lioncel

lioncel

Han Bor

Japonsko
ノスタルジア、それは私のもの...

21 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 20.6.2015
  Julija Pěresild
  (herečka)

  Sympatická nadaná plavovláska Julia Sergejevna Peresild se narodila 5. září 1984 ve městě Pskov. Je to jedno z nejstarších ruských měst, nachází se v Severozápadním federálním okruhu Ruské federace. Tam po ukončení povinné jedenáctiletky, kde získala střední vzdělání, nastoupila do Pskovského pedagogického institutu na Fakultě… (více)

  • 20.6.2015
  Jevgenija Brik
  (herečka)

  Pohledná, elegantní, 171 cm vysoká Jevgenija Vladimirovna Chrivskaja se narodila 3. září 1981 v Moskvě. Vystudovala hudební školu nesoucí jméno slavného violoncellisty a dirigenta Mstislava Rostropoviče, jejím hudebním nástrojem byl klavír. Pracovala jednu dobu jako modelka pro moskevský prestižní All-Union Dům oblečení, který… (více)

  • 13.10.2013
  Marjut Maristo
  (herečka)

  Sympatická finská herečka Marjut Emilia Maristo, má za sebou doposud sedm filmových rolí a k tomu i dvě televizní. Krom těch výše uvedených filmových, hrála v TV sérii  Virta (sezona 1, epizoda 8, 2010), v dílu nazvaném „Dragon". V televizi dále zazářila v dvaceti pěti minutové úsměvné ´road movie´ dvou příslušnic něžného… (více)

  • 25.3.2012
  Mark Knopfler
  (skladatel)

  Hudebník Mark Knopfler Freuder, narozený 12. srpna 1949, je britský kytarista, zpěvák, textař, hudební producent a skladatel filmové hudby. Je jedním z nejuznávanějších fingerstyle kytaristů moderní rockové éry, byl zařazen časopisem Rolling Stone do seznamu 100 největších kytaristů všech dob. Je znám především jako kytarista,… (více)

  • 24.3.2012
  Jeff Healey
  (herec)

  Norman Jeffrey "Jeff" Healey byl slepý kanadský zpěvák a kytarista, ovládající také hru na trubku, který hrál blues-rock, blues, jazz a rock. Oblíbený, populární hudebník, skladatel, DJ a herec se prosadil na přelomu 80. a 90. let. Narodil se 25.3. 1966 v Torontu, stát Ontario. Zemřel tamtéž 2.3.2008, ve věku 41 let.

  Byl… (více)

  • 11.3.2012
  Rory Gallagher
  (herec)

  William Rory Gallagher, se narodil 2.3.1948 v městečku Ballyshannon, v Irsku. Byl blues-rockový multi-instrumentalista, skladatel a kapelník, inovátor, který si zcela přepracoval a upravil kytaru Stratocaster. Zpíval a hrál na kytaru, dále na basu, mandolínu, banjo, saxofon, sitar, foukací harmoniku a cimbál. Vyrůstal v Corku,… (více)

  • 14.1.2012
  Jewel Kilcher
  (herečka)

  Jewel Kilcher, profesně známá jen jako Jewel, je oblíbená a uznávaná americká písničkářka, kytaristka, producentka, herečka a autorka básní, která se narodila 23. května 1974 ve městě Payson, stát Utah. Záhy po jejím narození se však její rodina přestěhovala zpět do města Homer na Aljašku, kde se už před lety usadili. Její… (více)

  • 12.11.2011
  Selen
  (herečka)

  Luce Caponegro, narozena 12.12.1966 v Římě v rodině poměrně úspěšného průmyslníka, je italská herečka a televizní moderátorka a proslulá bývalá pornohvězda, dodnes v celé Evropě známější pod svým uměleckým jménem Selen. Tato temperamentní sympatická Italka, vysoká 162 cm, ve své éře vážící 49 kg, má hnědé oči a její přírodní… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace