p.i.t.b.u.l

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 13.9.2018  12:21
    Equalizer 2 (2018)

O trochu horší než jednička. To už tak bývá. Ale pořád je to fajn.

• 18.6.2018  16:05
    Decibely lásky (2016)

Vydržel jsem se dívat 35min. Tohle fakt ne.

• 22.10.2017  22:49
    Muzzikanti (2017)

Jednu hvezdu za pisnicky a Jarka Nohavicu, zbytek stál za h....

• 8.10.2017  19:17

Jednim slovem Geniální

• 26.3.2017  22:14
    Masaryk (2016)

Nemuzu říct ze by to byl spatny film. Ba naopak. Libil se mi, ale rozhodne nesdilim názor, ze si vsechny ceny ceskeho lva zaslouží. Zas takovy trhák to neni

• 9.3.2017  09:43
    John Wick 2 (2017)

První díl byl lepší, ale i tak je to povedený akční kousek. Já se u toho bavil.

• 29.12.2016  09:59
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Říkal jsem si, že se nebudu řídit hodnocením a pohádku si pustím. Ale ne, ne, ne..tohle prostě ne. Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl. A při tom to mohla být krásná pohádka, ale tak nevyužitý potenciál jsem už dlouho neviděl. Humus velebnosti.

• 5.12.2016  10:15
    Mělčiny (2016)

Tohle je po dlouhé době film, kdy mám chuť napsat WAU za zpracování a kameru, ale zároveň mám potřebu napsat, že jsem takovou pič..vinu dlouho neviděl. Tenhle ten pocit nastává ve 2/3 filmu. Do té doby to byl v celku zajímavý a napínavý snímek s úžasnou kamerou a v celku přijatelným příběhem. Ale co se stane pak, tam zůstává rozum stát. S dramatu se stane komedie a vy se jen musíte smát a říkat si, to myslí vážně. Proč to takhle tvůrci vymysleli? Proč to nemohlo skončit pouhou záchrannou, ale ne, oni vymysleli ten nejpitomější konec v dějinách filmu.

• 19.10.2016  19:13
    Tajemství řeky Bohů (TV seriál) (1999)

Chapu, ze zpracovat film podle slavne knižní předlohy je obtížné. Ale to co z toho vzniklo je mnohem horší nez jsem si dokazal představit. Hrůza.

• 17.10.2016  11:42

Z kina jsem odcházel poněkud zklamaný. První třetina filmu byla nudná. Pak se to trochu rozjelo a začaly se odkrývat karty. Rozuzlení bylo uspěchané a v závěru filmu i předvídané. Pro mě to byla taková slátanina, která si chtěla hrát na mysteriozní thriller, ale moc se to nepovedlo. Každopádně za shlédnutí to stojí, avšak nadšení se nekoná. 50%.

• 14.10.2016  16:16

Uffff. Tohle bylo silné sousto. Dlouho jsem neviděl takovou kravinu s tak nelogickým dějem a posloupností událostí. Hrůza

• 14.10.2016  16:13

Na jedno podívání dobrý. Na mě to působilo nějak přeplácaně. Hodnotím 40%.

• 1.8.2016  10:09
    Jason Bourne (2016)

Starý dobrý Bourne. Ani horší ale ani lepší než předchozí díly. Co jsem čekal, jsem dostal. Z kina jsem odcházel spokojený.

• 21.7.2016  10:14
    Zkáza krásou (2016)

Dávám ODPAD a hned vysvětlím proč. Tento dokument nemusel vůbec vzniknout a nic by se nestalo, protože nepřinesl nic nového. Na Wikipedii jsem se dozvěděl o Baarové více, než tady. Z kina jsem odešel zklamaný. Když nad tím tak přemýšlím, viděl jsem vlastně záběry z jejich filmů, záběry nacistické okupace a část záběrů z dokumentu roku 1995. Naprostá zbytečnost.

• 20.7.2016  12:43

Zajímavé a vtipné scény střídají nudné pasáže, které bohužel převažují. Jsem trochu zklamán, čekal jsme daleko více zábavy.

• 6.3.2016  10:12
    Český lev 2015 (TV pořad) (2016)

Nepotěším Vás, stále kvoká, stále kvoká. Český lev upadává a stává se z něj jen přehlídka nudných cen. Já chápu, že to je živý přenos, chápu, že se musí dodržet načasování, ale co nechápu je to, proč teda dávají takový prostor vědcům před samotným proslovem oceněných. Nic proti vědcům, jsem rád, že máme takové odborníky, ale tohle je pořad o něčem jiném. Pak jsme svědky toho, že moderátor chodí až ke stolku a nahlíží jak dlouhý bude proslov nebo ukazuje ať už proslov utne. Celý pořad nemá šťávu, moderátorka je nudná ač se snaží, tak si nemohu pomoct, ale otázky, které dávala mi hlava nebrala. Když to shrnu, byla to jedna velká nuda.

• 28.2.2016  23:10
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Může to být zajímavé, ale styl jak je první díl natočen, mě dohání k šílenství. Po chvíli sledování se mi začala točit hlava. Kamera je snad nejhorší co jsem za poslední dobu viděl. Zdá se mi že tvůrci mají v oblibě bisty a detaily hlav. Nedokážu si jinak vysvětlit, proč herec není vidět celý. Místo toho aby byli vidět postavy, raději nám kamera zprostředkuje detaily stropu. Nechápu proč se kamera pořád pohupuje, proč u postavy nejsou vidět nohy a převládá záběr na vrch místnosti. Proč se mám dívat na týl člověka, když mluví? Vůbec to nechápu. Jakýkoli studentský film natočený na mobilní telefon měl větší kvalitu. Jestli to je záměr, tak u mě to nefunguje.

• 21.2.2016  12:35
    Wilsonov (2015)

Nechtěl jsem mít předsudky na základě hodnocení a komentářů. Byl jsem zvědavý, jaký doopravdy ten film je. Ale upřímně větší kravinu jsem dlouho neviděl. Někdy mě překvapuje co se dokáže natočit. Nemělo to nic co by mě zaujalo. Celý film jsem se nudil a jen zázrakem čekal, že se to napraví a konečně rozjede. Ale když začala běžet poslední půlhodina filmu, zjistil jsem, že už je příliš pozdě a ta půlhodina byla snad ještě nudnější než zbytek. Naprosté fiasko. Jeden z nejhorších českých filmů co jsem viděl.

• 10.1.2016  19:04

Větší kravinu jsem už dlouho neviděl. To je tak, když chcete stůj co stůj udělat pokračování a nevíte co vymyslet. Protože tolik nelogických věcí jsem pohromadě snad ještě nezažil. Ale pokud stačí někomu koukat na partu puberťáků, kteří se tváří a chovají jako mistři a pak když je ouvej, poklidně sedí a poslušně dělají co se jim řekne, tak Vás tento film zřejmě nadchne. U mě to je hodně málo. Přemýšlím, co se to vlastně tvůrci snažili vytvořit. Slátaninu všeho možného. Hrůza

• 31.12.2015  12:34
    Marťan (2015)

Udělal jsem velkou chybu, že jsem nejdříve přečetl knihu a pak pustil film. Proto mám hned na úvod doporučení, nedělejte stejnou chybu,protože v průběhu sledování filmu jsem byl trochu zklamán, že vynechali pasáže na které jsem se zrovna těšil. Chápu, že se do filmu nemůže vejít vše, ale zdá se mi, že vynechali podstatné zvraty. Nicméně k samotnému filmu. Skvělé zpracování, bylo to vtipné, zábavné, nevidím důvod nedát 5*. Za mě super.

• 22.12.2015  09:11

Myslím, že je těžké úspěšně navázat na tak kultovní sérii jako je Star Wars. Nicméně tady se to povedlo. Nejde říci, že bych si z toho sedl na zadek, ale mělo to své kouzlo. Nikdy se to nevyrovná původní trilogii, to vlastně ani nejde, ale dá se říci, že sedmý díl se hodně přiblížil. A to především díky starým známým, který se ve filmu objevili. Teprve až pak dostal film ten pravý náboj.

• 21.12.2015  09:05
    Mládí (2015)

Dlouho se mi nestalo, aby film, který má na ČSFD přes 75% mě takto zklamal. Nevím, ale pro mě to byla hrozná nuda.

• 15.12.2015  17:13

Po dlouhé době povedená pohádka.

• 3.11.2015  22:30
    Hitman: Agent 47 (2015)

Tak tohle bylo ubohý. První Hitman 47 byl daleko daleko lepší. Tohle byla katastrofa. Už nikdy více.

• 1.11.2015  18:18
    Ghoul (2015)

Na české poměry velice slušný film. Výborný námět, téměř dokonalé zpracování. Ale osobně mi tam chybělo trochu více napětí. Lekavé scény, mohu-li to tak nazvat byly předvídatelné a pohled z kamery mě už místy trochu nudil. Nicméně za shlédnutí to určitě stojí. Dobrá práce.

• 26.10.2015  12:50

Co bylo platné, že některé akce byly opravdu povedené, když celou podívanou Vám pokazí dialogy. To bylo něco otřesného. Kdyby herci mlčeli, bylo by to lepší. Takhle z toho udělali jen frašku. Na druhou stranu akce byly povedené, ty si zaslouží uznání. Při sledování doporučuji vypnout zvuk a znovu jej zapnout až začne nějaká operace, pak zase vypnout.

• 7.10.2015  09:46

Čekal jsem od toho více. Od třetího dílu jde Terminátor z kopce a tak jsem čekal, že po nepříliš podařeném filmu Terminátor - Salvation nastane změna. Ta změna se stala. Vrátil se Arnold a film s ním dostal úplně jiný rozměr. Škoda toho nevyužitého potenciálu, který mohl mít. Ale i tak se jedná o průměrnou pohodovku, která Vás sice nenadchne, ale ani neurazí. Dávám 60%.

• 15.7.2015  14:19

Nestává se tak často, abych se podíval na český film a odcházel z kina spokojený. Ale tomuhle filmu se to povedlo. Především skvělé herecké obsazení a hlavně výkon Kryštofa Hádka. Role feťáka mu opravdu sedla. Byl přesvědčivý. K tomu slušný příběh, není co dodat. Po dlouhé době opět skvělý český film.

• 15.7.2015  14:15

Po dlouhé době ucházející film o dinosaurech. Líbilo se mi spojení s původním Jurským parkem. Nicméně mi film nedokázal nabídnout něco extra. Je to pořád to samé dokola. Jen se střídají herci. I když to je po Jurským parku asi nejlepší zpracování, pořád to je jen slátanina, která nesahá původnímu filmu ani po kotníky. Nebo aspoň ne v dnešní době.

• 25.6.2015  20:56

Tak já nevím. Buď jsem už natolik zestárnul a nebo je většina fanoušků náctiletých. Nevím co na tom filmu je tak převratného. Kultovní klasiku Mad Max mám velice rád. A to nejen že na svou dobu to bylo unikátní, ale taky pro tu apokalyptickou atmosféru, která byla dostatečně vyobrazena. Co jsme vlastně viděli tady? Jízdu pouští, narážení do vozidel, sem tam střelbu a pořád dokola. Když to vlastně tak píšu a přemýšlím, tak asi od filmu čekám více. Nicméně nenazval bych to remakem, protože postava šíleného Maxe tam defacto neexistuje.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14