Mladá dáma (2024) odpad!

Ten jeji makeup je naprosto sileny, to nekdo hodne ujel.

Knox Goes Away (2023) odpad!

Kdyby tu stetku oddelal, tak 60%

Duna: Část druhá (2024)

Chalamet, Zendaya, Ferguson, Pugh, Seydoux, Taylor-Joy a k tomu nesmysly jako ze ovladaji cervy provazkama; tlouk cerva prilaka rychlejs nez taxi, ale harvester nikdy; nekdy po pisku poskakujou, jindy nemusi; nekteri fremeni jsou belosi, jini ne, protoze si to doba (kvoty) zada; Elvis hraje pekne, bobuzel je to stale Elvis; umi cestovat po galaxii, ale nedokazi syntetizovat koreni...a jeste to ma skoro 3 hodiny, to je na me presprilis narocne.

Kosmonaut z Čech (2024)

Otevre Czechconnect a prvni vidi nejakyho inda, tak jako urcite. Nasleduje vieokonference v realnem case mezi Jupiterem a Zemi a to bez jakehokoliv spozdeni....ach jo... a to jeste neuteklo ani 5 minut filmu.

Dokonalé dny (2023)

70% Pral bych si, aby mi dvouhodinovy film prozradil o hlavni hrdinovy vice, rozhodne bych stal o to pochopit vice.

Argylle: Tajný agent (2024) odpad!

Body positive cat lady zachranuje svet... Bryce byla vzdycky macata, ale na tuhle roli snad musela zamerne pribrat. Ze to bude naivni se dalo cekat, ale tohle je az prilis debilni, otyla nesympaticka zrzka a debilni woman powered scenar nezachrani ani sympaticky Rockwell...ktery ani nemuze macikovy podat ruku, aby ji pomohl z diry v podlaze, protoze je treba svrhnout patriarchat...boze.

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Bylo to takove dlouhe a pomale. Dialogy krasne, ale prehnane sofistikovane k postavam, ktere meli prezentovat.