sajnym

filmový konzument

<< předchozí 1 2
    • 24.5.2011  14:02
    A-Team (2010)

Perfektní akční výplach mozku. Úvodní scéna se zachranářskou helikoptérou a jejim přemetem znám jen u leteckých modelů, ale této scéně takový manévr velice slušel. Ostatně herecký výkon Sharltona (leteckého magora) v celém filmu byl prostě perfektní, který se vyrovnal i výkonu ve filmu District 9. Skvělá zábava, skvělé scény, napětí, překvapivé momenty atp. Po dlohé době jsem konečně viděl akčňák jako řemen.

• 15.7.2011  09:19
    Auto*Mat (2009)

Marný boj Pražáků s Pražskými větrnými mlýny v Pražské metropoli. Boj proti autům kde protagonista jezdí autem. Jediná hvězdička je za snahu bojovat za cyklostesky, jinak dokument je o ničem. "S auty to nejde a bez aut také ne!"

• 14.11.2011  07:20

Noční hlídka byla originál, kde se daly odpustit malé chybičky, ale pokračování těchto nedostatků i v Denní hlídce? Film byl na začátku ještě víc zmatený než první díl, navíc se tám na muj vkus moc kecelo o ničem. Ke konci už to trochu ziskávalo nádech jedničky, ale to je málo... Pokračování je slabší průměr což mě velice zklamalo.

• 19.12.2012  22:19

Jedna jediná hvězda za veverku, která to opravdu dokáže rozbalit. Jinak nuda, nuda a zase nuda.

• 28.11.2011  06:57
    Fighter (2010)

Průměrný životopisný snímek o rodiném zázemí kde se vše točilo kolem boxu a drog. Podobných filmů bylo již natočeno nespočet a tento počin nevytáhlo z průměrnosti ani velice dobré herecké obsazení hlavních rolí.

• 21.2.2011  17:56
    G. I. Joe (2009)

Všeho moc škodí a u tohoto filmu je to smutná realita. Celý film mi připadá jako jedna velká akční scéna, která postupně ztrácí na lesku až začne nudit. Děj je jak přes kopírák ze spousty jiných akčních filmů. Příliš moc akčních scén, dějově nic nového, ale jako oddychovka docela v klídku.

• 22.12.2012  23:22

Uvažoval jsem zda "toto" vůbec budu hodnotit, když jsem viděl necelou polovinu "tohoto" ani nevím čeho... Po prvních 30ti minutách jsem konečně viděl světlý prvek obrazu, který jsem si musel opravdu vychutnat, jelikož za dalších pár minut jsem se opět musel ponořit do temna. Lekací prvky byly nelekací, zábava žádná, poenta nikde, "tohleto", nevím vlastně co, může korektně ohodnit snad jedině fanoušek na slovo vzatý. Pro mě apsolutní ztráta času. Na druhou část se nemám ani odvahu podívat.

• 24.5.2011  23:27
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Konečně po dlouhé době zase jeden z kvlaitních seriálu. Úvodní znělka je šíleně chytlavá a vryla se hluboko do mého podvedomí, kde pořád hraje. Drsné prostředí a kostýmy jsou velice propracované stejně jako vybrané lokace, drsná příroda a kulisy. Doufám jen, že tento seriál bude mít spousty napínavých dílů, které mě přikovou k sedačce.

• 16.12.2011  07:03
    Ironclad (2011)

Jak bych to jen stručně popsal? Akční krvavé lázně, které vás dokáži zasunout do sedaček a v napětí čekat jak to vše dopadne.

• 4.7.2013  22:35

Úchylná pohádková jatka, která vsází jen na nespočet stříkanců kečupu, tabasca, rajčatového protlaku a kdo ví čeho ještě. Čím více červených a masakrujících scén tím lépe nebo spíše hůře? Pro mne veliké zklamání. 2 hvězdy jen za Mařenku a prudícího šerifa, jinak zbytečnost, která ani nemusela spatřit světlo světa. Zlatý Van Helsing.

• 2.10.2011  18:19

Koktavé šílenství za které si Colin Firth opravdu zasloužil oskara.

• 7.12.2012  10:42
    Looper (2012)

Boj se sebou samým a proti všem z podsvětí. Originální zajímavá myšlenka, dobře zpracovaná do dvouhodinové zábavy s využitím kvalitního hereckého obsazení. Co víc si může fanda sci-fi přát? Snad už jen lepší pokračování... Už se těším na 2. shlédnutí.

• 22.2.2011  22:28
    Matrix (1999)

Tento film snad ani netřeba nějak komentovat. Prostě dokonalá záležitost ve všech směrech.

• 24.5.2011  23:01
    Na vlásku (2010)

Kůň a chameleon byli šílení.

• 30.10.2011  23:18

V celku povedený thriller, až do doby kdy Joaquinovi zemře otec, pak již film ztrácí dech a vypadá to jakoby zbytek filmu dodělával jiný režisér, který chce film předčasně ukončit.

• 27.8.2011  09:27

Filmy o upírech jsem viděl již nespočet, ale v povedeném ruském podání poprvé. Musím říct, že se tento kousek docela povedl, i když byl děj opravdu kostrbatý. Efekty na ruskou produkci byly povedené. Herci byli sice neokoukaní, ale ani nenadchli ani neurazili prostě průměr. Každopádně kdo miluje sci-fi žánry je nutností tento rusky počin shlédnou.

• 18.5.2011  20:20

Film mi připadal tak nějak zmatený a bezduchý, chvílemi to už vypadalo, že se to zlepší, ale pak následuje zase nuda. Jedine co zachránilo tyto piráty před 2mi hvězdami byla scéna s mořskými panami, která byla good. Celkové shrnutí této zbytečné čtyřky je slabší průměr.

• 22.2.2011  11:38
    Počátek (2010)

Na tento film jsem se těšil jako nemluvně na chrastítko. A po shlédnutí tohoto filmu mi celý děj šrotoval v hlavě ještě dlouho po tom co jsem opustil kinosál. Tak přikovaný k sedačce jako právě u tohoto díla jsem už dlouho nebyl. Nolan opravdu ví co divák chce. Prostě a jednoduše, dokonalý zážitek se vším všudy!

• 22.2.2011  12:25

Perfektní film s perfektním dějem, perfektními hereckými výkony, perfektním prostředím a v neposlední řadě perfektní závěr. Ostatně spojení Scorsese - DiCaprio je vždy záruka kvalitního výtvoru.

• 22.2.2011  17:50
    Proroctví (2009)

Tento film mě zklamal, čekal jsem podobné ne-li lepší mysteriózní sci-fi jako byl Já robot, ale opak je pravdou. Začátek filmu mě připoutal k sedačce docela slušně, ale postupem času film ztrácel dech až ho v závěru ztratil úplně...

• 10.3.2011  19:19
    Red (2010)

Důchodci v akci, drsný nápad se skvělým obsazením jen Helen Mirren mi tam nějak neseděla. Nevim jestli Freeman vypadá jako 80ti letý důchodce s rakovinou jater jak ve filmu o sobě mluví, ale budiž. RED má pár nedostatků, ale ty jdou lehce zkousnou a rychle na ně zapomenout. Vtipné hlášky, dostatek akčních scén a samozřejmě skvělé herecké nasazení ošlehaných holywoodských machrů zaručuje kvalitu skvělé zábavy.

• 3.12.2013  09:24
    Rivalové (2013)

Nejlepší film tohoto roku. Určitě adept minimálně na jednoho oskara (nejlepší film). Skvělý námět, perfektní zpracování, luxusní kamera (nádherné pohledy na formule v akci), zvuk výborný a v neposlední řadě velice výstižné herecké obsazení. Dokonalost se vším všudy.

• 10.3.2011  19:05

Sprosté, drsné, vtipné, pravdivé. Je to docela solidní dramatická komedie, ale Bařina nepřekonal výkon podaný u filmu Bobule, škoda.

• 13.7.2012  09:38

Italský džob v USA kabátu. Krásna auta, skvělé akční scény, perfektní herecké obsazení, prostě skvělá akční záležitost.

• 6.11.2012  10:37
    Sinister (2012)

Povedený horor kombinovaný s detektivkou kde by se atmosféra dala krájet. Celý film jsem měl "nepříjemný pocit" co bude následovat za okamžik. Některé scény ve mě vyvolaly mrazení na zádech, v některých ve mě hrklo, ale žádná ze scén mi nevyvolala nechutenství "krvavých lázní" jak je to v současných hororech běžné, a to je právě na tom filmu to nejlepší. Vizuálně a zvukově to prostě nemá chybu. Škoda jen, že konec nezůstal tajemnější, tak aby divák mohl více spekulovat... Každopádně jedná se o klasický horor, kde se budete bát, lekat a zažívat nepříjemné mrazení a co je nejlepší, nezažijete žádné krvelačné jatka!

• 7.12.2012  10:51
    Skyfall (2012)

Čekal jsem kdy vyjde nový díl, který bude mít větší kvalitu než Casino Royale (2006) a konečně jsem se dočkal. Nejlepší Bondovka co jsem kdy viděl. Opět podíváná jakou jsem od tohoto žánru očekával. Naprostá spokojenost.

• 21.2.2011  18:05
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Naprosto dokonale herectví "Pana Mistra" Miroslava Donutila. Už dlouho jsem se tak nezasmál jako právě u tohto divadelního představení.:) Bylo smutné sledovat ostatní herce jak se snaží zoufale pobavit obecenstvo, když si šel "Mistr" oddáchnou do zákulisí, ale jeho následný nástup na scénu byl vždy oživující jako "Žívá voda".:) Vřele všem doporučiji shlédnout, nemá to chybu.:)

• 13.7.2011  08:50

Herecký výkon Del Tora byl prostě famózní. Je šílené jak málo chybí "feťákovi" ke zhroucení celého života, ale základ je mít kolem sebe spousty zpřízněných duší, kteří nad vámi nezlomí hůl a "Jerry" se tuto pomoc snažil vždy využít. Docela povedený snímek.

• 30.10.2011  13:29

Povedený animák, kde 3D je prakticky k ničemu.

• 22.2.2011  10:52
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Řekl jsem si, že se podívám alespoň na jeden díl, jen ze zvědavosti, zda je to opravdu tak katastrofální jak se zde uvádí. Byl jsem v šoku, je to ještě horší...:( Už nikdy víc! Hudba odporná, dialogy žalostné, scený zdlouhavé a tak bych mohl pokračovat... Nechápu jak někdo může natočit něco tak nepopsatelně tragického...

<< předchozí 1 2