cerbygerby

Miroslav Gerboc

okres Teplice

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 19.5.2017  00:05
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Jen za druhou řadu :)

• 29.10.2016  11:32
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Dám plný počet hvězdiček, protože mě to baví a těším se na další díly. A taky proto že plno lidí dává odpad, přitom říkají že to je hrůza, ale stejně se na to koukají a pak se o tom baví. Samozřejmě že to má své chyby, ale je to něco jiného a některé proměny jsou fakt boží. 5* a 88%

• 14.10.2016  09:44
    Mělčiny (2016)

Škoda toho přehnaného konce, jinak by to byl v celku zajímavý film o žralokovi, kterých už tu bylo spoustu, ale tento upoutal hned od začátku perfektní krajinou, mořem, pláží, sympatickou herečkou a skvělou kamerou.. Ale i tak jsem se bavil a hodnotím 4* 70%

• 16.4.2016  14:22
    Upovídaná láska (TV film) (2015)

Na tv film, docela dobrý.. občas jsem se zasmál. Sympatičtí herci, takže mě to zaujalo a celkem to šlo. Lepší 3* 60 %

• 3.3.2016  20:39

Je smutné, že s tím nejde nic dělat, a bude hůř! Nestačí že se na nás valí lavina cizinců, my si ještě ubližujeme sami. Nejhorší je že ty velké továrny mají dost peněz aby umlčeli ty co něco ví a lidem servírují tiché zabijáky...hrůza!

• 8.10.2015  01:25

Ty vado to byla tedy doopravdy ŠÍLENÁ JÍZDA! První půl hodina mazec akce bez zastavení, potom sem tam chvíli oddych, ale pak opět jízda až do konce. Perfektně natočeno, skvělé efekty, akce, herci.. prostě bez chyby...navíc ten kytarista byl fakt suprově bizarní.. Skvěle jsem se bavil a tuto jízdu šíleného maxe doporučuji - 5* a 95%

• 8.10.2015  01:15
    Cellular (2004)

I když je tenhle film starší a podobných filmů už bylo hodně, musím říct, že jsem se bavil. Od prvního hovoru s žádostí o pomoc až po poslední hlášku-už mi nikdy nevolej. Pomohlo tomu i dobré herecké obsazení...4* a 65%

• 6.10.2015  20:55

Perfektní pokračování prvního dílu.. zajímavý příběh, nalezení a ztráta v rodině hrdiny. Puštěno na domácím kině ve 3D... super jak ti draci létali všude kolem nás :) Bavil jsem se a proto dávám plný počet - 5* 90%

• 6.10.2015  20:38
    Rezistence (2015)

Po shlédnutí prvního dílu http://www.csfd.cz/film/328760-divergence/prehled/ jsem se těšil na druhý díl, ale už to nebylo ono. Největší problém byl u mě v hlavní představitelce (Shailene Woodley), která ještě v prvním díle nebyla tak hrozná, dokonce se mi i v nějakých záběrech líbila, ale ve dvojce kde si ostříhala vlasy byla fakt nesympatická a stašně to kazilo dojem celého filmu...tedy aspoň u mě.. jinak celkově i první díl mě bavil a i ukázal zase něco nového.. co ve světě sci-fi nemusí být nereálné ani do budoucna v reálném životě :) a to 5 různých skupin lidí, kteřý se řídí podle pravidel..každý má svůj úkol...když neposlechneš, nebo jsi vyjímečný, nechtějí tě... tento druhý díl, byl tedy o něco horší-né špatný, ale hodnotím ho o hvězdu méně 3* a 60 % - uvidíme co ukáže 3 a 4 díl kdy se dostnou za zeď :)

• 6.10.2015  20:08
    Bessie (TV film) (2015)

Životopisný film o bluesové zpěvačce Bessie, která se jako všechny tyhle slavné primadony chovala jako by jí patřil celý svět... měla to ještě těžší s tím že byla černá a v tu dobu se to ještě tolik nemuselo..(né že by se teď ty černý museli). ale prostě se s tím dokázala vypořádat po svém..od rány.. Měla k tomu pořádné proporce, a sílu jí dodával i ten alkohol. Bravůrně to zahrála Q. Latifah :) Mě se to líbilo a dávám 4* a 60%

• 6.10.2015  19:59
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

Záleží hodně na hostu a také jak se vtipy sejdou. Ruda z Ostravy také někomu může vadit, ale mě nevadí, naopak, má skvělé hlášky, dobrý vtip frekvence 1 a skládá dobré písně z určených slov. Ten DJ UWA je jedinej kterej mi tam vůbec nesedí..jinak tedy ok a zlepšení od prvních dílů je tam patrné, takže já hodnotím průměrnými 3* a 50%

• 15.9.2015  02:25

Spousta známých herců z prvního dílu, ale jak už to tak bývá, tyto komedie jsou jen jedny... Pokračování je zbytečné, vše je podobné, ale horší a zápletka úplně o ničem... Takže zde to drží fakt jen skvělý Polívka a jeho hlášky, jinak tedy nic moc. 2* a 35%

• 15.9.2015  02:21
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Tak velké očekávání a musím říct že jsem docela zklamán, ještě určitě nezatracuji, ale opravdu jsem čekal více. V rádiu jim to šlape bezvadně, oba vystupují všude možně, ale zde se mi zdál začátek takový rozpačitý, až nervózní aby vše klaplo a vše se lidem líbilo a to byla možná ta chyba. Uvidíme co bude dál, bude záležet i na pozvaných hostech... Takže zatím průměr 3* a 45%

• 7.9.2015  20:12
    Interstellar (2014)

Od tohoto filmu jsem očekával více, už vzhledem k aktuálnímu hodnocení, jenže u mě tenhle film má několik mínusů - 1) film je moc dlouhý 2) ze začátku se dlouho nic neděje 3) efektů je málo a navíc jsou na dnešní dobu nic moc 4) celkový dojem po zhlednutí mi přišel jako že to byl film takřka o ničem. Ano jsou tu i nějaké ty klady, jako dobře zahrané od hlavních hrdinů a místy zajímavé úseky, ale celkově převažují zápory a proto film o hledání nové galaxie pro lidstvo hodnotím jen slabými 3 * a 55%

• 29.8.2015  16:28

Tom Cruise a Emily Blunt jako sympatická dvojice, která se snaží zlikvidovat mimiky. Začátek byl klidný, až nezvykle se Cruise pasoval do role takového důstojníka, který nechce bojovat za svou zemi... říkal jsem si jak je to možné, vždyť v ukázkách jsem ho viděl jak jede bomby, střílí hlava nehlava a to se asi jen tak z ničeho nic nenaučí..(i když hlavní hrdinové jsou samá překvapení..) ale tady tomu bylo opravdu tak.. Cruise byl opravdu neschopný voják, který se dostal do armády jen náhodou, ale skvělá zápletka z něho udělala toho pravého a dokonalého vojáka!! Po prvním probuzení Cruise, jsem si říkal, co to je???? Pak druhé, třetí...cože??? co to má být, ale pak už jsem hltal akci a říkal si, jooo dobrý nápad. Zároveň jsem pak chápal jak mu asi muselo být, když už vše prožil tolikrát a chtěl někoho přesvědčit, že tomu bude tak a tamto bude takto... no prostě super akcička a já dávám plné hodnocení - 5* a 90%

• 8.11.2014  19:20
    Zvrácený (2002)

Film který běží obráceně, a když člověk překoná prvních 15-20 minut, které opravdu vypadají zvráceně, tak pak už to určitě stojí za to. Hlavně to držela herecká dvojice a scéna znásilnění. Nakonec to celkem vše do sebe zapadne a proto hodnotím průměrně 3* a 55%

• 11.9.2014  02:34
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Po první sérii jsem trochu zklamán, čekal jsem asi trochu víc, protože námět byl skvělý. Lidstvo bez elektřiny... myslím že se z toho dalo vyždímat víc. Navíc mi nesedí dabing hlavního hrdiny, vlastně ani samotný herec není podle mě dobře zvolen, ale ostatní už jsou lepší, takže se to dá. Naštěstí se to ke konci začalo trochu rozjíždět a proto dám ještě druhé sérii šanci. Zatím tedy průměrné 3* a 50 %

• 11.9.2014  02:19

Kevin James mě v tomto filmu velmi překvapil, vůbec jsem nečekal, že ty scény z ringu budou koukatelný... ale myslím že to zvládl až překvapivě dobře. A poslední zápas byl fakt '' masakr'' V celku tedy docela překvapení, takže hodnotím 4* a 70%

• 10.9.2014  22:56

Hodnotím ihned po zkouknutí v nové 3D televizi s domácím kinem a musím říct, že jsem se fakt hodně bavil. Super efekty, akce, detaily, prostě bomba, i samotný film byl koukatelný kdybych si odmyslel všechny ty efekty, takže musím dát plné hodnocení 5* a 90%

• 10.4.2014  17:07
    The Divide (2011)

Napínavý příběh který začíná několika výbuchy a poté uzavření party lidí v jedné místnosti která má chránit nejen před radioaktivitou, ale co udělá chvíle strávená s bandou lidí kde je každý úplně jiný..zaačíná boj o holý život v uzavřeném prostoru..perfektní ukázka jací jsme mi obyčejní lidé..co dokážeme udělat a naopak neudělat pro přežití..ale bude to vůbec k něčemu platné? Určitě nečekaný film, který ve mě něco zanechal, takže dávám plné hodnocení a doporučuji - 5* 90%

• 10.4.2014  16:59
    The Words (2012)

Silný příběh který vyprávý jak složité je žít ze lží..příběh který někdo jiný prožil nelze jen tak napsat a vydat za svůj..to hlodání viny v sobě musí být hrozné.. Film s příjemným hereckým obsazením mě docela překvapil, takže dávám plné hodnocení - 5* a 86%

• 10.4.2014  16:48
    V/H/S/2 (2013)

Pokračovíní V/H/S jakoby přidalo na pile..mnohem víc brutálnější příběhy, neboli úryvky s kamer.. takže tady už jsem vzhleem k prvnímu dílu, sáhl na plné hodnocení.. 5* a 90%

• 10.4.2014  16:38

I toto druhé pokračování bylo bezvadné.. člověk si říkal co tam chtěj ještě dělat s tím příběhem, ale joo nápad dobrý a zpracování taktéž.. sranda byla, perfektně se na to koukalo, takže opět plné hodnocení - 5* a 90%

• 10.4.2014  16:35
    Madagaskar 3 (2012)

Nečekaně perfektní třetí pokračování MADAGASKARU.. Skvělé hlášky..opět, děj měl grády..pořád se něco dělo, a nádherné barvy.. to byla paráda jak to vše zářilo a svítilo...opravdu nemohu jinak než dát plné hodnocení - 5* a 90%

• 10.4.2014  16:20
    Rivalové (2013)

Pěkně natočený příběh o tom jak to tehdy bylo s Laudou a jeho protivníkem Huntem.. Já jsem ani nevěděl že to takthle bylo..skvěle propracovaný příběh který od začátku až do konce udržoval napětí.

• 4.2.2014  09:10

Sportovní film o bývalém super fotbalistovi, který se zraní a život jde z kopce. Dokud nezačne být fotbalovým trenérem. Od té doby je opravdu chlapem na roztrhání. Na své si přijdou i ženský, protože tu je i ta romantická složka, když se chce vrátit zpět ke své manželce a svému prckovi, kvůli kterému to vlastně všechno začalo. Plno známých herců že se divím proč to nikdo nepřeložil. Našel jsem to jen se Slovenskýma titulkama. A to si myslím že by si tento film zasloužil překlad a více shlédnutí, protože je fakt super a já ho můžu jen doporučit. Za mě kvalitní 4* a 80%

• 7.11.2013  16:30
    Na stojáka (TV pořad) (2004)

Od té doby co to dávaj na dvojce, tak jsem stihl pár dobrých kousků shlédnout, a opravdu je to sranda a fakt na to musí být nátura, protože stoupnout si před dav lidí a zabavit je mluveným slovem je velký um.. super :)

• 7.11.2013  16:27
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Já nevím, ale mě to prostě baví, vím že je to magorárna, ale kdo je tak trochu švihlej, tak to musí sledovat a zžívat se s každou osobou, nenávidět, přát, no prostě to sleduji a fandím Vladkovi :)

• 7.11.2013  16:17
    Parker (2013)

Tak Jason Statham zase nabral pořádné tempo a kupodivu se mi zamlouvala i Jennifer Lopez. Ze začátku to opět vypadalo na pořádnou řežbu, na kterou jsme u Stathama zvyklý, ale postupem času se tempo a děj měnil, na něco co jsem tedy nečekal, a i ke konci vše dopadlo tak nějak jinak než jsem předpokládal.. takže mě to dosti překvapilo a byl jsem rozhodlý že dám plné hodnocení, ale vzhledem k jiným Stathamovým filmům bych asi trochu přeháněl a nakonec jsem se rozhodl že film zhodnotím těma 4* a 85%

• 7.11.2013  15:54

Tak tady dávám jednu hvězdu snad jen za to že v mládí jsem to četl, jinak si myslím že tento film neměl ani vznikat, a když už tak asi od někoho jiného, protože tohle bylo úplně o ničem a ještě k tomu v dnešní době animace se na to nedalo ani koukat... chápu že je to česká animace, ale právě proto se toto nemělo ani uskutečnit.. příběh taky slabej, za mě tedy jen jedna hvězda a 10%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21