Džany

Džany

Jan Suchan

okres Praha
Filmový a seriálový fanatik

homepage

38 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Král mezi sitcomi? Jednoznačně PŘÁTELÉ! Taky máte kamarády, kterým řeknete cokoliv, dokonce i věci, u kterých víte, že by se jim ostatní jen vysmály? Jestli ano, tak si představte, že vás při to někdo natáčí, udělá z toho seriál a celosvětový kult. Přesně taková je tahle show. Nefalšované přátelství, vtípky, atmosféra americké kavárny nebo bytů, které (což nepochopím) se nikdy nezamykají ;). Pořad, který je obrovskou částí mého života a ke kterému se moc rád vracím.Stalo se nejednou, že by mi u posledního dílu ukápla slza. Tady se musím pozastavit a rozepsat ;) JOEY: Pro mě hlavní tahoun seriálu. Nezapomenutelné hlášky smíchané s jeho "menší demencí ;)" a neodolatelným šarmem jsou úžasná kombinace, která z něho vytváří jednu z nejvtipnějších seriálových postav vůbec. MONIKA: Uklízecí maniak, skvělá kuchařka, krásná manželka. Dá se popsat mnoha frázema, ale stejně si musíte projít všemi 10 sériemi, abyste ji skutečně poznali. A to na ní mám rád. ROSS: Ten nejméně sebevědomý člověk,packal a smolař, se kterým musíte sympatizovat a soucítít od první chvilky. RACHEL: Rozmazlená servírka,co si neumí zapamatovat žádnou objednávku a naprosto novládá vaření kafe. A to na ní mám rád :) CHANDLER: Vtipátek se suchými poznámkami a vtípky, kterým se často směje sám. PHOEBE: Potrhlá kámoška od vedle, kterou si nikde není zcela jistý odkud, jak a proč se tu vzala.

 • poster

  Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

  Komediální sitcomy byli vždycky velkou částí mého 'diváckého života' a tenhle se mi vryl do paměti velmi dobře. Seriál nabitý vtipem a nezapomenutelnými hláškami, které se Dr. Coxovi, ale hlavně Údržbářovi neustále hrnou z pusy. Osobně považuji právě Údržbáře za nejlepší postavu celého Scrubs, která mě každou svojí větou rozesměje. Přidejte k tomu JD, Turka, Todda a Rowdyho a máte vyhráno. U mě za 100% s tím, že díl s úžasnou cameo rolí Colina Farrella je minimálně za 120%

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Tohle jsou novodobí "Přátelé". Tenhle seriál rozhodně zařazuji do těch nejlepších a připadá mi, že jeho kvalita se stále stupňuje. Jsou mi jasné trhliny ve scénáři, ale u mě všechno zachraňuje NPH a jeho skvěle napsaný charakter a hlavně hlášky : "Suit up", "Legen - wait for it - dary" a "Chalenge acctepted". Je skoro zločin koukat na to s dabingem, originál opravdu doporučuju. Druhá má nejoblíbenější postava je nejspíše Marshall / Jason Segel, který mě pomalu jako jediný rozesmívá v posledních dílech (respektive 6. série). Stručně řečeno : 1 season : 90%, 2 season : 85%, 3 season : 90%, 4 season : 95%, 5 season: 100%, 6 season : 80%, hrozné zakolísání, předvídatelný scénář a "zvraty", přesto velmi zábavné , 7 season : 75% z pěti měním na čtyři hvězdy, seriál mi, ale pořád zůstává v oblíbených. 8 season : Katastrofa. několik úsměvných momentů, ale seriál se hroutí. Když se zaměřuje na romantické pletky, tak je pořád velmi slušný, ale vtip jako by už naprosto ztratil.

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

 • poster

  Firefly (TV seriál) (2002)

  Představte si film Sedm statečných, prošpikujte ho gagy z How I Met Your Mother, přidejte pár vesmírných lodí a rozsekejte ho na, bohužel jen, 14 dílů, to je Firefly. Sympatická skupinka lidí s velmi rozdílnými charaktery (žoldák Jayne, 'snobský' Simon, záhadná River, hrdiný Malcolm, komický Wash) se 'plaví' napříč galaxií a zažívají spoustu vtipných, nebezpečných, napínavých a hlavně originálních akcí. Joss Wheadon seriály umí a tenhle se mu obzvlášť povedl, proto mě mrzí, že ho zrušily hned po první sérii. Tímto chci poslat jedno velké a ! sarkastické ! " FAKT DÍKY" Rupertovi Murdockovi.

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

 • poster

  Zlatá sedmdesátá (TV seriál) (1998)