42 (2013)

Opět sportovní film podle skutečné události.. zde se jadná o baseball a o prvního hráče černé pleti, který musel protrpět urážky a nadávky aby ukázal co v něm je.. 42 dodnes nikdo nenosí tento dres.. super - 4* a 85%

V zemi krve a medu (2011)

Tenhle film mě zajímal jen z jednoho důvodu a to že to režírovala Angelina Jolie, kterou jako herečku mám nejraději.. takže jsem byl docela zvědavý co z toho vznikne...před válkou se setkají na diskotéce a pak až na půdě tábora kde kde ona je jako zajatkyně a on velící důstojník.. jak to dopadne..určitě to stálo za zhlédnutí a Angelina obstála - 4* a 70%

Klip (2012)

Zajímavá hlavní postava sympatické holčiny a děj opravdu z dnešní doby..sex a drogy..fakt síla.. 4* a 75%

Jack a obři (2013)

Příběh o obrech a fazolích už jsem slyšel a viděl jako malý v pohádkách, možná v jiném smyslu, ale jistá podoba tu byla. Vidět to jako film v dnešní době efektů, to bylo fakt zajímavé. Perfektní obři , akce a celkem i děj stál za to, takže hodnotím 4* a 80%

Spartakus (2010) (seriál)

Ještě jsem nedokoukal třetí sérii, ale už vím že si tento seriál zaslouží plný počet hvězd... myslel jsem že opravdu nepřekousnu tu hereckou změnu Spartaka, ale člověku nic jiného nezbývá, než to dát a postupem času se s tím zžije. Takže předčasně, ale určitě správně 5* a 90%

Mama (2013)

Hmm, tak to byl zase jednou slušnej horůrek, ty dvě holčiky v hlavních rolích to zahráli bravůrně. Když je našli v tom baráku, to byl skvělý záběr jak tam chodily po čtyrech a jedli ty třešně. Mama mama mama, už jsem čekal až se konečně objeví na scéně, pořád se skrývala, ale dost dobře to bylo vygradovaný, lekačka taky stála za to, takže opravdu povedený.. 4* a 80%

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Jeníček a Mařenka trochu jinak, toť vše.. Na tu dobu ve které se objevili, dost dobré děla měli :) No jinak to v celku odcejpalo, takže se člověk nenudil, Jeníček s Mařenkou kosili jednu čarodějnici po druhé, takže bylo na co koukat..akce celkem slušná, ale někdy se mi to zdálo takové trapné, takže dávám jen 4* s odřenýma ušima - 65%

Antikrist (2009)

Tak tohle jsem asi fakt nepobral.. film mě zaujal první scénou, dobře natočenou, jsem si říkal ty voe to bude nějaký péčko né, potom mi bylo jasný že to dítě už asi nezachrání..hm, ty vado to teda byl začátek..takže co bude následovat.......nic...nic...nuda, se divím že jsem to dokoukal, už jsem to chtěl vypnout, ale pak jsem se tedy nějak dokopal a dal to, ale fuška to byla.. dvě hvězdy dávám za tu první scénua a druhou za ten konec, kterej byl tedy masakr, ale dal bych ten film jako krátkometrážní tak max na půl hoďky, pak by to bylo super, tohle bylo dlouhé a proto jen 2* a 25%

Metráček (1971)

Nedávno spatřen v tv a hned jsem pelášil ohodnotit. To byla doba.. ty vado.. mě se to líbilo, metráček to zařídí..pěkně jim dávala šlupky do ksichtíků..dobře jim tak, nemaj se smát.. 4* a 65%

Terapie láskou (2012)

Začátek filmu hrozná otrava, nic se nedělo, nebo naopak se dělo ale bylo to nezáživný, poté co se poprvé spatřili oba blázni Lawrence a Cooper, tak mi byl celý film celkem jasný jak dopadne a skutečně tomu tak bylo.. takže pak se to trochu rozehrávalo, ale aby to mělo 2 hodiny, to fakt už bylo moc.. za mě jen slabý průměr 3* a 45%