nate_DAVE

David Černý

okres Praha-východ

2 body

• 8.5.2019  10:52
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Kdyby tam nemluvili anglicky, asi by to ještě víc podtrhlo atmosferu, takhle to celou dobu působí jako událost v americkém městečku. Jinak he to ale velmi realistické a napínavé.

• 22.12.2018  14:02

Kdyz se reknou vanoce, naskoci mi misto popelky jako prvni film santa je uchyl 🙂 skvela komedie

• 1.9.2018  21:43
    Antiporno (2016)

Myslel jsem, ze takovemu filmu dat jine hodnoceno nez 5* nebo odpad nelze. Jenze kdyz bych mel hodnotit prvni polovinu, tak jsem se premahal, abych to nevypnul s hodnocenim ,,odpad", ale pak to tak nejak zacalo davat smysl. Bohuzel z toho filmu si budu na vzdy pamatovat jen jesterku v lahvi, ktera nemuze ven (nakonec bylo vysvetleno) a mufl (okruzni pila), ktery se nekolikrat ukaze, jak prorezava sadrokartonovy strop a to uz bohuzel zustalo vykrikem do tmy i kdyz skoncily zaverecne titulky. Kamera, hudba a napad super, herecke vykony slabsi a malo alkoholu v krvi si vykoledovalo 2*

• 30.7.2018  22:12

Od zacatku jasny prubeh filmu jako přes kopirak s mraky filmu z minulosti, ktere ale za neco staly. Dnesni holky potrebujou slyset, za nemaji tolik zrat a vic cvicit a ne to, co se snazi sdelit tento film :-) ja taky potrebuju slyset, ze mi v kanclu akorat roste Milan a ne, ze mam paradni vysportovanou postavu :-D

• 1.6.2018  23:19
    Raid (2018)

Není se čeho bát, film nemá 3 hodiny jak jsem si uz u indickych filmů zvykl a dokonce se tam ani přiblble netancuje a nezpiva :-)

• 1.6.2018  19:24

Bál jsem se, že po 5-ti minutách, kdy byly vylepené billboardy, byla jasná zápletka a vlastně asi všechno to bude už jen velká nuda, ale bylo to naopak. Sem tam nenucený vtípek, napětí a akce. Dobře a úderně zahraný i natočený film.

• 16.4.2018  19:28

Jedna hvezda za spoustu záběrů s kozama :-D jinak strasnej brak

• 4.3.2018  23:51

Neskutecna ptakovina z detstvi, ktera me ale vzdycky pobavi.Scena, kdy ford jede na motorce s motorem z vrtulniku asi 400km/h v dopravni spicce a pri tom se kope s jinym jedoucim motorkarem na chopperu jedoucim taky asi 400 km/h je proste legenda mezi filmy s motorkari :-D jinak ale skvela hudba, paradni momenty a sem tam nejaky ten vtipek.

• 29.1.2018  23:21
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Vynikající záležitost. Začátek totálně zvracenej, uchylnej, krvavej a divnej, potom takova uz bohužel normalni klasika doprovazena naprosto famózní hudbou a finalni píseň stejná jako ve filmu mother to skvěle celé zakončila. Nebýt tuctoveho děje druhé poloviny serie, dal bych bez váhání plný počet.

• 10.11.2017  22:13

Veliká paráda ! Dlouho jsem se na ten film těšil a měl jsem obrovský očekávání, o to víc mě potěšilo, že se vše povedlo. Když říkám všechno, myslím tím opravdu vynikající zvuk, povedenou kameru, kvalitní herecké výkony a dobře a přehledně do sebe zapadajici příběh s uspokojujicim koncem.

• 10.4.2017  21:30

Po nekolika odkladech jsem cekal minimalne stejnou uroven jako 2. a 3. dil, ale zazrak se nekonal. Slabsi hudba, kamera i pribeh. Nastesti Scott Adkins ma tuto roli sitou na miru a kvalita zapasu v ringu je taky zachovana.