PogoJoe

homepage
Skype: martyg16

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 10.8.2018  14:14

3,5/5 | Ač jsem nebyl moc unaven, chvilkami jsem pospával (tzv. mikrospánky), což by se u filmu, který by mě víc bavil, nestalo...

• 6.8.2018  21:13
    Ikarův pád (TV film) (1977)

Bravurní výkon pana Menšíka, to bezesporu. A zdatně mu sekundují i ostatní herci. Ale jinak mě film moc nebavil, děj je docela nudný a předvídatelný (až teda na to, co ke konci předvádí postava v podání R. Rázlové - to jsem nějak nepochopil, o co jí šlo).

• 25.7.2018  22:37

Jeden z lepších "Belmondů". Dobře jsem se bavil.

• 23.7.2018  10:36

Nesouvislá slátanina hrající si na umění. Spousta lidí to Godardovi žere, ale mě tenhle sled podivných scén a obrazů, i když leckdy úsměvných a zábavných, vůbec nebavil. Godard opět hodně experimentuje - s hudbou, obrazem, herci, ale ne způsobem, který by se mi líbil. Je to subjektivní. Jeden aspekt se mi tu ale líbil velice - Anna Karina zde ale byla neskutečně sexy...

• 13.7.2018  16:56
    Hodinový manžel (2014)

Suverénně nejhorší film, který jsem za poslední roky viděl! Pan Tomáš Svoboda, alespoň co se tohohle "díla" týče, je absolutní břídil a vůbec nechápu, jak mu tohle mohl někdo produkovat.

• 20.6.2018  20:25

Moje dojmy? Docela trapné, což ovšem není chyba herců, ale scénáře a možná i režiséra. Nezapomenutelná scéna zkoušení spodního prádla - Gal Gadot má naprosto úžasnou figuru a přednosti Isly Fischer taky nelze přehlédnout. Za pár dní už si nebudu pamatovat vůbec nic. Já vím, co taky čekat od filmu, který má 55%. Proč se na něj vůbec dívat, co? Protože Gal Gadot - a z tohohle ohledu jsem spokojen...

• 19.6.2018  00:08

Výborná komedie s bezva nápadem a skvělými Sovákem, Bohdalkou a Řandou, která mě bavila skoro po celou dobu. Mrzí mě konec, který na mě působí rozpačitě a trapně, jako by tvůrci tápali s tím, jak ho ukončit. Ale mimo to - palec nahoru.

• 19.6.2018  00:01
    Spiknutí (1997)

Bezva film, skvělý Mel Gibson a milá Julia Roberts. Spíše komediální thriller (i takové spojení jde), protože jsem se na několika místech nasmál fakt hodně. Dobře natočené, s padnoucí hudbou, klasika, kterou jsem poprvé viděl až více než 20 let po jejím natočení a určitě ne naposledy.

• 7.6.2018  23:33

80% tady na CSFD? NE! PROSTĚ NE! Ztěží 50%. Strašně patetické, ucourané, rozvláčné, s nic moc písničkami, spousta náboženských blábolů - já tyhle pobožný kydy jednoduše neberu. Chvílemi mě to i bavilo, hlavně první polovina, ale ten konec byl docela hrozný. Známý příběh, který nepřekvapí, nic moc grafické zpracování, většinou nuda...

• 2.6.2018  16:53
    Whiplash (2014)

70%. Příběh silně obsesivního (podle tvůrců a některých diváků asi spíše velice odhodlaného) mladíka, ve kterém dříme jistý talent pro bubnování, který však své posedlosti propadne natolik, že se začne chovat jako naprostý kretén. Já mít takového "madrfakra" za učitele, skočím na něj určitě dřív (SORRY ZA MALÝ SPOILER). Film je natočený technicky kvalitně, mě však nijak příliš nenadchnul a znovu už ho vidět nemusím. Asi bych se přiklonil ke třem večerkám, nebýt toho konce - jak si ten uhlavní nervák připravil svojí revendž, to mě zaujalo. J.K. Simmons byl bravurní. PS: Superdívce to zde opět moc slušelo.

• 14.5.2018  23:10
    Psí ostrov (2018)

Osobitý, roztomilý a úsměvný animák, který určitě chci vidět znovu.

• 30.4.2018  22:28

Je to pecka :-) A pro mě překvapení. Snad u žádného filmu jsem sebou v kině tolikrát netrhl. Užíval jsem si supr hutnou napínavou atmosférku, podpořenou nadprůměrnou režií, kamerou, hudbou i technickou stránkou, užíval jsem si jednu ze svých nej oblíbenkyň Emilku, ovšem i její manžílek a dětičky byly výtečně obsazeni a zahráni... Za mě vřele doporučuji.

• 26.4.2018  21:03

Hodnotím první tři části, na další se mi už nechce dívat. Hrozný a nesympatický vypravěč, nudný obsah.

• 17.4.2018  15:13
    Mys hrůzy (1991)

Martin Scorsese rozhodně nepatří k mým oblíbeným režisérům, nicméně Cape Fear se mi líbil. A to hlavně kvůli hercům, hudbě a příběhu.

• 17.4.2018  12:37

Super zábavný filmeček :-) Sovák hláškuje ostošest, postavičky okolo jsou nádherně a vykreslené i zahrané. Za mě jednoznačně doporučuji.

• 16.4.2018  21:07

Bezva překvapení. Nenáročná oddechovka. Hezoučká Karen Gillan.

• 26.3.2018  22:35

85%. Po úvodu s jepťušema jsem uvažoval, že to vypnu. Nějak jsem na to neměl náladu, strašně se to táhlo, ani úvodní písničky se mi moc nelíbily... Po pauze (jiné povinnosti) jsem to ale ještě zkusil dál, Maria dorazila do nádherného domu, n. spíš menšího paláce, aby se starala o sedm dětí jakéhosi důstojníka/vdovce, který udržuje v domě disciplínu mj. i pomocí píšťalky. A film si mě začal postupně podmaňovat, já tomu všemu začal přicházet na chuť a... Za další dvě hodiny jsem byl... ehm, ale jo, přiznám to - docela naměkko a se zasněným úsměvem na tváři. Nádherná pohádka, tak povzbudivá, veselá, hravá, v závěru i napínavá. Krásný muzikál. Vím, že je tam hodně kýče a cukru, ale ty děti jsou perfektní, některé písničky mají něco do sebe, místy mě film dokázal nadchnout a i ty jepťuchy si napravily svoji reputaci svým závěrečným "zhřešením".

• 15.2.2018  19:31

Tak tenhle film mi totálně sedl a totálně mě taky pobavil. Scéna parodie na Assassin's Creed jednoduše geniální :-)

• 11.2.2018  22:33
    matka! (2017)

WTF?

• 8.2.2018  10:20
    Návrh (2009)

Fajn romantická komedie s fajn ústřední dvojicí, bohužel natočená přesně podle klasického schématu romantických komedií, takže tu vůbec nic nepřekvapí, vše je předvídatelné, přeslazené, idylické, až je to často únavné. Ale i tak jsem rád, že jsem film viděl - příjemně se na to dívalo. 3,5/5.

• 8.2.2018  10:04

Nevěrohodné, divné, většinou nudné. Dvěma hlavním hrdinům nějakou "vášeň" či lásku vůbec nelze věřit, příběh je podivný, stejně jako jednání hlavních postav, herecké "výkony" průměrné. Tenhle film se mi vůbec nelíbil, a to mám rád Belmonda a krásné ženy, kterou Catherine Deneuve bezesporu v tomto filmu je.

• 30.1.2018  23:43

Film začal celkem svěže, vtipně a příjemně a bavil mě. Postupem času se ale moje pocity měnily, film začal trochu nudit, vlastně se v něm nic moc nedělo, žádný příběh, občas fajn dialog, herci fajn, ale děj se nerozvíjel. Alma, hlavní hrdinka, se začala chovat divně a už to nebyla ta milá, usměvavá slečna k zulíbání zezačátku. Zkrátka už jsem se těšil na konec, až budu moct domů a to by se mi v kině rozhodně nemělo stávat. Docela zklamání z filmu s takovými ambicemi...

• 21.1.2018  22:40
    Tichý hlas (1998)

Nádherný film, bravurně zahraný - Brenda Blethyn je naprosto nechutná ženská, kterou bych za matku fakt nechtěl, Jane Horrocks, když to napálí na pódiu, je přímo geniální a Michael Caine toužící po úspěchu je ve svých filmech standardně výtečný. Docela překvapení.

• 21.1.2018  22:24
    Dunkerk (2017)

Myslím si, že tenhle příběh/námět nešel natočit lépe (aspoň ne o moc), přesto není Dunkirk film, který by se mě nějak silněji dotkl, utkvěl déle v paměti nebo na který bych měl chut se někdy v budoucnu podívat znovu. Dobrá práce, ale u pana Nolana bych si přál, aby "neztrácel čas" u takovéhle průměrnosti a raději se soustředil opět na něco zásadnějího. 70%

• 3.1.2018  23:07

70%. Pocitově je to tak mezi 3 a 4 hvězdami, ale zaokrouhluji nahoru, protože se mi tu pár věcí líbilo - hlavně několik vtípků, někdy až gagů, které mě zde rozesmály (k čemuž asi i pomohla atmosféra v hledišti kina při CSFD projekci, kdy se lidi okolo smáli poměrně často); dále skvělý Ch. Waltz - ten mě fakt bavil :-) i přes málo prostoru, který zde dostal; zajímavý námět, který ovšem šlo asi využít i lépe: obzvlášť ke konci mi film přišel trochu rozpačitý, zkrátka vyšuměl. Když už je tento námět brán s nadhledem, mohlo se na komediální strunu tedy přitlačit ještě mnohem víc. Potenciál tu byl.

• 30.11.2017  10:32
    Výkupné (1996)

70%. Fajn thriller o únosu a jednom riskantním, zajímavém rozhodnutí. Ke konci už mi to připadalo trochu moc dlouhé (a to jsem viděl 2h verzi) a místy jednaly některé postavy zbytečně nelogicky, sem tam trochu kýče, ale ok.

• 20.11.2017  20:56

Z prvních 9 Star Treků se mi Insurrection líbil nejvíc - byl takový uvolněnnější, vtipnější, záživnější.

• 15.11.2017  23:18

Přesně tak vizuálně velkolepé, avšak dějově unylé a nevýrazné, jak jsem po předchozích DC komiksovkách (snad s výjimkou Wonder Woman) čekal. Má to své fajn stránky - a to zejména nádhernou Gal Gadot a bezva Jasona Momou, ale víc těch špatných až hrozných - ten floutek v roli Flashe až nehorázně přehrává, film obsahuje spoustu (tak patnáct,dvacet) hlášek, z kterých přímo čiší snaha tvůrců být vtipný, ale které (aspoň pro mě) vyzněly trapně - pak skoro zaniknou ty povedené chvíle - třeba Aquamana omylem se posadivšího na "světelný bič pravdy WW". Děj je naštěstí dětsky jednoduchý - ošklivý čert z vesmíru se najednou zjeví na Zemi, aby sebral 3 kostky, jejichž spojením by ze Země vytvořil peklo. Batman cítí, že by na to sám nestačil, a tak dá dohromady tým hrdinů se special schopnostmi. Lepší než Batman vs. Superman (dodnes jsem moc nepochopil nebo zapomněl, proč vlastně Superman umřel), bojové scény, kamera audiovizuál ok - ovšem za Marvelovkami to stále zaostává o několik tříd.

• 3.11.2017  10:36

S citem natočené, mírně melancholické, s výbornými dialogy - zejména těmi na věčné Woodyho téma smrti, výborně zahrané, zkrátka klasický, příjemný Woody.

• 25.10.2017  22:56

Vypiplaná, ultra vtipná, hláškami překypující space komiksová komedie, která mě nadchla. Lidi v kinosále se v pravidelných intervalech hihňali (jedna slečna obsedadlo vedle mě přímo hýkala smíchy) a já s nimi. Vydařený scénář, bezva herecké obsazení, vynikající audiovizuál, kamera, vše klapalo a bez váhání použiju profláknutou větu: tohle nemělo chybu. Lidi, běžte do kina - dosavadní film roku je tu!

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35