Tajemná řeka (2003)

Skvělé herecké obsazení a dost dobrý příběh tří kamarádů z dětství které spojí v dospělosti nepříjemná situace... za mě silné 4*

xXx: Nová dimenze (2005)

Vin Diesel a Ice cube se nedají srovnávat a proto je velký rozdíl mezi tímto a prvním xxx... Akci to mělo, ale celé se mi to zdálo zbytečné a místama až trapné..takže vzhledem k tomu že u jedničky jsem hodnotil 4* tak tady musím jít o dvě hvězdy dolů, za mě 2*

Barevný závoj (2006)

Naomi Watts a Edward Norton.. to je dvojice, kvůli které jsem tento film chtěl hlavně vidět....A musím říct že kdyby tam tito dva nehráli hodnotil bych ho ještě hůř... Po tom co Norton odhalí nevěru a bere Watts do vesnice film trochu baví, ale celkově je to takové neslané nemasné, takže za mě průměr a 3*

Světová invaze (2011)

Sci-fi s dobrým hereckým obsazením... Michelle Rodriguez jsem snad neviděl hrát v žádným jiným filmu než kde byla za drsňačku a někoho rasila...no popravdě si jí neumím v jiné roli představit :)) Ale všichni herci to zahráli dobře, film se tak nějak prostřílel a probouchal ke konci, efekty docela dobré, takže za mě slabší 4*

Jménem krále (2009)

Takových známých a dobrých herců a taková blbost... dokoukal jsem to jen z principu a kvůli těm hercům a za ně taky ta jedna hvězda

Honey 2 (2011)

Nebylo to zase tak špatné... všechny tyhle filmy jsou založené na stejném podkladu a záleží na zvolených hercích a kvalitě tanci, protože děj je všudy stejný, jen s malýma odchylkama.. Tady to byl opravdu u všeho průměr.. a nevím proč se to jmenuje Honey 2 , když jediné co to má společné s jedničkou a Jessicou Albou je to že tam je použito její studio..aspoň na chvíli se tam mohla ukázat.. a co se týče kvality tance..tak to nebylo špatné, ale pro mě je pořád to nej LETS DANCE 3..Takže tady hodnotím průměrně-3*

Let's Dance 3D (2010)

Noooo tak to tedy koukám... nechápu, jak někdo může napsat že je to nejslabší díl.. naopak, tohle jsem fakt nečekal.... a ve 3D by to muselo být ještě lepší, už při normálním zkouknutí byla kamera skvělá, suprově se na to koukalo.. no a kdo má rád dance crew tak tady si fakt užije...kam se hrabou nějaký skupinky v talentu..tohle nemá obdoby co tam předváděj za taneční kreace... Super hudba a tanec, fakt doporučuju...příběh je tak nějak podobný ve všech třech provedení, ale tady to nadzvedává do těch nejvýšších výšin ten bombastickej tanec... samá chvála, ale jinak falkt nemůžu.. 5*

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Ty joo tak to jsem nečekal..kupodivu se mi to zamlouvalo a to jsem si to takovou dobu odpíral... jediný problém byl v tom že tam hráli nesympatičtí herci, tedy aspon pro mě.... jinak to tedy pěkně vystihuje ten název, protože do skříně se vlezlo a s pomocí lva se bojovalo proti čarodějnici.. Už se těším na druhý a třetí díl..Pro mě hodně kvalitní 4 hvězdy

Benga v záloze (2010)

Achhh jo a to jsem se na to tolik těšil..takovejch známejch herců a nakonec se z toho vyklubalo jen toto... to je velká škoda, protože začátek sliboval velkou prču, no nebýt tam ti herci tak nevím nevím, ale takhle aspoň průměr..3 hvězdy

Ve stínu pravdy (2006)

Samuel L.J. jako vyšetřovatel co pátrá po uneseném dítěti.. a stím se spouští vlna nepokojů ve městě...bílý proti černým....celkově mě to tolik nezaujalo, nějak se to táhlo, takže já dávám jen průměrné 3 hvězdy