oskiii

oskiii

Česko

• 9.9.2017  20:43
    Hrdina kuchyně (TV pořad) (2017)

Prima a její další rádoby rustikální cool pořad o vaření. Co na to mudrc povislý cecek Z.P.?

• 5.8.2017  09:09
    Retro (TV pořad) (2008)

Mě se na tomhle sranci líbí dvě věci: 1. Moderátorka, která ve vzpomínané době ležela v kočárku, ale rozumuje o 106. 2. Výběr "hostů", kteří vše haní a vysmívají se tehdejší době, přitom tehdy byli členy KSČ, případně figurovali na vysokých postech. Dědek ironicky komentuje tehdejší dobu, přitom za totáče dělal náměstka ve státním podniku. Všichni věděli, že to stojí za hovno....ale 40 let seděli a nic nedělali. Teď mektají. Nesnáším komanče a nesnáším ani tento paskvil, který jim dává prostor. Další ČT odpad...co taky od nich čekat. Úroveň Novy.

• 3.8.2017  13:20
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Další mr*ka z dílny ČT...

• 30.7.2017  14:30

T1 a T2 jsou prostě top filmy...jedny z nejlepších v historii filmu. A to jak po stránce nápadu, příběhu, postav, hereckých výkonů, tak po stránce speciálních efektů. Zkrátka mistrovská díla J. Camerona. To co následovalo poté je smršť totálních nesmyslů, které si z prvních dvou dílů udělaly trhací kalendář. T3 - píčovina na entou. Nechápu tak vysoké hodnocení. Nicméně jako základ pro další díly posloužil na výbornou. T Salvation - po stránce efektů perfektní, jinak... bída. Ani Bale to nezachránil. T Genisys - co to jako je? Cameron vymyslí fantastický příběh, který přenese na filmová platná....aby jej parta ignorantů po 25 letech totálně degradovala tím, že si jej upraví dle své libosti hned v prvních minutách filmu. Zkrátka, tak to dopadá, když se chce někdo přiživit na něčem kultovním a totálně to nezvládne.

• 30.7.2017  14:13
    Svět podle Daliborka (2017)

Tak to by byla jedna strana a teď to samé o straně druhé. Tohle má ke skutečnému dokumentu opravdu daleko a moc se mi nechce věřit, že to někdo bere vážně. Napsat "tragikomický vhled do světa obyčejných slušných Čechů..... ale no tak. Zase má někdo potřebu paušalizovat? A co je Klusák? Neobyčejný neslušný Čech? Podobně zaměřený dokument jedině od H. Třeštíkové, která prostě tyhle sondy do života lidí umí naprosto skvěle. Tohle je na úrovni hajzlu ucpaného hovnama.

• 23.7.2017  14:20
    Hvězdy na cestách (TV pořad) (2010)

Pseudocelebrity na cestách...ukázat se před kamerou a sdělit národu jak to v Česku stojí za hovno.

• 22.7.2017  00:09
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

4* za Horatia a jeho hlášky.

• 22.7.2017  00:08
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Dobré obsazení, výborné hlášky. Dvě dějové linie (House vs kolegové a finální určení diagnozy). Zatímco ta první linie se vyvíjí, ta druhá je pořád stejná.....záhadné onemocnění, následně několik špatných diagnóz a na to navazující ohrožení života pacienta. Na poslední chvíli vyřešení a záchrana.

• 22.7.2017  00:01
    Comeback (TV seriál) (2008)

Nevtipná, nudná a trapná sračka. Trapné scény, trapné dialogy, trapné postavy, trapné výkony účinkujících ochotníků třetí kategorie. A ten Ozzák má být jako co? Tak si tvůrci představují rockera/metalistu?

• 15.7.2017  11:31
    Vařte jako šéf! (TV pořad) (2013)

Kolik těm třem zoufalcům dali, aby si na nich mudrc Cecek honil ego. Tohle je pořad přesně pro něj. Pořad kde může bez ostychu ponižovat druhé. Nejlepší je ten hipster v turbanu...jak leze mudrci Ceckovi do anusu. Nechá se ponižovat a ještě za to děkuje. A Cecek je spokojený...zase má pocit rváče s návalem euforie...zase mohl bez respektu někoho ponížit před národem. Zlatý Kašpárek, Navrátil nebo Paulus.

• 9.7.2017  22:12
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Některé díly super, jiné slabší. No a pak ty nelogické prvky....pronásledování, zločinci vjedou do pole a když se zdá, že jsou v koncích, tak se z ničeho nic objeví uprostřed pole rampa díky které přeskočí řeku. Kdo by uprostřed pole nechával rampu?

• 8.7.2017  14:17
    Utajený šéf - USA (TV seriál) (2010)

Totální sračka pro masy Američanů, kteří si chtějí splnit svůj emerickej drým. Kolem nováčka se točí celý štáb a nikomu to nepřijde divné. Nechybí lidské příběhy, které vženou slzy do očí a dojmou i samotného šéfa. Pak všechny svezou na vedení, kde dojde ke konfrontaci. Nechybí obrovské dary pro zúčastněné. Následně se šéf sejde s managementem a všechny zjebe jak to dělají špatně a musí se zlepšit. No něco to vypovídá i o něm samotném. Nakonec se sejde celá firma a všichni se spontánně smějí záběrům z natáčení. Nechápu, že to tak Američani, a nejen oni, žerou.

• 7.7.2017  16:45
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Některé díly fajn, některé slabé. Vůbec nejhorší jsou ty "retro", kdy se děj odehrává na divokém západě. Ale jo, 3* to snese. Z nostalgie

• 2.7.2017  19:53
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Se Sheenem za 5*, s Kutcherem 1*...a to jen za Cryera.

• 23.6.2017  18:36
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

Putin je charismatický, inteligentní, neústupný, pracovitý, cílevědomý. Špičkový politik. Oliver Stone jej ukázal nezávislým pohledem a je to moc dobře. Série ukázala, co se všeobecně ví... všichni z něj mají pravém vítr. Jako velký fanoušek Volodi jsem nadšený.

• 21.6.2017  20:08

V tomhle dílu je nejlepší scénka s Oldou Vlachem :D

• 21.6.2017  20:06

Čepek/ Preiss..... 5*

• 21.6.2017  17:38
    Smrt ve tmě (2016)

Zatraceně dobrý film. 4* záležitost ;)

• 18.6.2017  09:58

Je třeba si uvědomit, že je to prostě popcornová oddychovka...a hlavně parodie na původní Baywatch. Bohužel, dost lidí tohle opomíjí a berou to až moc vážně, zaprděnci. Za mě 4*...velmi dobře jsem se pobavil a pokračování bych se vůbec nebránil.

• 11.6.2017  13:59

Životní výkon Skameneho....

• 29.5.2017  22:52

Náhodou...solidní komedie :D

• 25.5.2017  18:59
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Cool pohodovej seroš...

• 25.5.2017  18:57
    Přístav (TV seriál) (2015)

Mr*ka no... tentokrát ne ze špitálu, ale od vody. K tomu ten úvodní gay song z dílny nějakého nahřátého hermafrodita. Hvězdné herecké obsazení...

• 13.5.2017  17:35
    Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) (2017)

EuroMrdka..... tak jako pokaždé..

• 29.4.2017  18:23
    Spider-Man 3 (2007)

Srankoidní závěr. Hlavně ten "přímý přenos". Vrchol emerického hrdinství.

• 28.4.2017  19:08
    S kuchařem kolem světa (TV seriál) (2007)

Miluju jídlo, rád zkouším nové chutě...takže tenhle pořád doslova žeru. Fred je výborný průvodce a jeho tipů jsem využil například při návštěvě Asie. Perfektní pořad

• 23.4.2017  16:24
    Živý terč (1993)

Ta první bojová scéna je prostě kultovní.

• 23.4.2017  16:18

Debilní stejně jako ostatních šest dílů.

• 23.4.2017  10:02
    Rocco (2016)

Velice dobrý dokument o velikánovi jménem Rocco Siffredi. Nahlédnutí do pracovního i soukromého života. Upřímný, zajímavý a silný příběh člověka, který svůj život zasvětil pornu. Nechybí zde ani vtipné pasáže ve kterých figuruje především Gabi (například nepovedená úvodní pasáž jedné ze scén). Rocco je zajímavým dokumentem, který není určen jen pro specifickou část publika. Jo a Abella Danger je prostě nejvíc :)

• 21.4.2017  22:25
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Výborné komediální drama doplněné o nadčasové triky a špičkové herecké výkony.