• Pohádka
  • Rodinný

Dabing Street - Studio B (2018) (epizoda)

Tak ty jsi mě přišel nabídnout dabing ??? :-) Skvělý Krobot !!!

Labyrint (2015) (seriál)

Zatím velmi, velmi slušné ! (Po 4. dílu)

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Shrnul bych to asi jednou větou : Pavel Novotný a jeho kumpáni jsou jako zhoubný vřed na těle naší společnosti, který je třeba radikálně vyříznout !!!

Podezření (1972)

Když vezmu v úvahu, v jakém období tento snímek vznikal, tak klobouk dolů před panem Jiřím Krejčíkem. Vynikající herecké výkony všech zúčasněných a skvělá hudba Zdeňka Lišky.

Piknik (2014) (TV film)

Velmi silné a realistické. Musím se přiznat, že jsem hercům vše věřil.

Hurá za ním (1988)

Uděluji pouze dvě hvězdy. Jednu za Vladimíra Menšíka, ikdyž je velmi znát, že už mu muselo být hodně zle, nehledě na to, že role kapitána kriminálky mu vůbec "nesedí" a druhou z nostalgie k Československému dětskému filmu. Jinak, jak říkal Petr Nárožný "globálně vzato", velká scénaristická bída, podpořená velkou dávkou dobové agitace v podobě oslovování příslušníků VB "soudruhu" i mezi dětmi na malém městě.

Indiáni z Větrova (1979)

Asi nejsilnější složkou filmu je hudba ! Jinak velká bída.

Oběti - Přepadení (1999) (epizoda)

Špičkové herecké výkony všech hlavních protagonistů !

Strašná žena (1965)

Asi nejhorší film Jindřicha Poláka. Dávám pouze dvě hvězdy a to za herecké výkony Jiřího Sováka a Vladimíra Menšíka. Nejsilnější složkou celého filmu je dle mého názoru hudba a architekt Jan Zázvorka.

Ztrácím tě, lásko (1978) (TV film)

Vynikající Jana Hlaváčová, Viktor Preiss a v roli cynického manžela Petr Haničinec ! Hudba : Petr Hapka