X-Men: První třída (2011)

,,X-meni" sú mojou srdcovkou zo všetkých komiksoviek, ale myslím že natočiť tento diel bolo zbytočné natiahnutie série. Na jednotku a dvojku sa to skutočne nechytalo. Toto bol úplne slabý odvar pre teenagerov, ktorým sa to páčilo, pretože predtým nevideli predchádzajúce diely. Vojensko-politické scény úplne otrepané.. Jednoducho vôbec to nenaplnilo moje očakávania.

Zdrojový kód (2011)

Po 10 minútach som si pomyslel, ďalšia z tých amerických rýchlokvasiek. A to som sa tešil, keďže to má celkom slušné hodnotenie. Nezaujalo ma to. Film nemá žiadnu originalitu. Vyskytujú sa v ňom nezmyselnosti a zbytočnosti. Pripomínalo mi to Butterfly effect a trochu Uhol pohľadu. Pre mňa slabé.

Ducháček to zařídí (1938)

Vtip za vtipom, problém za problémom....ale neexistuje situácia, ktorú by energický pán Ducháček nevyriešil :) Výborné!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Brutálny dej, krásne prostredie..fantasy prvky..plus obohatenie nahotinkami :) a aj vďaka tomu, že nie vždy vyhráva dobro a spravodlivosť nad pravdou a intrigami, má tento seriál také ,,grády" aké má...

Je to i můj život (2009)

,,Smrť je smrť, nikdy ju nikto nepochopí"... aj takéto smutné chvíle sú neraz súčasťou nášho života. Bolestný príbeh opisujúci nekonečné úsilie matky zachrániť svoju dcérku a o vzťahu dvoch sestier, ktoré by obetovali pre seba všetko.