sajnym

okres Ostrava
filmový konzument

1 2 následující >>
    • 10.3.2011  19:05

Sprosté, drsné, vtipné, pravdivé. Je to docela solidní dramatická komedie, ale Bařina nepřekonal výkon podaný u filmu Bobule, škoda.

• 28.2.2011  20:58

Životopisný snímek Johna Dillingera v podání Deppa byl výborný jak podobou tak hereckým výkonem. Zachycení období 30.let minulého století bylo propracované do detailů. A ty Fordy V8čky v čem se proháněli v přestřelkách, pastva pro oči. :) Celkově povedená gangsterka.

• 24.2.2011  23:38
    Vlkodlak (2010)

Docela solidní vlkodlakův příběh s kvalitním obsazením, který nenadchnul, ale ani nezklamal.

• 22.2.2011  22:28
    Matrix (1999)

Tento film snad ani netřeba nějak komentovat. Prostě dokonalá záležitost ve všech směrech.

• 22.2.2011  17:50
    Proroctví (2009)

Tento film mě zklamal, čekal jsem podobné ne-li lepší mysteriózní sci-fi jako byl Já robot, ale opak je pravdou. Začátek filmu mě připoutal k sedačce docela slušně, ale postupem času film ztrácel dech až ho v závěru ztratil úplně...

• 22.2.2011  12:25

Perfektní film s perfektním dějem, perfektními hereckými výkony, perfektním prostředím a v neposlední řadě perfektní závěr. Ostatně spojení Scorsese - DiCaprio je vždy záruka kvalitního výtvoru.

• 22.2.2011  11:38
    Počátek (2010)

Na tento film jsem se těšil jako nemluvně na chrastítko. A po shlédnutí tohoto filmu mi celý děj šrotoval v hlavě ještě dlouho po tom co jsem opustil kinosál. Tak přikovaný k sedačce jako právě u tohoto díla jsem už dlouho nebyl. Nolan opravdu ví co divák chce. Prostě a jednoduše, dokonalý zážitek se vším všudy!

• 22.2.2011  10:52
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Řekl jsem si, že se podívám alespoň na jeden díl, jen ze zvědavosti, zda je to opravdu tak katastrofální jak se zde uvádí. Byl jsem v šoku, je to ještě horší...:( Už nikdy víc! Hudba odporná, dialogy žalostné, scený zdlouhavé a tak bych mohl pokračovat... Nechápu jak někdo může natočit něco tak nepopsatelně tragického...

• 21.2.2011  18:05
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Naprosto dokonale herectví "Pana Mistra" Miroslava Donutila. Už dlouho jsem se tak nezasmál jako právě u tohto divadelního představení.:) Bylo smutné sledovat ostatní herce jak se snaží zoufale pobavit obecenstvo, když si šel "Mistr" oddáchnou do zákulisí, ale jeho následný nástup na scénu byl vždy oživující jako "Žívá voda".:) Vřele všem doporučiji shlédnout, nemá to chybu.:)

• 21.2.2011  17:56
    G. I. Joe (2009)

Všeho moc škodí a u tohoto filmu je to smutná realita. Celý film mi připadá jako jedna velká akční scéna, která postupně ztrácí na lesku až začne nudit. Děj je jak přes kopírák ze spousty jiných akčních filmů. Příliš moc akčních scén, dějově nic nového, ale jako oddychovka docela v klídku.

1 2 následující >>