MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Série 2 (2019) (série)

Trochu to stráca svižnosť a napätie. Dokonca sa mi zdá, že dialógy nemajú to svoje čaro a malilinko by som očakával drsnejšie zlo. Uvidíme čo ďalej. 3+

Sběratel Ruben Brandt (2018)

Skvostná hudba v jedinečnej animácii s kvalitným príbehom. Prečo nie?

Vražda v Orient expresu (2017)

Po druhom zhliadnutí v celku nechápem moje prvé hodnotenie tak dokonalého filmu a zločinu. Skvelá atmosféra, presné dialógy a geniálne zvládnutý príbeh.

Blade Runner 2049 (2017)

Nekonečne dlhé. Ohromná hromada zbytočných scén, bez ducha prítomnosti, bez rozumného sci-fi prostredia. Komický sled obrázkov s 3 hodinovým zvukovým pozadím, ktorý zozbierali kdesi na latríne. Seriózne stvárnenie ROBOTA v podaní R. G. nezachránilo toto trápne pokračovanie blejdranera. Ako by mohlo... Grc

Jeden musí z kola ven (2011) odpad!

Dve hodiny drístanica o ničom. Tomu príbehu nepomohli ani brilantné herecké esá. Bez akcie, humoru a zdravého zmýšľania.

Najednou jsme rodina (2018)

V poslednom období vcelku gýčová rodinná komédia, ktorá nezomrzí hlavne vďaka trefným a rýchlim dialógom, typickým pre Wahlberga. Avšak chýbalo mi tam viac drsného humoru. Naše nežné polovičky si prídu na svoje tiež skrz dobre zvládnutej citlivej časti príbehu. 3+

Cestou necestou (2015) (pořad)

Senzačná vec. Dokonca taká dobrá, že sa mi nechce veriť, že je skutočne naša. Je to určené pre všetkých. Pre tých, ktorí nemôžu cestovať ale i pre cestovateľov. Výborne tipy, kde a čo ochutnať. Nie je čo vytknúť.

Skleněný (2019)

Ako hovorí jeden známy "skifi", tak moderné sci-fi to rozhodne nie je. Každý, ktorý chce siahnúť presne po tomto zostane kapánek sklamaný. Ten kto videl predošlú časť trilógie, zistí že sa prakticky jedná o rovnakú vec. Inšpiráciou na na tento tretí diel je jedine James McAvoy, vďaka ktorému som vydržal do konca. To sa snáď tak ani nedá zahrať. On musí byť psychopat.

Bumblebee (2018)

Po všetkých tých transformáciach je zjavne problém niečím sviežim zaujať. V dvojhodinovke vo mne nezarezonovalo absolútne nič. Po titulkoch zostalo cítiť akurát sklamanie z hlavnej úlohy, biednych bojových scénach a hrozného príbehu.