One Man Show (2008) (pořad)

Jen za druhou řadu :)

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Dám plný počet hvězdiček, protože mě to baví a těším se na další díly. A taky proto že plno lidí dává odpad, přitom říkají že to je hrůza, ale stejně se na to koukají a pak se o tom baví. Samozřejmě že to má své chyby, ale je to něco jiného a některé proměny jsou fakt boží. 5* a 88%

Mělčiny (2016)

Škoda toho přehnaného konce, jinak by to byl v celku zajímavý film o žralokovi, kterých už tu bylo spoustu, ale tento upoutal hned od začátku perfektní krajinou, mořem, pláží, sympatickou herečkou a skvělou kamerou.. Ale i tak jsem se bavil a hodnotím 4* 70%

Upovídaná láska (2015) (TV film)

Na tv film, docela dobrý.. občas jsem se zasmál. Sympatičtí herci, takže mě to zaujalo a celkem to šlo. Lepší 3* 60 %

Planeta plná plastů (2009)

Je smutné, že s tím nejde nic dělat, a bude hůř! Nestačí že se na nás valí lavina cizinců, my si ještě ubližujeme sami. Nejhorší je že ty velké továrny mají dost peněz aby umlčeli ty co něco ví a lidem servírují tiché zabijáky...hrůza!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ty vado to byla tedy doopravdy ŠÍLENÁ JÍZDA! První půl hodina mazec akce bez zastavení, potom sem tam chvíli oddych, ale pak opět jízda až do konce. Perfektně natočeno, skvělé efekty, akce, herci.. prostě bez chyby...navíc ten kytarista byl fakt suprově bizarní.. Skvěle jsem se bavil a tuto jízdu šíleného maxe doporučuji - 5* a 95%

Cellular (2004)

I když je tenhle film starší a podobných filmů už bylo hodně, musím říct, že jsem se bavil. Od prvního hovoru s žádostí o pomoc až po poslední hlášku-už mi nikdy nevolej. Pomohlo tomu i dobré herecké obsazení...4* a 65%

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Perfektní pokračování prvního dílu.. zajímavý příběh, nalezení a ztráta v rodině hrdiny. Puštěno na domácím kině ve 3D... super jak ti draci létali všude kolem nás :) Bavil jsem se a proto dávám plný počet - 5* 90%

Rezistence (2015)

Po shlédnutí prvního dílu http://www.csfd.cz/film/328760-divergence/prehled/ jsem se těšil na druhý díl, ale už to nebylo ono. Největší problém byl u mě v hlavní představitelce (Shailene Woodley), která ještě v prvním díle nebyla tak hrozná, dokonce se mi i v nějakých záběrech líbila, ale ve dvojce kde si ostříhala vlasy byla fakt nesympatická a stašně to kazilo dojem celého filmu...tedy aspoň u mě.. jinak celkově i první díl mě bavil a i ukázal zase něco nového.. co ve světě sci-fi nemusí být nereálné ani do budoucna v reálném životě :) a to 5 různých skupin lidí, kteřý se řídí podle pravidel..každý má svůj úkol...když neposlechneš, nebo jsi vyjímečný, nechtějí tě... tento druhý díl, byl tedy o něco horší-né špatný, ale hodnotím ho o hvězdu méně 3* a 60 % - uvidíme co ukáže 3 a 4 díl kdy se dostnou za zeď :)

Bessie (2015) (TV film)

Životopisný film o bluesové zpěvačce Bessie, která se jako všechny tyhle slavné primadony chovala jako by jí patřil celý svět... měla to ještě těžší s tím že byla černá a v tu dobu se to ještě tolik nemuselo..(né že by se teď ty černý museli). ale prostě se s tím dokázala vypořádat po svém..od rány.. Měla k tomu pořádné proporce, a sílu jí dodával i ten alkohol. Bravůrně to zahrála Q. Latifah :) Mě se to líbilo a dávám 4* a 60%

Ovládací panel
7 bodů