PogoJoe

homepage
Skype: martyg16

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 20.9.2017  23:16

Nepředvídatelná zábava s několika výtečně vtipnými momenty a hláškami, plejádou známých herců a spoustou zručně natočené akce. Ani mi to nepřipadalo tak dlouhé, uteklo to rychle - což je dobře. Použít Eltona Johna se ukázalo jako vynikající nápad, chování Amerického prezidenta bylo přesné - už chyběl jen oranžový příčesek. Kamera a hudba na výbornou. Z jedničky jsem byl nadšený trochu víc, ale dvojka je stále parádní a ve svém žánru (špionážní komedie) jeden z top filmů.

• 20.9.2017  11:16
    Woody Allen (2012)

Dokument je to celkem zajímavý, ale nejde do hloubky, příliš nezachází do Woodyho soukromí, jde spíše o dlouhý sestřih ukázek z jeho filmů a rozhovorů s herci a lidmi, se kterými Woody Allen spolupracoval a spolupracuje, a občas se o něčem vyjádří i mistr sám, ale ne tolik, kolik bych si přál a kolik by se hodilo na dokument, který je o něm.

• 16.9.2017  11:10

Tahle "britská verze Něžných zmatkařů" se povedla a zdařile tak ukončila tuto trilogii.

• 15.9.2017  22:52

"Gringo, co vždycky doručí" je děsně dobrej a děsně vtipnej biják. Osobně mám asi nejradši scénku "opráškovaného" Barryho, kdy se vyhrabe z trosek letadla a uplatí zkoprnělého černouška, aby mohl ujet pronásledovatelům na dětském bicyklu. Ale scén či hlášek, kdy jsem se rozzářil v nefalšovaném úsměvu "od ucha k uchu", zde bylo víc. K tomu typově výborní vedlejšáci, lehký tón, rádoby zasazení do reálných událostí (zajímalo by mě, kolik z toho se opravdu stalo), bezva padnoucí muzika, několik zvratů a překvapení - Tom Cruise opět nezklamal a posunul se v mém žebříčku oblíbenosti zase o trošku výš. Well done! 90%

• 12.9.2017  12:12
    Most (TV seriál) (2011)

Most = naprosto skvěle napsané i zahrané postavy, vynikající ponurá atmosféra podtržená padnoucí hudbou s výbornou tklivou hlavní písničkou, která se snad nikdy neomrzí, spletitý příběh, labyrint jednotlivých osudů a střípků plný zvratů a silných momentů, neokoukané severské prostředí, sečteno podtrženo: kvalita. Saga Norenová je (podle mě) jedna z nejoriginálnějších a nejzajímavějších postav, které televizní i filmový svět kdy nabídl a její dánští kolegové Martin, později Henrik, ji bravurně doplňují. Už se nemůžu dočkat již ohlášené 4. série, s čímž se pojí jedna z mála vad tohodle seriálu: pauzy mezi jednotlivými sériemi jsou moc dlouhé!

• 8.9.2017  19:11

Většina filmu je fajn a chtěl jsem dát 4 hvězdy, ale ten konec se nepovedl. V té továrně už to bylo fakt divné a hloupé.

• 6.9.2017  21:15
    Lolita (1962)

Docela nuda. Herci fajn, hlavně P.eter Sellers, ale přišlo mi to hrozně roztahané, bez silnějšího momentu a novější verze z r. 1997 se mi líbila víc.

• 4.9.2017  23:56

Paráda :-)

• 2.9.2017  11:12

Příběh/zápletka je opravdu hloupá, ovšem herecké obsazení je přímo skvělé a některé nápady a scény opravdu vtipné - třeba "zvířecí šachy", "středověký tenis" nebo postavy starého domácího a jeho roztržité mladé ženušky v podání překrásné Raquel W. Postavy tří mušketýrů jsou zde spíše pro smích, než že by vykazovaly nějakou chrabrost, čestnost či vysokou morálku, což může pro někoho být dobře, pro někoho naopak. Film jsem viděl naposledy jako malý asi před 20 lety a mám na něj pozitivní vzpomínky, nyní mi ta celková nelogičnost až stupidita docela vadily.

• 25.8.2017  11:08
    Horalka (1960)

Zajímavé zobrazení 2. světové války z pohledu prostého italského lidu, méně zajímavý příběh jedné silné ženy a její dcerky, avšak se silným závěrem.

• 25.8.2017  11:02
    Rita (1983)

Krásný a příjemný film stojící hlavně na skvělých charakterech a hereckých výkonech ústřední dvojice. Taky se mi líbila bezva specifická atmosféra Dublinu 80. let, spousta opravdu vtipných detailů a narážek a zábavné dialogy. Poznámka na závěr: pokud se rozhodnete tento film shlédnout, tak jedině v originále, stojí to fakt za to. Prý existuje otřesně dabovaná verze, která může milý zážitek z filmu zkazit.

• 22.8.2017  17:09
    Náhradník (1975)

Komedie s Pierrem Richardem mám rád, ale tahle se mi moc nelíbila.

• 22.8.2017  16:14

Z prvních 6 dílů se mi tento líbil nejvíc. Nic extra, spíše televizní, než pro kina, ale při sledování jsem se nenudil.

• 22.8.2017  14:01

Naprosto geniální!

• 20.8.2017  16:17

Výborná komedie s povedeným scénářem a skvělými hereckými výkony. Pro mě velice milé překvapení.

• 20.8.2017  16:09

Hodnotím dabovanou verzi, kterou nám pouštěli v busu při nočním přejezdu na zájezd. Trapné a stupidní.

• 9.8.2017  10:21

Chuťovka.

• 3.8.2017  10:26

69% | Tahle alpská bondovka není vůbec tak špatná, jak jsem po mnohých reakcích na ni očekával. Dokonce jsem chtěl dát 4 hvězdy, nebýt závěrečné scény. Nicméné Diana Rigg mě zde naprosto uchvátila (byl to šok, když jsem si později vycsfdoval, že se jedná o pozdější lady Olennu Tyrrel z Game of Thrones!). Telly Savalas i jeho "fešná" švýcarská asistentka také ujdou, stejně jako story a akce, ale nelíbil se mi střih bojových scén. Štvalo mě hodně zbytečně hloupých scénáristických výmyslů/náhod, aby nasměrovali akci/děj, kam potřebují, pár nelogičností plus několik špatně umístěných a nevhodných rádoby vtipných hlášek 007, které mi z úst pana Lazenbyho připadaly trapné. Tahle bondovka mi dlouho unikala, a tak jsem ji viděl až jako poslední ze všech dosud natočených (rok 2017), když některé bondovky jsem viděl už třeba třikrát. Ale jsem rád, že jsem se i k tomuhle dílu nakonec "dokopal".

• 31.7.2017  23:14
    Julieta (2016)

Zezačátku nic moc, dokonce jsem film přestal i na chvilku sledovat, ale pak jsem se k němu vrátil a udělal jsem dobře. Tenhle příběh o mateřské lásce a utrpení je opravdu dobrý a silný, s hlavní hrdinkou jsem soucítil, všechny role byly podle mě výborně zahrané, nádherná kamera, padnoucí hudba - tenhle Almódovar se mi líbil. Nepatří mezi jeho top, ale už jsem od něj zažil několik mnohem nudnějších počinů. Pokud máte jeho filmy rádi, tenhle vás nezklame, protože je pro něj naprosto typický.

• 26.7.2017  23:19

Jenom zopakuju zde již mnohokrát sdělené: Audiovizuálně dokonalé a výborné zakončení trilogie. Za sebe jednoznačně doporučuji: běžte na to do kina! (90%)

• 26.7.2017  16:24

90%. Vtipné, rychlé, uvěřitelné, s výbornými herci, zkrátka Marvel opět válí!

• 20.7.2017  22:22

De Niro je tady fenomenální, Caprio a Ellen Barkin výborní. Chvilku to trvalo, ale nakonec mě film vtáhl. Nejoblíbenější scéna: Dwight "hraje" na saxofon - to jsem se fakt válel smíchy. Následováno roztomilou scénou "hraní na klavír a pes." A pak "pokoření na střelecké soutěži."

• 19.7.2017  00:15
    Mr. Church (2016)

Když se nad příběhem tohoto filmu zamyslíte, tak zjistíte, jak nudný a neoriginální je. Pár zajímavějších okamžiků by se tu sice našlo, a Eddie Murphy i Britt Robertson podle mě zahráli své postavy výborně, nicméně celkově se jedná spíše o nezáživný a smutný film s postavami, které jsou všední a ničím výjimečné.

• 15.7.2017  10:29

Tři a půl. David Suchet - v originálním znění s jeho francouzským přízvukem - je skvělý. Můj první televizní Poirot, který jsem si vyhledal a shlédl zejména kvůli mé oblíbenkyni Emily Blunt, se mi celkem líbil. Knihu jsem četl, když jsem byl malý, takže jsem si z děje nic nepamatoval, docela mě překvapila i výprava na to, že se jedná o TV projekt.

• 23.6.2017  11:43

Tohle pokračování mělo smysl (což si myslím narozdíl od některých zaprděných a nafrněných rádoby top "komentátorů" tady na CSFD). Já se bavil. SIce ne tak intenzivně, jako u jedničky, ale pořád se jedná o nadprůměrný film se skvělou hudbou a výbornou progresivní režií a hlavně bravurními herci.

• 23.6.2017  11:10

Solidní, bližší knižní předloze, méně romantické a dojemné než klasický filmový originál.

• 9.6.2017  12:09

Nějak nemůžu z hlavy dostat chytlavou melodii a slova "Everything is awesome..." Pozitivní, ultra vtipné, nabité super nápady, nemohl jsem se od toho odtrhnout, tyhle kostičky mi zvedly náladu.

• 1.6.2017  12:26

Dobře natočené, bavilo mě to sledovat, těch pár klišé zase tolik nevadilo, mohlo se ještě trošku přitlačit na pilu, občas tvůrci jako by "ucukli", aby už to nebylo drsné moc. Závěrečná řeč by mě teda nepřesvědčila. SPOILER: Sorry jako - ale omilostnit plánovanou vraždu? Nejsem sice právník, a s otcem znásilněné holčičky musí soucítit snad všichni, ale v reálném světě by proces takhle idylicky dopadnout nemohl, ne? Snad.

• 1.6.2017  12:04
    Stalag 17 (1953)

Billy Wilder prostě komedie umí! Tolik skvěle vykreslených i zahraných postaviček na place - to si nesmíte nechat ujít :-)

• 23.5.2017  23:24

Film mě nudil. Chybu vidím ve scénáři, protože herci a zpracování (kamera, lokace, hudba) jsou solidní.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34