebu paušalizovat? A co je Klusák? Neobyčejný neslušný Čech? Podobně zaměřený dokument jedině od H. Třeštíkové, která prostě tyhle sondy do života lidí umí naprosto skvěle. Tohle je na úrovni hajzlu ucpaného hovnama.

• 23.7.2017  14:20
    Hvězdy na cestách (TV pořad) (2010)

Pseudocelebrity na cestách...ukázat se před kamerou a sdělit národu jak to v Česku stojí za hovno.